Gynekologická ordinace
Březinova 62A, Jihlava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pana doktora navštěvuji už 17 let a nemám žádnou negativní zkušenost. Vždy pomůže, vše ochotně vysvětlí a poradí. Mimo jiné "se mnou absolvoval" dvě těhotenství a i nějaký ten zdravotní problém. Vždy vše v pořádku.

S panem doktorem jsem neměla nikdy žádný problém. Jsem u něj téměř 10 let a prozatím si nemohu stěžovat na nic. Vyšetření udělá vždy kompletní, bolestivé mi určitě nepříjde, snad možná nepříjemné, to je ale snad každé vyšetření u každého doktora, co jsem zatím prožila.
Není sice upovídaný, což ovšem já u gynekologa beru spíš jako přednost. Moc dobře si nedokážu představit, že by mi při vyšetřování vykládal vtipy. Naopak před samotným vyšetřením si s ním lze v klidu povykládat.

Pan doktor je sice trochu bručou,ale je taky velký odborník.Nikdy se nestalo že by byl sprostý nebo arogantní.Každý máme někd den blbec,stejně tak i doktoři.Já mám s panem doktorem dobré zkušenosti.Nejvíc mi vyhovuje zařízení jeho ordinace,všechna vyšetření bez čekání.A sestřička je báječná.

Když jsem byla mladší tak jsem s panem doktorem moc nevycházela pak mě začal hlídat k vůli čípku a zdělil mi že můžu mít problémy s otěhotněním ... Když jsem čekala první dítě byl skvělý zeptala jsem se on odpověděl když jsme chtěli druhý dítě byl problém že jsem otěhotnět nemohla ,zjistil příčinu a a snažil se mě i léčit ... máme krásnou holčičku .... Sestřička je milionová... Pan doktor má svý mouchy ale je dobrý vědět kdy se k němu objednat... moje rada bud pondělí nebo po dovolený a nebo co nejdřív ráno:)))

Doporučuji Dr. Ševčíka

VELMI DOBRY DOKTOR

nikdy jsem si na pana doktora nemohla stěžovat,naprostý profesionál,pokaždé mi všechno vysvětlil,zoídpověděl všechny mé někdy i zvláštní dotazy..bohužel z důvodu přestěhování jsem přestoupila k jinému dr,jinak bych neměnila.doktor i sestřička skvělí.

Já jsem s panem doktorem také spokojena, vždycky mi všechno vysvětlí a poradí a někdy se dokonce i usměje, chodím k němu 18 let a za tu dobu se nestalo, že by mi stanovil špatnou diagnózu.

Již jsem chodila k několika gynekologům. V Havl.Brodě, Hr.Králové, Jihlavě. Byla jsem rozčarovaná a zhnusená. Z první návštěvy u Mudr.Ševčíka jsem byla také rozpačitá. Po 11 letech jsem jen a jen spokojená. Pan doktor má se mnou svatou trpělivost, všechno mi podrobně vysvětlí. Je super. Neměnila bych ho.

K doktoru Ševčíkovi chodím téměř 20 let, prožil se mnou roky klidu i roky,kdy nastaly problémy. Nemůžu si ani jedinkrát na jeho lékařský um stěžovat, naopak je velice důsledný a pečlivý, vyšetření klidně zopakuje pokud si není úplně jistý výsledkem. Díky jeho včasnému záchytu problému, operaci i dalšímu léčení s pravidelnými pečlivými kontrolami jsem zdravá. Možná je tichý, ne příliš komunikativní, ale od lékaře se vyžaduje přece odbornost a pečlivost a ne aby se smál, laškoval a bodře vyprávěl vtipy. Pokud se ho na něco zeptám, vždy mi vysvětlí co potřebuji a navrhne ta nejlepší řešení, Je to prostě odborník na svém místě.