G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více
585 23.....

Anestezie

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

Další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie +21 Více

Diagnostika a péče o ženy s přednádorovými stavy a karcinomem hrdla děložního expertní kolposkopie

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

Hysteroskopie, diagnostická i operační

MUDr. Aleš Skřivánek Praxe 1989 – 1993 nemocnice Šternberk gynekologie a porodnictví jako sekundární lékař 1993 – 2005 MUDr. Aleš Skřivánek, ...

• Léčba chronických vaginálních mykóz
  • komplexní péče o ženy s osteoporózou – vyšetření, diagnostika a

Ukončené školy

• 1989 Lékařská fakulta UP Olomouc – obor všeobecné lékařství
  • 1992 Atestace v oboru Gynekologie a porodnictví I. stupně
  • 1992 Osvědčení k výkonu soukromé praxe ve specializačním oboru gynekologie a porodnictví
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština

Anestezie

Běžná gynekologická péče vč. akutních stavů

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Další výkony proveditelné v rámci jednodenní chirurgie

Doporučení k těhotenskému tělocviku a profylaktické přípravě před porodem

Hysteroskopie, diagnostická i operační

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Jednoduchý orientační test rizika osteoporózy

Komplexní péče o těhotné – KTG

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Komplexní péče o ženy v klimakteriu a menopauze

Konizace hrdla děložního

Neinvazivní řešení stresové inkontinence

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Onkologická prevence nad rámec gynekologické prevence s individualizací programů a stanovení rizik na míru pacientek

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Operace močové inkontinence (úniku moči) pomocí poševní pásky

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Očkování proti rakovině děložního čípku

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Poradenství v oblasti plánovaného rodičovství, antikoncepce

Prenatální diagnostika a poradenství

Preventivní prohlídky

Punkce cysty

Rejuvenace a zúžení pochvy

Revize dutiny děložní

Ultrazvuková diagnostika

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Umělé přerušení těhotenství v I. trimestru

Vyšetření na kostním denzitometru LUNAR PRODIGY

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Zajištění návštěvní služby u těhotných a šestinedělek po porodu erudovanými porodními asistentkami

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

V G-centru jsem byla celkem už u čtyř doktorů a pan doktor Skřivánek je podle mě ze všech nejlepší! Do ordinace jsem šla s obavami, na internetu se člověk totiž dočte různé věci, ale pan doktor mě dokázal uklidnit a všechno mi pořádně vysvětlil. Líbí se mi, že problém dokáže nadlehčit a zbytečně Vás nestraší. Jsem mu opravdu vděčná za lidský a opravdu profesionální přístup!

Pan doktor je výborný odborník, vždy dobře naladěný, vstřícný a pozorný. Rovněž prostředí je na vysoké úrovni, sestřičky milé, usměvavé a ochotné.

Názor přidán dne 17.10.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Je to velmi erudovaný, ctižádostivý, obětavý lékař, má schopnost budovat- vše pro blaho a péči o pacientky. Je tam kázeň, slušné chování personálu ludmila

Pane doktore,

chci Vám nesmírně poděkovat za Váš velmi vstřícný přístup,kterého si velmi vážím a oceňuji!
Vím,že psychika pacienta je základem zdraví a věřte,že Vašim přístupem jste mi pomohl vykročit ke zdraví mému ;-),jsem jistě klidnější a mé obavy jsem odhodila s Vašim kladným přístupem a důvěrou k Vám.
České zdravotnictví by jistě potřebovalo více takových lékařů jako jste Vy!

Ještě jednou děkuji za Váš čas věnovaný mně a přeji Vám taktéž hodně zdraví a také štěstí ve všem co podnikáte.

Vaše velmi spokojená pacientka Petra

Dobrý den,chodím už k tomuto lékaři 15 let a musím říct, že je super a sestřičky také, jak původní, tak i nové! Řídím se heslem jak se tvářím a přicházím k člověku já, tak se tváří i on...a mockrát se mi to potvrdilo!! Takže více úsměvů a pohody a bude se to všem i vracet! Pěkný den Vendula P.

Velmi doporučuji jak sestřičky tak pana doktora Skřivánka...je to lékař na svém místě je vtipný ,příjemný,milý,všechno opravdu pečlivě vysvětlí a(nové) pacientky se nemusí ničeho bát.Ja jsem nová pacientka a prostředí se mi moc líbí a sesřičky jsou trpělivé,hodné.Opravdu doporučuji.

Jsem velmi spokojená s veškerou péčí, kterou věnujete svým pacientkám.Nové prostředí se mi líbí, vyhovuje mi i možnost operačních zákroků u Vás v G-centru, které jsem už bohužel využila. Zatím za vše děkuji a přeji hodně spokojených pacientek.
Věra M.

nejlepší

Vynikajici pan doktor i personal ambulance

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, pane doktore,

chtěla jsem se Vás zeptat zda, když mívám často streptokoka ( agalacie ) v pochvě, jestli to může ovlivňovat ( ohrozit ) oplodnění ( zda ten bacil zabiji spermie ) , nebo se nemusím bát a těhotnění je v tomto případě neohrožené. Už nějakou dobu se snažíme s partnerem o miminko,ale zatím se nedaří. Tak nevím čím to je.
    Děkuji Vám za informaci

Dobrý den, na otěhotnění by to vliv mít nemělo, tento streptokok je rizikový při porodu pro novorozence (dělá zápaly plic především předčasně narozených dětí ) a všechny těhotné, které jej mají diagnostikován před porodem (toto vyšetření se dělá všem) dostanou v průběhu porodu 1 gram ampicilinu do kapačky)

S pozdravem

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.

MUDr. Aleš Skřivánek

• Dobrý den pane doktore jsem těhotna a nemužů najít lékaře aby mně vysetril tak by se chtěla zeptat jestli přibírat pacienty Děkuji

Jste.li z Olomouce nebo okolí, objednejte se na recepci, řekněte, že jste nová a těhotná a objednají Vás k někomu z kolegů. Já nové pacientky neberu a objednávají mi t,.č. na srpen.
    Zdraví

• gynekologie a porodnictví

Znalost jazyků

Čeština

Ocenění

• 1998 Certifikát UZ screening vrozených vývojových vad v 10.-14. Gestačním týdnu
  • 2003 Licence pro výkon vedoucí lékař – primář pro obor gynekologie a porodnictví
  • 2005 Funkční licence F 017 kolposkopická expertíza