Gynekologická ordinace
Březinova 62A, Jihlava

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Pan doktor je asi odborník, ale chování a výklad je strašný. Byl to můj první gynekolog takže jsem nevěděla co mám očekávat. Vyšetření se mi zdálo velmi bolestivé, ale myslela jsem si ,že to je normální. Po prohlídce mi jen řekl, že mám cystu na vaječníku, ale že mi snad odejde s menstruací. Ani mi neřekl, že bych měla chodit každé 3 měsíce na kontrolu jestli se to třeba nehorší. To mi až řekla kamarádka. Tak jsem mu volala a akorát mě seřval, že to je snad jasný, že budu chodit na kontrolu po 3 měsících. Když už mi konečně zmizela cysta , tak jsem zase trpěla na záněty. Pan doktor mě vzal poprvý, podruhý a potřetí mě seřval jak malou holku, že ho nemusím otravovat s každým bolením břicha, které bylo nesnesitelné. Když jsem mu řekla,že moje známá bere čípky jako prevenci na záněty, tak mi pověděl, že ho nezajímá co bych chtěla zkusit ,že mi nic takovýho nedá a že si hold ty záněty budu muset odtrpět.. Už nikdy víc!! jediné + je asi sestřička

Když nemáte problémy a chodíte k panu doktorovi pouze na preventivní prohlídky nebo pro předpis na prášky, pak můžete být spokojena. Já mám s panem "doktorem" příšernou zkušenost na kterou nikdy nezapomenu. Měla jsem zdravotní problém, který pro mě nebyl jednoduchý. Ševčík se ke mně zachoval naprosto nelidsky a neprofesionálně.Z ordinace jsem vyšla téměř s brekem a už nikdy se tam nevrátila. Rozhodně nedoporučuji!

Pan doktor není příliš komunikativní - to je asi první věc, která mi nevyhovala. Jeho vyšetření se mi navíc vždy zdálo poměrně bolestivé, ale jelikož jsem neměla žádné srovnání, řekla jsem si, že je to zřejmě normální (popravdě řečeno s větším nadšením jsem chodila na stomatologii než k panu doktorovi na gynekologii). To se změnilo, když jsem se přestěhovala a v této souvislosti se přihlásila k jinému gynekologovi. Jeho péče je nesrovnatelná a to nemluvím o komfortu při vyšetření. Jsem ráda, že jsem gynekologa změnila. Úroveň profesionálních znalostí a zkušeností pana doktora Ševčíka nedokážu posoudit, ale vím, že jeho přístup z osobního a lidského hlediska není (alespoň z mého subjektivního pohledu) vyhovující.

Pana doktora mohu jen nedoporučit, si je to dávno no vlastně je to před 12roky co jsem u něho byla zapsaná jako pacientka, ale ta zkušenost je na celý život. Ano možná když nemáte problémy tak je to OK ,ale když se ojeví je konec. A já je měla nemohla jsem otěhotnět bylo my 24 a jediné co jsem uslyšela bylo léčba je hodně drahá a radši se smiřte s tím že nebudete mít děti. Ano nějaké krevní testy Vám uděláme. Po tomto rozhovoru jsem odešla k jinému doktorovi a když jsem si dovolila přijít alespoň pro výsledky těch krevních testů jen se osočil . "když si myslíte že to jinde bude lepší." A ono to bylo dnes mám dvě děti 11 a 5 ano musela jsem podstoupit léčbu , ale nový pan doktor mě vždy podpořil a hned prohlásil že nevidí důvod proč by se to nemohlo podařit. A to není jen moje zkušenost, moje mamka byla u pana doktora na operaci ji chtěl poslat až za 3 měsíce , a tak jsem ji vzala k mému panu doktorovi a na operaci šla do týdne za tři měsíce by prý bylo pozdě. To jsou naše zkušenosti. takže z mého hlediska nemohu doporučit.

Je hodně svérázný. Někdy je v pohodě a komunikuje. Jindy se chová drsně, cynicky. Dokáže "plácnout" něco, co mne rozhodí...Ráda bych našla lepšího lékaře,ale prý je to odborník...tak nevím. Moc mu po lidské stránce nedůvěřuji.Sestřička je moc milá

Je arogatní pan doktor ,který mi nikdy nic nevysvětlil,kdybych nebyla ze zdravotnictví vím úplný kulový.Po zákroku mi taky nic nevysvětli pouze mi utrhl kopii výsledků a potrhl zvýrazňovačkou nějaké věty ,měla jsem přijít za půl roku na kontrolu .Tu jsem absolvovala ,ale už u jiného lékaře.Možná je dobrý odborník ,ale jako člověk je to katastrofa.

rovněž na zékladě zkušeností nedoporučuji.V jeho ordinaci sestra nepoznala zánět v 6.měsíci těhotenství,o obrácené poloze plodu mě také po ultrazvuku neinformoval,vše jsem se dozvěděla až na porodním sále.Veškeré následky jeho zanedbané předporodní a těhotenské péče řešíme jiř přes 10 let a další desítky let to řešit budeme.

Odborník je pan doktor jistě dobrý,ale jinak po lidské stránce jsem si u něj připadala jak největší nemehlo pod sluncem.Jak můžu mít důvěru k lékaři,před kterým ležím na gyn.lůžku,nohy od sebe a on se při vyšetření vzteká?Je mi 54 let,2 porody,3 kyretáže a za svůj život už dost gyn. prohlídek,ale s tímto jsem se ještě nesetkala.Při pomyšlení jít k němu zase na kontrolu...Prostě jsem to vzdala.Pane doktore ,ne každá pacientka ,která k vám dojde,je bez zábran ,strachu a studu!!!

Je jasné že každý máme s doktorem jinou zkušenost...ale já mám špatnou..nepotřebuji si s ním povídat o životě a nečekám že mne bude objímat radostí že mne vidí..problém pro mne nastal ve chvíli kdy jsem dostala akutní zánět močového měchýře - nikdy sem ho neměla, naši na dovolené, netušila sem co dělat tak sem volala doktorovi, neochotně si mne vyslechl... a v konečné fázi sem se dozvěděla že jen simuluju !! byla sem mladá a hloupá tak sem si to nechala líbit..a proto už navždy budu mít chronický zánět močového měchýře a občas se vracející akutní..k doktorovi už sem pak nikdy nešla .. a nejsem jediná kdo od něj utekl a to zdůvodu zdravotního!!!!!

Nedoporučuji, při druhém těhotenství bylo mimi koncem pánevním a úplně se na mě vykašlal a odeslal rovnou do porodnice, žádné doporučení cviků, nepoznal, že mimčo má špatnou křivku, narodilo se hypoxické "za pět minut dvanáct". Arogantní, vždycky jsem si připadala, že obtěžuju.