Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Analgosedace (1 hodina) • 5 500 Kč

1 400 Kč

600 Kč

Od 2 600 Kč

AV dental s.r.o.

MUDr. Aleš Váňa je vedoucí lékař a zakladatel pražské Zubní ordinace AV dental. Specializuje se především na parodontologii (léčba paradentózy), stoma...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog
  • dětská chirurgie
  • chirurgie

I když nejsem s Prahy, dojíždím cca 370 km vůbec toho nelituji.Jsem nadmíru spokojená pacientka.Já jedině můžu potvrdit o profesionálním přístupu celého kolektivu pod vedením pana MUDr Aleše Váni.
Je to velmi dobrý a pečlivý stomatolog , který dobře poradí a co se týká práce tak má vysokou kvalitu.Můžu vřele doporučit a hlavně nebojte se!
Marie Sušňová
3.7.2013

Chodím k MUDr. Váňovi již delší čas a vždy jsem s jeho prací velmi spokojena. Nezaplombuje nemocný zub, nýbrž řeší problém celkově. Ostatně to jak náš chrup vypadá je výsledkem naší péče. Jsem velice překvapena z negativních reakcí. Není to tak, MUDr. Váňa mě přijal do péče, kdy můj chrup byl zanedbaný právě od stomatologa, který léčil všechno plombou, nebo extrakcí zubu... Po zásahu MUDr. Vání už nemám žádné bolesti ani problémy a stačí preventivní prohlídka. Co se týče peněz, jde přece o náš úsměv a tak za kvalitní péči zaplatí snad každý. Určitě lépe zaplatit dnes 18000 za korunku než kupovat zbytečně jiné pasty a plombovat... a za pár let stejně končit s korunkou, či implantátem.. Já MUDr. Váňu jedině doporučuji, je to profík !!! :-)

Po 15 letech je pryc strach ze zubare! Reklamace, ze se neuznavaji? Ja si nemusel ani stezovat a nepovedena dostavba byla predelana. Vsichni v teto ordinaci jsou lide na svem miste! A diky nim mam zuby konecne v poradku.
Ad. penize, komu o ne vlastne dneska nejde. Nikdo nikoho nenuti aby chodil tam a tam.

Vřele doporučuji já i celá má rozvětvená rodina. Nikdo z nás už nepociťuje strach chodit k zubaři, spíše naopak se tam vždy těšíme. Velmi vstřícní, profesionální přístup. Díky panu doktorovi jsme odhalili u některých z našich dětí vady, které bylo třeba řešit na ortodoncii, přestože jsme roky chodili na pravidelné zubní prohlídky v místě našeho bydliště. Za tímto doktorem dojíždíme ze 100 km vzdáleného města a nelitujeme toho. Tento můj názor může podepřít 17 členů mé rodiny a to už je pěkná řádka lidí. Za tuto péči platíme penězma v hotovosti, což může napovědět, že kdybychom byli jen v nejmenším nespokojeni, tak bychom tam jednoduše nechodili.

velice dobrý stomatolog, schopný, milý, vždy k dispozici, vřele doporučuji

Úpůně nej nej zubař kterého známe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Pana doktora mohu vřele doporučit. Od své zubní lékařky jsem i přes pravidelné prohlídky měla zuby v zanedbaném stavu, což odhalil až rentgenovy snímek od pana doktora. Nebýt jeho, měla bych dnes již několik korunek... Jeho přístup je profesionální a vždy mi vyšel vstříc. Díky jemu jsem se zbavila pocitu strachu a úzkosti v zubní ordinaci.

Jako jediný ze tří stomatologů poznal okamžitě, že dcera má velmi těžkou vrozenou vadu, doporučil postup, vyčíslil cenu a všechno provedl s kolegou Slezáčkem k naší naprosté spokojenosti. Velmi příjemný lékař, komunikativní, vždy na dosah. Má 17.letá dcera získala díky oběma odborníkům optimistický vztah k zubařině jako takové.Jen doporučuji, odborník na svém místě!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je osteoporoza léčená Prolia kontraindikací pro zavedení zubních implantátů?Mám problém se snímatelnými náhradami (vyrobené z Deflexu i z kovu) a problém s čelistními klouby.

implantace je možná až po vysazení- jsou to nové léky u kterých je podezření,
že vyvolávají vznik osteonekrózy, a jsou používány u obdobných
pacientů jako bisfosfonáty. Patří mezi ně léky se stejnou indikací jako
bisfosfonáty – účinná látka denosumab (Prolia, Xgeva).
S pozdravem,

MUDr. Aleš Váňa

Prosím Vás pane doktore,za jak dlouhou dobu po extrakci zubu (6.7.8 na obou stranách dole)je možno implantovat zubní implantát?Je mi 62 let,netrpím,kromě kompenzované hypertense II,žádnou chronickou chorobou. Děkuji za odpověď.

impalntovat je možné nejdříve 3 měsíce po extrakci. Záleží dále na individuální situaci- množství a kvalitě kosti, čemuž se musí doba implantace přizpůsobit.
S pozdravem,