Orlí 14, Brno
Oční ordinace

Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Kontrola po operaci šedého zákalu.

Pan doktor je velice empatický, pozorný a citlivý člověk, je velmi hodný a choval se ke mě moc pěkně. Je to velký odborník ve svém oboru. Jsem moc ráda že mohu být jeho pacientka a děkuji mu za vstřícný přístup a trpělivost. Pavla Najvar Čechová.

Pan doktor Sendler je skvĕlý, obĕtavý človĕk, opravdový odborník. Je pečlivý, trpĕlivý, velmi empatický. Jsem ráda, že k nĕmu můžu chodit. Lenka Žáčková

Pan doktor je úžasný, velmi nám pomohl se synem , který měl alergické potíže , které se projevovaly hlavně na očích ( i pan doktor sám byl překvapený ), na alerkologii nás nevzali , tak nám pomohl pan doktor.... přístup byl úžasný , Kubík v té době byl maličký a vůbec se nebál...nechal ho se rozkoukat a v průběhu hry v koutku, jej vyšetřoval ...dodatečně mooooc děkuji P. Maštalířová

K panu Sendlerovi chodím již nějaký ten rok a nemůžu si stěžovat. I když přicházím o zrak, tak se stále snaží moji situaci nějak vyřešit. Výborná domluva a profesionální jednání.

Musím říct, že jsem z žádného doktora snad ještě neměl tak dobrý pocit. Prováděné vyšetření působí velmi pečlivým a sofistikovaným dojmem. Pan doktor je neuvěřitelně příjemný a ochotný. Vše vysvětlí (i nakreslí či najde příklad na internetu), nevadí mu žádné zdržování, věnuje Vám dost času, když je potřeba. Delší čekací doba na objednání, ale maximálně se vyplatila. Rozhodně nehodlám měnit za jiného.

Jeho přístup je profesionální a velmi pečlivý,skutečně jsem potěšen a spokojen.Marek Urbánek

Pan doktor Sendler i jeho kolega pan Stránský si skutečně 3 hodiny "vyhráli" s mým vyšetřením a testováním hybridních kontaktích čoček. Testovali a měřili jsme tak dlouho, dokud nebyl pan doktro zcela přesvědčen o správné volbě, to oceňuju. Výsledek je ten, že opět vidím. A to tak že SKVĚLE vidím. Zkrátka profesionální přístup! Jen více takových doktorů!

Musím říct, že jediné co mi u pana doktora vadí je dlouhá čekací lhůta, ale ta je tak nějak všude takže, to ani neberu jako jeho mísus. Jinak jsem s ním naprosto spokojená, jak po stránce profesní tak po "lidské". Vždy dělá vše pečlivě nic neodbývá a vše mi sám pohotově a srozumitelně vysvětluje, což bohužel není všude standart. . Stejně pozitivně se mi jeví i jeho seterský kolektiv.

Pan doktor je skvělý, vždy mi udělá aktivně všechny možný vyšetření, je velice ochotný a příjemný. Ordinace je perfektně vybavená, delší objednací lhůtu naprosto vykompenzuje profesionalita a přístup pana doktora.

S panem doktorem nemohu být nic víc než spokojená, se vším mi vždy pomohl, vše mi objasnil. Je velmi pečlivý a jeho ordinace je skvěle vybavená. Chodím i k paní Mgr. Továrkové (aplikace kontakt. čoček). Společně se sestřičkami tvoří výborný tým. Mohu jen doporučit.