Alexandra Březinová, dermatolog Praha

MUDr. Alexandra Březinová

Dermatolog

Gorazdova 14, Praha
Kožní ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Nevím, v jaké náladě ostatní negativní recenzenti paní doktorku zastihli, ale já jsem s ní velmi spokojená. K nám se chovala moc mile. Má střízlivý, upřímný a lidský přístup. Navíc mi vyšla opravdu vstříc, že mě s dcerkou objednala ještě ten samý den a po své pracovní době. Nemám opravdu co vytknout.

Dobrý den, nejprve bych chtěla říci, že recenze píšu jen zřídka - spíše nikdy.
Proto tuto recenzi prosím neberte na lehkou váhu.
Přístup paní doktorky je opravdu otřesný, podle mého názoru tuto práci vykonává zřejmě za trest.
Abych vše zkusila stručně vysvětlit, trpím od 15-ti let na opary, na což paní doktorka oponovala, že na opary trpět nejde, i když mám pravidelně pásový opar.. Dále jsem paní doktorce říkala, že citím, že se mi dělá další na horním rtu, na čež odpověděla, že žádný nevidí (při této odpovědi, už jsem cítila absolutní nezájem o mě. je asi jasné, že ho nemůže vidět, když se ještě neudělal, to dá rozum).
Jestli z vás někdy někdo měl opar, tak jistě víte, že než se udělá, citíte jak vás svědí/brní/šimrá to místo. Prostě cítíte náznak.
Zanedlouho na to se vám opar udělá (pro lepší představu).
Tohle všechno jsem v neklidu přešla. Nakonec má poslední otázka byla, jestli by mi napsala promazávací mast pro mého manžela (trpí občasnými ekzémy v záhybech). Okamžitě bez váhaní odpověděla : " Ať si manžel laskavě dojde, když něco potřebuje" .
Myslím, že tímhle jsem paní doktorku dostatečně vystihla a snad někomu z Vás ušetřím zbytečnou cestu, čekání a nervy.
Mějte se hezky a děkuji za přečtení. Z.S.

U paní doktorky jsem byl 2x a už nepřijdu. Jedná se o nejhorší doktorský přístup ve všech směrech, který jsem kdy zažil. Doktorka je arogantní a nafoukaná, stejně tak její zdravotní sestra. Když jsem jí řekl, co mi pomáhá, odvěila, že přeci nemohu vědět, co je pro mě nejlepší, a sestra dodala, že bych paní doktorku měl poslouchat. Dala mi na vyzkoušení nějaký komerční krém. Ten nezafungoval, tak jsem přišel podruhé. Vyslechl jsem si tutéž pohádku, plus navíc, že jsem jediný, u koho to nefunguje. Dle toho, co čtu níže u ostatních respondentů, tak nejsem :). Navíc doktorka hovořila o tom, že nechce psát recept na krém, který cca 100 czk dotuje ZP. Oproti tomu mi doporučila krém za 500 czk z mé kapsy. Takže suma sumárum > špatné léčba, neodbornost, aroganntní celý ensemble, podbízení nefunkčních komerčních přípravků, místo v lékárně míchaných zdravotnických léků.

Pani doktorka nedostatecne zhodnotila moje zdravotni potize a tedy neurcila spranou (hlavni) diagnozu. Vysledkem bylo, ze jsem se lecila na neco, co nebylo hlavnim duvodem mych problemu. Stratili jsem tedy nespravne zadanou lecbou hodne casu. Nakonec jsem vyhledala jineho odbornika, ktery muj stav zhodnotil, udelal laboratorni testy, atd. ( pani doktorka se neobtezovala na postizene misto ani doopravdy podivat, o laboratornich testech vubec nepadla rec...) Pani doktorka je sice "efektivni" a ma vse rychle hotovo, ale bohuzel kvalita a dukladne odvedena prace (s vysledky) tam naprasto chybi! Je to pro mne obrovske sklamani. Posudte sami, kdyz to chcete risknout..Ja uz budu urcite navstevovat jinou ordinaci.

Paní doktorka je - jemně řečeno - zvláštní. Doslova se na mě po 2 minutách (z čehož jednu minutu telefonovala s jiným pacientem) ocásla s tím, že jsem se už zeptala na dvě věci a pojišťovana jí zaplatí jen dvě věci a navíc nejsem objednaná. Předpokládám, že když je na ordinačních hodinách uvedeno, které dny jsou pouze na objednání, ostatní dny se lze dostavit i bez objednání. Trpělivě jsem čekala a sestra mě mohla upozornit, že mě nevezmou,protože mají objednané další pacienty. Určitě bych v zatuchlé vymrzné čekárně s jedním malým (skoro studeným) přímotopem nečekala. Tím spíš, že se mi nejednalo o nic akutního. Regulační poplatek doktorka vybrala (stylem "dejte mi 30 korun"), ale zda se jednalo o klinické vyšetření (pohled z dálky a "jestli chcete, tak Vás objednám a vyřízeneme to") mám vážnou pochybnost. Po hodně dlouhé době reminiscence na socialistické zdravotnictví!

Paní doktorka je profesionál, doporučuji ji všem známým. Profesionální a lidský přístup. Neztrácí zbytečně čas, mluví k věci. Poradí. Léčba vždy pomohla. M. Vančurová

Byla jsem s paní doktorkou maximálně spokojená...profesionální přístup!Dlouho jsem se už s takovým přístupem nesetkala.Čas objednání je dodržen.

Skvělý přístup, rychlé objednání :-)

Vynikající odbornice, vždy pomůže.