Sokolská třída 1944/51, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava
Psychiatrická ordinace

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Byla jsem objednaná na hydrocolon terapii, která v našem okolí není dostupná, proto jsem dorazila z větší dálky,což jsem i uvedla při telefonické objednávce. V ordinaci však nikdo nebyl přítomen, ani po půl hodině čekání. Kontaktní telefon sestry, která objednávku realizovala nikdo nezvedal.
Volala jsem tedy přímo MUDr. Fiedlerové, dostalo se mi informace, že ji to nezajímá. Dlouho jsem se nesetkala s tak nepříjemným a arogantním přístupem.

Neosobni pristup a nezda se mi, ze by celostni medicina byla jen o cisteni organismu, coz ona provadi nejradeji a dlouhodobe. Kratkodobe na zacatku s tim souhlasim, ale potom uz by mela nastoupit komplexni lecba.

Každý má právo na vlastí názor rozhodovat o svém zdraví a jak k němu i životu bude přistupovat. Vnější vlivy a možnosti, které nemůžeme ovlivnit jsou handicapem, ale každý zdravě myslící člověk dokáže sám poznat dřív nebo později co mu vyhovuje a co né. NÉ JINAK JA TO I LÉČEBNÝMI METODAMI.IdeálníM , LEČ V NAŠÍ ZEMI JE STÁLE OBTÍŽNÉ I Z PRÁVNÍHO KODEXU NAJÍT LÉKAŘE, KTERÝ JE OCHOTEN RESPEKTU A SPOLUPRÁCE MEZI PACIENTEM A LÉKAŘI VYUŽÍVAJÍCÍ ALTERNATIVNÍ METODY, TAM KDE KLACICKÁ MEDICÍNA SELHÁVÁ.

dobrá chodím k ní na hydrocolon

nemá chybu

Velmi vlídná paní doktorka, dodržuje si i svůj osobní odstup, což je samozřejmě pochopitelné. Snaží se předat informace, o které je požádáno. Podle svého vlastního vědomí usuzuji, že pokud se chci léčit a přijdu s otevřenou myslí, všechno jde rázem snáze.
Děkuji a jsem vděčná za poznání, předané paní doktorkou.

díky paní doktorce jsem získala jiný přístup ke svému zdraví, moc mi pomohla,děkuji

Paní doktorka mne léčí již dva roky a pomohla mi s vleklými zdravotními potížemi. Sama jsem v průběhu léčby pochopila, že alternativní medicína není léčbou s okamžitým výsledkem, jako když si vezmu prášek, ale dlouhodobou cestou k opravdovému vyléčení.

Podstoupila jsem vyšetření EAV. Příčina zjištěna nebyla, lépe řečeno "zjištěná příčina" neodpovídala později zjištěné realitě. Nasazená "léčba" - čínské čaje - byly k ničemu. Můj stav se dále zhoršoval. Nakonec jsem zjistila příčinu klasickým vyšetřením, ke kterému jsem donutila svou lékařku a vyléčila se díky informacím o detoxikaci organismu, která jsem si našla sama, a následnou razatní změnou stravy, díky které se mi podařilo zbrzdit autoimunitní reakce organismu. Takže ano: metodami alternativní medicíny můj problém řešitelný byl, ale rozhodně ne těmi, které mi byly MUDr. Fiedlerovou předepsány.
Naprosto nechápu, jak může někdo někoho "léčit" tím, že mu předepíše klystýr a čajíčky. Dneska se sama divím vlastní blbosti, že jsem na to naletěla.

Paní doktorka se specializuje na celostní medicínu. Pracuje mj. s přístrojem EAV a já osobně mám dobrou zkušenost s touto metodou, protože jsem zjistila, že mám alergii na pšenici. To mi život docela ulehčilo. Vyšetření a přípravky jsou ale dost drahé.
Sesta je příjemná, paní doktorka si drží profesionální odstup, což je pochopitelné.
Co se mi fakt docela nelíbilo, bylo odbíhání vedle k pacientům na akupunktuře, popř. jiných procedurách. Když už člověk platí tak vysokou cenu (900kč za první vyšetření), předpokládá se často, že bude mít lékaře "jen pro sebe". To je ale výtka i pro mne, mohla jsem si na místě říct, že se mi to nelíbí. No a z léčebných metod jsem si zvolila jen to, co jsem skutečně chtěla. Do ničeho jsem nebyla nucena. Velmi pozitivně hodnotím obohacení mého jídelníčku o jiné produkty, než jsem byla zvyklá. Děkuji!

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ráda bych se s vámi poradila.
    Mám špatné nálady, pocit bezcennosti, pocit samoty. Tenkrát to nebylo tak časté,když sem něco takového začala pociťovat, měla jsem to třeba 1x za měsíc.
    Postupně tyhle pocity, zesílily.
    Momentálně není den, ráno, večer abych nic z toho necítila, mám pocit, že mi nikdo nerozumí, že jsem sama, že tu jsem úplně zbytečně, nesnáším sama sebe i lidi kolem mě, neustále jsem smutná, nic mě nebaví, povinnosti, které mám dělám jen protože musím , musím se do toho tlačit, nejradši bych jen spala a celej svůj život prospala, uz opravdu nevím , co semnou je. Vím, že jsou na světě lidé, kteří jsou těžce nemocní, zažili tragédie apod.. Tak si nechci stěžovat, když já mám o proti nim vše v "pohodě" .
    Jednou to vyvrcholilo , tak, že jsem si psala rozlučný dopis, plánovala jak se zabiju. Nikdy to neudělám, kvůli rodičům, kteří si mě adoptovali, pokud bych něco takového udělala, sobě bych pomohla, ale jim nepopsatelně ublížila a to je snad jediná věc, co mě tu drží. Cítím se jako živá mrtvola,Je mi.opravdu mizerně, většinu lidí, co jsou kolem mě by ani nenapadlo, že něco takového mám , protože to nikomu neříkám, nedávám najevo, a vnitřně cítím jak mě vše ubíjí.
    Svěřila jsem se rodičům, ti mi řekli , že to mají všichni mladí a že to nic není a přejde to. Jenže já si myslím, že nepřejde.

Jsem v situaci, ve které si říkám, jestli to opravdu nic není, nebo se jedná třeba o nějaké deprese či úzkosti. Byla bych ráda, kdyby jste mi napsali svůj názor, popřípadě co mám dělat. Podotýkám, že jsem tohle začala pociťovat asi ve 13 , nyní je mi 20. Nebyla jsem s tím u lékaře. Když mi bylo asi 7 , trhala jsem si obočí a řasy, s tím, mě máma vzala k lékaři, z jakého důvodu jsem to dělala netuším.

Děkuji.

Doporučuji Vám navštívit psychoterapeuta anebo člověka s otevřeným vnímáním.

Alexandra Fiedlerová

• Četl jsem, že schizofrenie nastane, když je psychicky slabší jedinec vystavován nadměrné psychické zátěži a stresu. Já jsem docela psychicky labilní a navíc se chci hlásit na medicínu. Takže vůbec nevím co teď, nedá se tomu nějak předejít? Děkuji..

Vhodnou životosprávou, šitou na míru pro vás. Strava, cvičení, včetně meditací a relaxace.

Alexandra Fiedlerová