MUDr.

Aleš Hrdlička

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, 530 02 Pardubice, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost

Více (3)
  • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, 56501 Choceň, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• O

Musím souhlasit a jedním slovem opravdu pan doktor profesionál. Pan doktor všechny zprávy přečetl a pak se ptal na problém a stav. Ptal se na vše a seznámil mě s čím by vše mohlo souviset. Milej, klidnej.
    Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
    Důkladný vyšetření , postup a léčba do podrobna vysvětlena.  K panu doktorovi jsem šla na doporučení a opravdu i Já budu doporučovat dál.  Zatím jsem se s tak perfektním přístupem nesetkala.
    Kéž by bylo více takových doktorů!
    Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• dr.A.Hrdlička - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé ! DOVOLENÁ 10.8.17 až 27.8.17 - ZÁSTUP jen pro AKUTNÍ PŘÍPADY - MUDr. Marie Hrdličková - stejná adresa - dveře č. 324
      * ORL ambulance = nemoci ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku
      * ordinační doba DENNĚ 7:30-14:00
      * poradny-dr:Hrdlička-poruchy dýchání ve spánku Út a Čt 14-16 hod.

• dětská otorinolaryngologie
    • otorinolaryngologie

Nemoci

Operace obou uší

Dobrý den měl bych dotaz mám 35 let trpěl jsem zaněty středního ucha měl jsem i chronicky zánět v mládía do nedávna to bylo všechno v pohodě až teď mě před rokem srostl bubínek a před týdnem druhý bubínek a slyším na 50% šeptaní neslyším vůbec.Chtěl jsem se zeptat jestli nevíte o nějakém specialistovi na operaci uší mám i lupenku kolena ,lokty a v hlavě ,ale né moc jen částečně tak nevím jestli to není třeba i v uších doktoři když se dívají do uší mikroskopem nic nevidí asi bude nutná operace tak jsem chtěl poprosit jestli neznáte nebo jestli to neděláte přímo vy speciální operace na uši moc děkuji
    Aleš Hrdlička Otorinolaryngolog Choceň
    je nutná Vaše osobní konzultace v otologické poradně, která funguje na všech ORL klinikách v ČR ( PCE, HK, Praha, Brno, Ostrava, Plzeň ), s tímto specialistou konzultujte Vaše potíže. dr.Hrdlička

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• O

Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
      Kéž by bylo více takových doktorů!
      Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

• absolutní profesionál,výborný člověk..!!!!!!!!!!!!!!!!.....a nezapomeňme na na jeho pravou ruku......vždy milou a s úsměvem na rtu.........chtělo by se mi napsat,že je radost být po boku těchto dvou krásných lidí orálně,ušně či nosně nemocen, ale to by bylo asi zavádějící :-D......díky Bohu, že jsou v našem, tak trošku nezodpovědném zdravotnictví, zodpovědní........Petr Šedivý

• S panem doktorem mám od malinka zkušenosti, i když mě jako malou štval to nepopírám, tak je to jeden z nejlepších doktorů kterým jsem měla tu čest se setkat. Sama vím, že jsem velice neukázněný pacient, i přes to to pan doktor se mnou nevzdal. Velice doporučuji, obdivuji profesionalitu.

• R

Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
      Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
      Přemýšlí hodne analyticky, na všechno se ptá, snaží se diagnostikovat z několika uhlů pohledu.
      Jiste to znáte když u lékaře se stekávate s přístupem, že v půlce vysvětlování potíži Vás lékař zastaví a má jasnou diagnozu....
      U p.Hrdličky je to opačne...na všechno se ptá a ješte vás povzbudzuje v tom aby ste říkal všechno co Vás napadne: co bylo, jak bylo, jak vnímate své obtíže v práci, doma, při různých aktivitách...atd
      Jsem lajik, ale takhle by mělo vypadat analýze a snaha o získání ucelenýho obrazu a určení správní diagnozy.
      Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
      Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
      Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

• B

Jsem velmi vděčná, že mě s 2,5 letou dcerou naprostá náhoda (rozhodla nejkratší objednací lhůta), přivedla do ordinace pana doktora. Pan doktor je ochotný, milý, velmi pečlivý a důsledný při stanovení diagnózy. Umí empaticky vyslechnout, cílenými otázkami jasně míří k jádru věci, rozhodně nic nebanalizuje, ale přikládá přiměřenou důležitost příznakům a faktům, které mu sdělujete. Pan doktor dobře a srozumitelně sděluje svá zjištění a závěry i další nutný postup i se zdůvodněním, což rozhodně není samozřejmost, a navzdory stále plné čekárně dává prostor pro dotazy. Za nás jednoznačně palec nahoru. Bendakovská Z.

• J

I já se přidavám s pozitivním ohlasem.. v nemocnici nás u dcery opakovaně ubezpečovaly že nosní mandly dcera nemá na vytržení, a až konečně pan doktor Hrdlička... potvrdil mojí doměnku že nosní mandle je zvětšená natolik že nemůže malá ani smrkat a že je to tedy na vytržení.. moc moc děkuji a sestřička také velmi příjemná s usměvem a pochopením... kéž by bylo více takových...Pokorná s dětmi...

• Pán doktor a Pani sestrička veľmi príjemný ľudia, a veľmi pekne im ďakujem za pomoc z dcérou. Ak by sa sútažilo o najlepšieho lekára a sestru roka, tak hlasujem práve pre Pána doktora Hrdličku a sestričku. .ODPORUČUJEM Michaela Kurilovská

• Za sebe i mou dceru mohu napsat jen chválu, oběma nám pomohl od dlouhotrvajících obtíží. Tam kde u jiných lékařů jsme narazily na laxní přístup u Mudr.Hrdličky je pravý opak. Po dodržování doporučeného způsobu léčby jsme téměř bez problémů a vím že v případě potíží se na něj mohu obrátit. Petrovická

• S

pan doktor me zklamal na plne care,odesla jsem od nej se slzama ponizeni a beznadeji,oznacil me za obezni a svym zpusobem mi dal najevo,ze si za sve problemy mohu sama.Nezajimalo ho,ze aktivne sportuji a jim pravidelne pod lekarskym dohledem,neveril mi a trvsl na tom,ze takto nemocni lide o sve zivotospravelzou,nekteri mozna,ale me obezita velmi trapi a vse poctive dodrzuji,i sestra se tvarila velice prezirave,odesla jsem s placem a uz me tsm nikdo neuvidi,odporny pristup k nemocnym lidem,pokud muzete,navstevy se vyvarujte

MUDr. Aleš Hrdlička2014-12-09

obezita je NEMOC - NE OZNAČENÍ !!! Kritéria jsou jasně stanoveny !!! Pacientka "Sandra" si toto dosud nechce připustit ! Proto ale nemusí přístup lékaře a sestry označovat za odporný, zvláště když lékař v ambulanci provedl potřebná vyšetření a sdělil možnosti léčby a nápravy jejích problémů. Je správné (ne odporné) pacientům říci pravdu o jejich zdravotním stavu, přestože je to pro některé z nich náročné na pochopení ! MUDr. Aleš Hrdlička