MUDr. Alexandra Havlicová

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Psychiatrická ordinace
Dobrovského 248, Horšovský Týn

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Čekací doba je otřesná, ale jinak v pořádku. Myslím, že paní doktorka by potřebovala poradce v oblasti organizování a plánování.

Nejhorší doktorka, se kterou jsem se kdy setkala. Tahle paní jen vykládá o sobě a své dceři. Čekání ve špatných podmínkách improvizované čekárny hodiny a hodiny, než se člověk dostane na řadu a to samozřejmě i když je pacient objednaný. Stalo se mi, že paní Havlicová zrušila ordinační hodiny a nedala mi vědět. Do příště si vymyslela nějakou zvláštní historku místo omluvy, hlavně se zajímá o 30 Kč a pak jen rychle předepsat stále stejné léky bez jakéhokoliv zájmu o pacienta.

S paní doktorkou Havlicovou jsem se setkala v roce 1999, což byl pro mne nejkritičtější rok. Chodila jsem tehdy na gymnázium a měla obrovské problémy s rodiči. Otec pil a matka neměla sílu to řešit a ze strach s ním zůstávala. Postupem času se z ní stával robot ovládaný otcem do nejmenších podrobností. Oba rodiče měli navíc hodně prudérní výchovu, která se zakládala na potlačení všeho, co jen zavánělo sexem. Divím se, jak je možné, že jsem to přežila a uchovala si sama sebe (v rámci možností). Navíc si ze mne oba dělali hromosvod na své nálady. Paní doktorka mi bez jakýchkoli chemických léků pomohla, jak se narovnat a najít v této situaci svou cestu. Pomohla mi svým soucitným nasloucháním i objetím jak slovním tak tělesným. Za to jí moc děkuji a přeji krásný život.

Paní doktorka Havlicová to je prostě stěstí v lidském těle jsem jí moc moc vděčná za pomoc kterou sem od ní dostala měla jsem to dosti kritické byla jsem hospitalizovaná na Psychiatrii Lochotín 2 měsíce poté jsem začala chodit k Mudr.Bláhovec a prostě konec moje mamka mě dovedla k Paní doktorce a vše se změnilo.
Moc moc Vám děkuji

Lucie H.

Také se mi nelíbí(ikdyž v čechách je to běžné!!!),že lidé píší negativně a někdy až zle,ale nedokážou se pod to podepsat.Čekání mě vúbec nevadí,na kvalitu si vždy ráda počkám!Paní doktorka mi hodně pomohla a nikdy bych jiného psychiatra (ani kdyby se vrátil čas)nechtěla.Jsem ráda,že jsem potkala právě ji.

Vážení,zamýšlím se nad některými příspěvky,které zde čtu.Napadá mi,že někteří pisatelé(většinou zbaběle anonymní)by nejraději "napochodovali do ordinace,v ruce seznam medikamentů které by jim dle jejich názoru měla lékařka předepsat a pokud se tak nestane,snesou na ni v hodnocení hromadu kritiky.S něčím ,pravda,souhlasím.Čekání není příjemné,lidi kteří mají ve zvyku předbíhat ostatní se slovy "jdu si jen pro recept" a jsou v ordinaci půl hodiny bych nejraději vynesla v zubech!!!Ale díky paní doktorce dělá syn skvělé pokroky a tak to nepohodlí prostě "skousnu".Stojí to za to.Je nejlepší a má můj velký dík . Nápravníková J.,Plzeň

Perfektní lékařka s lidským přístupem! Neznám lepšího cvokaře! Přeji jí jen ty nejlepší pacoše a klid v duši.:-)

Bohužel jsem u paní doktorky spokojená nebyla. Sedm měsíců jsem čekala, že konečně začneme probírat mne a ne jí a její dceru. Po sedmi měsících mi došla trpělivost a už k paní doktorce nechodím. Jednou se mi povedlo zformulovat své trápení (problém) a doufala jsem, že mi paní doktorka alespoň naznačí cestu či alespoň zareaguje. Místo toho začala mluvit o své dceři a tím mi úplně zabila jakoukoliv naději a radost, že jsme se konečně dostaly ke mne. To, že bere telefony během terapie bych jí odpustila, ale že po 7 měsících mám pocit, že jsem tam čekala v čekárně 2 hodiny jen na to, abych si během 20-ti minut vyslechla její telefonát s jiným pacientem a objednala se na další termín, to ne. Pokud má někdo pocit, že si potřebuje popovídat a probrat své problémy, tak ať se raději poohlédne po jiném doktorovi.

Nejlepší ze všech.

Je to lékařka, která je výborná jak po stránce odborné, tak po stránce lidské. Děkuji za její službu lidem.J.Lodr