Náměsti Republiky 3, Plzeň

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Dobrovského 248, Horšovský Týn
Psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Nejhorší doktorka, se kterou jsem se kdy setkala. Tahle paní jen vykládá o sobě a své dceři. Čekání ve špatných podmínkách improvizované čekárny hodiny a hodiny, než se člověk dostane na řadu a to samozřejmě i když je pacient objednaný. Stalo se mi, že paní Havlicová zrušila ordinační hodiny a nedala mi vědět. Do příště si vymyslela nějakou zvláštní historku místo omluvy, hlavně se zajímá o 30 Kč a pak jen rychle předepsat stále stejné léky bez jakéhokoliv zájmu o pacienta.

Bohužel jsem u paní doktorky spokojená nebyla. Sedm měsíců jsem čekala, že konečně začneme probírat mne a ne jí a její dceru. Po sedmi měsících mi došla trpělivost a už k paní doktorce nechodím. Jednou se mi povedlo zformulovat své trápení (problém) a doufala jsem, že mi paní doktorka alespoň naznačí cestu či alespoň zareaguje. Místo toho začala mluvit o své dceři a tím mi úplně zabila jakoukoliv naději a radost, že jsme se konečně dostaly ke mne. To, že bere telefony během terapie bych jí odpustila, ale že po 7 měsících mám pocit, že jsem tam čekala v čekárně 2 hodiny jen na to, abych si během 20-ti minut vyslechla její telefonát s jiným pacientem a objednala se na další termín, to ne. Pokud má někdo pocit, že si potřebuje popovídat a probrat své problémy, tak ať se raději poohlédne po jiném doktorovi.

nejhorší - vůbec nezkoušet
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

Paní doktorka se podle mě na psychiatričku vůbec nehodí.. Doktor takovéhle funkce,má být citlivý,naslouchavý,pozorný,diskrétní a profesiální! Kdykoliv jsem byla objednána,čekala jsem v čekárně 1mx1m třeba 3 hodiny i po předešlém objednání a třeba i jen na recept. Když na mě konečně došla řada ( a to nepočítam její půlhodinové ,,vykecávání´´ s kamarádkami,které bylo slyšet přes dveře! ), tak jsem si sedla a musela opakovat vše,co jsem íikala při každé návštěvě např.vše ohledně školy...paní doktorka si nikdy nepamatovala,co jsem jí minule říkala asi proto,protože si to nikdy nezapisovala! Rok domlouvané psycoterapie jsem se nikdy nedočkala... Nasazování a ubírání antidepresiv probíhalo klidně po telefonu, i když jsem paní Havlicovou upozorňovala,že mi není nejlépe. Naše sedání probíhalo tak,že jsem tam strávila hodinu a z toho půl hodiny paní doktorka brala vesele telefony a probírala své dilema s telefonujícimi. A neprofesionální byla hlavně v tom,že vždy když jsem si sedla pomlouvala předešlé pacienty a nazývala je cvoky! K paní doktorce už nechodím a nikomu ji nedoporučuji- protože paní Havlicová se hodí spíše na postávání u stánků a vyřvávání: ,,Dooobrééé vuřty,teplééé vuřty...´´!!