Malátova 18/645, Praha
Ambulance u Arbesa s.r.o.

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 2 Více

Umístění: Ambulance u Arbesa s.r.o. Léčba

Bohužel i já musím přidat negativní hodnocení. Když čtu positivní a negativní názory, je vidět, že ženy s pozitivními spíše nic neřešily a chválí si přístup ohledně názorů antikoncepce. To je ale trochu málo. K paní doktorce jsem šla na doporučení kamarádky a vůbec mne nenapadlo si pročíst recenze. Chodila jsem tam půl roku. Za tu dobu sem tam byla asi 4x. Jedna léčba nějakého výtoku - vše OK. Nicméně našla mi na vaječníku cystu. A prej "počkáme, někdy to zmizí samo, přijďte za čtvrt roku." Do téhle doby jsem byla také spokojená. Nakonec jsem tedy přišla dříve, právě kvůli zmiňovanému výtoku, cca po měsíci a půl od objevení cysty. A byla jsem docela šokovaná úvodními dotazy. -"co potřebujete?" tak odpovím, že mám nějaký problém a také, že mi byla objevena cysta a že mám přijít na kontrolu až déle, ale jestli by se dalo podívat jestli treba nahodou nezmizela". Tak jsme se koukli a prý se zmenšila z 3,2cm na 1,5cm a že tedy super a at prijdu za ten mesic a pul. Tohle ok, i když to na mě působilo spíš, že to moc nezkontrolovala, což se pak i potvrdilo výrokem mého aktuálního doktora. Ale další dotazy jestli beru anttikoncepci - nemá tohle nahodo umít lékař v počítači? Dobrý. Odpovídám "Dienille". Pí doktorka zděšeně "Cože? ale to se dávno nesmí!! Ta není dovolená!". Tak se pochopitelně vyděsím a říkám jí, že mi ji minule už předepsala i ona, a že ji beru už pár let :( - no pak sme se dopátrali k tomu, že pí doktorka špatně rozuměla. Moje antikoncepce je ok :) ... no ale - má to v počítači - kouká do toho a takhle mě vyplaší? Takže to bylo prvně, co sem si řikala ironicky "waw". No a tohle, nekecám se opakovalo i při dalších návštěvách, ale naštěstí jsem už věděla :) . Také jednou u cytologie mi vzala stěr - dost necitelně, někam si to položila, a tak prej znovu - a to už mě škrábla tam uvnitř, že mi tekla krev :( ... No a dále k mé cystě. Další návštěva - cysta se opět zvětšila, musí to ven. Ale řekla jsem si, že půjdu k jinému gyn., že z tohoto tady mám prostě špatný pocit. Přešla jsem jinam, pan doktor se kouknul na ultrazvuk asi na 3 vteřiny a hned: "Bohužel vás nepotěším, tohle samo nezmizí, to nevím na co paní doktorka čekala, to je jasný dermoid (nebo tak něco), který prostě nemizí a je nesmysl, aby se zmenšíl, jak vám říkala. Tohle vidím každou chvíli. Naštěstí to není zhoubné, ale ven to musí laparoskopicky." Toto potvrdili i v nemocnici. Nicméně v únoru jedu do thaiska. Byla mi doporučena klinika u apolinaře a tam, díky paní doktorce, ted nemam šanci se pred thajskem dostat :) už půl roku to mohlo být vyřešené.

Vůbec mě nepřekvapují negativní komentáře! I já mám s paní doktorkou negativní zkušenost. Paní doktorka mi řekla že mám zkrácený čípek že musím jenom ležet a dala mi neschopenku. Když jsem šla na další kontrolu tak mi jen řekla miminko žije. Když jsem se ptala co ten čípek a jak se to vyvíjí nic mi neřekla. Zeptala se mě na přesný datum prvních pohybů. Když jsem jí řekla že ve 20 týdnu tak jí to nestačilo a chtěla přesný datum. Řekla jsem jí že prostě přesně nevím. Začala na mě řvát, že je to moje první miminko a že se nezajímám kdy jsou první pohyby že se zajímám pouze o modu a oblečení a že to pro mě asi není podstatný. Nevěřícně jsem na ní koukala a nezmohla se ani na slovo. A potom to dovršila tím, že pokud se začnu otvírat nebo mi odteče plodová voda tak je konec s miminkem! Vyšla jsem z ordinace a hned jsme jeli do nemocnice kde budu rodit. Vše jsem jim řekla. Měla jsem několik podrobných vyšetření a vše je v pořádku! Mám ukázkový čípek! Nemám ho vůbec zkrácený! Takže k paní doktorce už nikdy víc!!!

K lékařce jsem začala chodit na začátku těhotenství. Hned první kontrola, kdy jsem se těšila na potvrzení gravidity mě dost šokovala - lékařka byla arogantní, nepříjemná, v podstatě mi nic neřekla a na mé dotazy odpovídala jen velmi neochotně. Nicméně jsem si řekla, že zatnu zuby a zkusím to znovu, neboť jsem se domnívala, že mohu být pouze více přecitlivělá vzhledem k těhotenství atd. Další kontroly probíhaly hodně různě, někdy byla lékařka naprosto v pohodě ( i když o proklientském přístupu nemůže být řeč), jindy byla opět arogantní a zlá. Poslední kontrola byla pověstnou poslední kapkou a k této lékařce už nikdy nevkročím. Jednoznačně nedoporučuji, opravdu má otřesný přístup k lidem, nic nevysvětlí a dotazy pacientky jí obtěžují ...

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila cca 3 roky. Když jsem přišla do jiného stavu, kontrola proběhla s poměrně nepříjemným kázáním o tom, že jsem mladá a že to nezvládnu. S docela nepříjemným pocitem jsem odcházela z ordinace a sestřička mi chtěla předat těhotenskou průkazku, ale paní doktorka ji zastavila, že je to dost předčasné... Za čtrnáct dní jsem přšla k paní doktorce - lehce jsem "špinila". Paní doktorka mi napsala papír a odkázala mě s "lehkým krvácením" do Motola. Po příjezdu do Motola se mě vyšetřující lékař ptal jak to nesu a jestli jsem v pořádku. Teprve v motole jsem se dozvěděla, že šlo o "UMLKLÉ TĚHOTENSTVÍ" - samovolný potrat. Bylo mi hrozně. Pak už jsem se u poní doktorky neukázala....

Chodila jsem k paní doktorce pět let, celkem nic mi nebylo, takže se to dalo vydržet. To co jsem zažila po otěhotnění, bych nepřála nikomu. Byla to reklama na arogantnost, neprofesionalitu. V desátém týdnu těhotenství mi řekla, že je tam mimo nějak divně zkroucené, když jsem se ji vyptávala, zda je v pořádku, vyhrkla na mě, že kdyby nebyl, asi by mi to řekla. A dodala jen, že až přijdu za 14 dní, dá mi průkaz. Do té doby to prý nemá cenu. Za 14 se totiž může stát cokoliv a třeba už ani nebudu těhotná. A rychle mě vyprovodila ze dveří. Našla jsem si hned jinou doktorku a ta mě objednala hned na příští týden, uklidnila s tím, že takové řeči nemám vůbec poslouchat. Absolutně nedoporučuji, nic nevysvětlí, neodpoví, je chaotická, mluví jen o sobě a navíc trpí představou, že celý svět se proti ní spikl. Objednané časy nerespektuje a občas si hraje na bylinářku.

Čtu tady ty názory a k pozitivním se teda přiklonit nemůžu. Sice nemůže říct křivé slovo proti péči paní doktorky, nevím o tom, že by něco zanedbala. Ale ten přístup byl strašný. Nic mi sama neřekla a když jsem se zeptala, tak mi ještě vynadala, ať chvíli počkám a ať se neptám na hlouposti. O nepříjemném, příp.bolestivém vyšetření ani nemluvím. Chodila jsem k ní zejména v těhotenství, kdy je žena nejzranitelnější jak tělesně,tak duševně a dost mi to vadilo. A o tom, jak se ke mně chovala po porodu, to je taky dobrý příběh. Vynadala mi, že jsem nerodila normálně /praskla mi voda a porod nezačal, tak mi dali po dvou dnech vyvolávačku a pak mě tlumili epidurálem/, že jsem líná a neumím tlačit a že jsem pohodlná, protože jinak bych si epi nedala /podotýkám, že mě na něj ukecali s odůvodněním, že to bude ještě na hodně dlouho a pak bych děťátko nevytlačila/. Že ona rodila dýl až u toho omdlela a tak je to správně! No neříkám, že bych nerodila raději přirozeně, ale prostě už se stalo...a nadávat ženský po šestinedělí je fakt úroveň...

Dobrý den,
k paní doktorce jen chci podotknout, že arogance, kterou užívá místo slušného chování je neuvěřitelná. U této paní doktorky mě bylo odepřeno vystavení žádanky na mamograf na který mám ze zákona nárok. A to jen z toho důvodu, že jsem odmítla postupy paní doktorky tj. zaplatit si vyšetření. Nejprve jsem absolvovala sono a zaplatila ale odmítla jsem onkologického vyšetření (samozřejmě také za poplatek). Bylo mi řečeno, že tyto postupy jí nařizuje zdravotní pojišťovna. Samozřejmě jsem kontaktovala svou zdravotní pojišťovnu a budu se informovat dále. Tady platí heslo plať a mlč.

Naprosto příšerná zkušenost, už NIKDY VÍCE!!! Přes rok jsem měla problém s tím, že jsem vůbec nemenstruovala, po léčení údajného zánětu děložního čípku. Neustále mi předepisovala mastičky, které vůbec nepomáhaly, to jí však vůbec nebránilo v tom předepisovat mi je dál. Kdybych nepřešla k MUDr. Uhlířovi, bůhví, co by se mnou bylo. O nepřátelském, arogantním přístupu a naprosté nešetrnosti (chodila jsem k ní ještě před začátkem svého sexuálního života a její prohlídky byly vždy "lahůdka") vůbec nemluvím. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!

K paní doktorce jsem byla doporučena maminkou díky tomu, že je pár metrů od mého bydliště. První návštěvu jsem jen chtěla předepsat antikoncepci na delší dobu, jelikož jsem vycestovala z Prahy - to nebyl problém. Po návratu z ciziny jsem paní doktorku po půl roce navštívila znovu s informací, že jsem těhotná. V tu chvíli nastal problém, paní doktorka byla velice nepříjemná, začla mi dávat přednášky o tom jak je zdravotnictví v ČR hrozné, jak nemá finance a že bysme my pacientky chtěli všechno zadarmo (asi je tomu na Slovensku jinak, ale to pak nevím co dělá paní doktorka tady) - a to jsem jen chtěla potvrdit či vyvrátit těhotenství... Bylo mi řečeno, že tam něco je, ale že pohyb znát není - jistě mi dáte za pravdu, že takovou nedostačujicí informaci nechce slyšet žádná maminka.. Už jsem objednaná k jiné paní doktorce do jiného střediska, kde je přístup uplně jiný. Nedoporučuju nikomu!

K paní doktorce jsem chodila cca 3 roky na doporučení kamarádky, která je s ní velmi spokojená. Já mám bohužel jinou zkušenost. Ze začátku to bylo OK, pokud jsem nic nepotřebovala (jen předepsat antikoncepci), ale když jsem otěhotněla a začala docházet častěji... Paní doktorka byla nepříjemná a když si jen tak nenechám něco líbit, nejednou jsem odcházela z ordinace s brekem. Například jsem jí požádala o neschopenku na necelé 3 měsíce, když mi skončila stávající RD a dostala jsem asi 10 minutovou přednášku o tom, ať si zajdu na Úřad práce, že ona není žádnej sociální ústav atd. (zaujalo mě, že podobnou zkušenost tu již někdo psal, takže asi nejsem jediná). A to i přes to, že jsem v těhotenství měla problémy. A tak dále. Přiznám se, že mi trochu vadila i slovenština, některým věcem jsem vyloženě nerozumněla a paní doktorka neměla snahu mi to přetlumočit. S předepisování léků si moc hlavu nedělala, vrazila mi recept bez vysvětlení na co a proč. Přešla jsem k jinému lékaři v rámci Ambulance a jsem mnohem spokojenější.