Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Analgosedace (1 hodina) • 5 500 Kč

1 400 Kč

600 Kč

Od 2 600 Kč

AV dental s.r.o.

MUDr. Aleš Váňa je vedoucí lékař a zakladatel pražské Zubní ordinace AV dental. Specializuje se především na parodontologii (léčba paradentózy), stoma...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog
  • dětská chirurgie
  • chirurgie

Umístění: AV dental s.r.o. Celokeramická korunka

Šel jsem za panem doktorem prakticky kvůli kompletní rekonstrukci chrupu. Strávili jsme spolu v ordinaci přes 2 roky na spoustě (spoustě!) různých problémů, mnoho a mnoho hodin a musím říci, že jsem o provedené práci ani jednou nepochyboval.

Pan doktor byl profesionální, dbal na kvalitu odvedené práce, dbal jak na funkčnost, tak estetiku, vše vždy trpělivě vysvětlil a celkově byl ve všem transparentní.

Mohu jenom doporučit a děkuji za perfektně odvedenou práci!

Umístění: AV dental s.r.o. Jiný

Profesionálně provedená rekonstrukce chrupu ,citlivě a precizně.Docházím na zákroky bez obav a strachu z výkonů. Ve svých 72 letech mám chrup , který by mi mohli závidět mnohem mladší.
Děkuji pane doktore Vám a vašemu kolektivu.

Umístění: AV dental s.r.o. Chirurgická extrakce stálého zubu

Těžko hledat většího profesionála, než je pan doktor Váňa. Extrakce komplikovaně rostlé osmičky proběhla tak hladce, že lépe to ani nešlo. Také následná rekonvalescence byla bez sebemenšího problému. Nakonec tedy na velmi obávaný zákrok vzpomínám s úsměvem na tváři. Vřele doporučuji!

Umístění: AV dental s.r.o. Konzultace

Sla jsem se s panem doktorem poradit ohledne implantatu. CTcko kvuli implantatu vubec neprovedl, zato mi nasel na rentgenu 4 kazy, ktere dva jini zubni lekari nevidi (tento 'nalez' si jeste overim jinde). Nesmyslne naridil provest 2x zubni hygienu (bud ji v AV dental neumi provadet dukladne nebo se jim vskutku vyplati?). Predbezne odhadnuta cena za zubni implantat a augmentaci kosti byla minimalne 2x vyssi nez u jineho zubniho lekare, ktery mi doporucil podobny postup a naprosto stejny implantat (a narozdil od Dr. Vani CT celisti provedl). Bohuzel jsem mela celkove z Dr. Vani velmi spatny pocit, pusobil na me spise jako uspesny podnikatel nez duveryhodny lekar.

MUDr. Aleš Váňa

Dobrý den, paní Zdenko, děkuji za návštěvu a Váš názor. Vysvětloval jsem Vám postup ošetření, ale zkusím to ještě jednou. Nejdříve provedeme dentální hygienu, kdy odstraníme zubní kámen a plak. Pak opravíme zuby, které mají kazy. Teprve potom vyhotovíme CBCT a nakonec zavedeme implantát. Opačný postup je chybný. Cena za zubní implantát se odvíjí od typu implantátu, korunky a případné nutnosti doplnění kosti. To vše jsem se Vám snažil vysvětlit. S pozdravem MUDr. Aleš Váňa

Umístění: AV dental s.r.o.

Naprostá spokojenost! Hledal jsem po bídných zkušnostech pro svou poslední osmičku nejlepšího stomatochirurga v ČR a skončil jsem v AV dental, což mi později posvětila i moje zubařka. Jsem na svůj výběr pyšný, protože celý obávaný zákrok proběhl bez nejmenších probémů a s maximální možnou péčí. Vřele doporučuji!

Umístění: AV dental s.r.o.

Pan doktor Vana je urcite vyborny lekar a byli jsme ochotni zaplatit co si rekne za jeho peci. Ale i pres to jsme se rozhodli odejit. Nechceme podporovat pristup (ktery je bohuzel v dnesni dobe stale beznejsi) ktery VAS penalizuje za zruseni schuzky a ztratu casu lekare, ale kdyz nechaji cekat vas tak to musite pouze akceptovat.

V ordinaci AV dental s.r.o. jsem u pana doktora Aleše Váni podstoupila před několika dny v analgosedaci chirurgickou extrakci zubu moudrosti. Vše proběhlo bez problémů díky skvělému a profesionálnímu přístupu pana doktora. Po zákroku jsem neměla žádné větší bolesti a vše se hojí bez problémů. Takže mohu určitě doporučit.

Pana doktora opravdu doporučuji!
Pan dokror mi v září 2013 trhal najednou všechny čtyři osmičky. Tohoto zákroku jsem se obávala, proto jsem se rozhodla pro analgosedaci. Na zákrok si vůbec nepamatuji, vše proběhlo velmi rychle. Neměla jsem žádné komplikace, ani bolesti, ani žádné otoky, za pár dní už jsem opět byla v práci.
Takže, pane doktore, máte zlaté ruce!

Od pana doktora mám čtyři implantáty. Jsem pravidelně zvána na kontroly. Jsem velmi spokojena.

Pana doktora znám již několik let. Vždy příjemný přístup a profesionalita. Svého zubaře bych neměnila.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je osteoporoza léčená Prolia kontraindikací pro zavedení zubních implantátů?Mám problém se snímatelnými náhradami (vyrobené z Deflexu i z kovu) a problém s čelistními klouby.

implantace je možná až po vysazení- jsou to nové léky u kterých je podezření,
že vyvolávají vznik osteonekrózy, a jsou používány u obdobných
pacientů jako bisfosfonáty. Patří mezi ně léky se stejnou indikací jako
bisfosfonáty – účinná látka denosumab (Prolia, Xgeva).
S pozdravem,

MUDr. Aleš Váňa

Prosím Vás pane doktore,za jak dlouhou dobu po extrakci zubu (6.7.8 na obou stranách dole)je možno implantovat zubní implantát?Je mi 62 let,netrpím,kromě kompenzované hypertense II,žádnou chronickou chorobou. Děkuji za odpověď.

impalntovat je možné nejdříve 3 měsíce po extrakci. Záleží dále na individuální situaci- množství a kvalitě kosti, čemuž se musí doba implantace přizpůsobit.
S pozdravem,