MUDr.

Aleš Hrdlička

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, 530 02 Pardubice, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost

Více (3)
  • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, 56501 Choceň, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.Služby: Chrápání

Vše podstatné již bylo vyřčeno v předchozích komentářích a mně nezbývá než souhlasit. Navštívil jsem pana doktora Hrdličku na doporučení svého praktického lékaře a byl jsem velice spokojen. Profesionální a komplexní přístup, milá sestřička, lidská a osobní atmosféra. Palec nahoru a doporučení všem, které trápí ORL problémy.

• Zkušenosti a dovednosti

• dr.A.Hrdlička - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé ! DOVOLENÁ 28.12.17 - ZÁSTUP jen pro AKUTNÍ PŘÍPADY - MUDr. Marie Hrdličková - stejná adresa - dveře č. 324
      * ORL ambulance = nemoci ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku
      * ODRINAČNÍ DOBA DENNĚ 7:30-14:00 (při objednání LZE i v čase poraden)
      * poradna pro poruchy dýchání ve spánku: dr:Hrdlička Út a Čt 14-16 hod.
      * poradna pro závratě: MUDr. Zuzana Vodičková v Pondělí 13:30-16:00 hod.

• dětská otorinolaryngologie

• zánět hrtanu
    • kožní léze
    • záněty ucha
    • zánět hltanu
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních
    • přednádorové stavy

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Naslouchadla

Dobrý den, pane doktore, maminka již hůře slyší a budou nutná naslouchadla. Je u vás možné vyšetření s následným doporučením k výrobě naslouchadla? Děkuji a přeji pěkný den.
    Aleš Hrdlička Otorinolaryngolog Choceň
    Sluchadla nepředepisujeme, vyšetření AUDIOMETREM provádíme denně, prosím, objednejte se ! Podle výsledků dáme další doporučení ke kolegům !

Hodnocení pacientů

• Musím souhlasit a jedním slovem opravdu pan doktor profesionál. Pan doktor všechny zprávy přečetl a pak se ptal na problém a stav. Ptal se na vše a seznámil mě s čím by vše mohlo souviset. Milej, klidnej.
      Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
      Důkladný vyšetření , postup a léčba do podrobna vysvětlena.  K panu doktorovi jsem šla na doporučení a opravdu i Já budu doporučovat dál.  Zatím jsem se s tak perfektním přístupem nesetkala.
      Kéž by bylo více takových doktorů!
      Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

• absolutní profesionál,výborný člověk..!!!!!!!!!!!!!!!!.....a nezapomeňme na na jeho pravou ruku......vždy milou a s úsměvem na rtu.........chtělo by se mi napsat,že je radost být po boku těchto dvou krásných lidí orálně,ušně či nosně nemocen, ale to by bylo asi zavádějící :-D......díky Bohu, že jsou v našem, tak trošku nezodpovědném zdravotnictví, zodpovědní........Petr Šedivý

• S panem doktorem mám od malinka zkušenosti, i když mě jako malou štval to nepopírám, tak je to jeden z nejlepších doktorů kterým jsem měla tu čest se setkat. Sama vím, že jsem velice neukázněný pacient, i přes to to pan doktor se mnou nevzdal. Velice doporučuji, obdivuji profesionalitu.

• Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
      Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
      Přemýšlí hodne analyticky, na všechno se ptá, snaží se diagnostikovat z několika uhlů pohledu.
      Jiste to znáte když u lékaře se stekávate s přístupem, že v půlce vysvětlování potíži Vás lékař zastaví a má jasnou diagnozu....
      U p.Hrdličky je to opačne...na všechno se ptá a ješte vás povzbudzuje v tom aby ste říkal všechno co Vás napadne: co bylo, jak bylo, jak vnímate své obtíže v práci, doma, při různých aktivitách...atd
      Jsem lajik, ale takhle by mělo vypadat analýze a snaha o získání ucelenýho obrazu a určení správní diagnozy.
      Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
      Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
      Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

• Jsem velmi vděčná, že mě s 2,5 letou dcerou naprostá náhoda (rozhodla nejkratší objednací lhůta), přivedla do ordinace pana doktora. Pan doktor je ochotný, milý, velmi pečlivý a důsledný při stanovení diagnózy. Umí empaticky vyslechnout, cílenými otázkami jasně míří k jádru věci, rozhodně nic nebanalizuje, ale přikládá přiměřenou důležitost příznakům a faktům, které mu sdělujete. Pan doktor dobře a srozumitelně sděluje svá zjištění a závěry i další nutný postup i se zdůvodněním, což rozhodně není samozřejmost, a navzdory stále plné čekárně dává prostor pro dotazy. Za nás jednoznačně palec nahoru. Bendakovská Z.

• I já se přidavám s pozitivním ohlasem.. v nemocnici nás u dcery opakovaně ubezpečovaly že nosní mandly dcera nemá na vytržení, a až konečně pan doktor Hrdlička... potvrdil mojí doměnku že nosní mandle je zvětšená natolik že nemůže malá ani smrkat a že je to tedy na vytržení.. moc moc děkuji a sestřička také velmi příjemná s usměvem a pochopením... kéž by bylo více takových...Pokorná s dětmi...

• Pán doktor a Pani sestrička veľmi príjemný ľudia, a veľmi pekne im ďakujem za pomoc z dcérou. Ak by sa sútažilo o najlepšieho lekára a sestru roka, tak hlasujem práve pre Pána doktora Hrdličku a sestričku. .ODPORUČUJEM Michaela Kurilovská

• Za sebe i mou dceru mohu napsat jen chválu, oběma nám pomohl od dlouhotrvajících obtíží. Tam kde u jiných lékařů jsme narazily na laxní přístup u Mudr.Hrdličky je pravý opak. Po dodržování doporučeného způsobu léčby jsme téměř bez problémů a vím že v případě potíží se na něj mohu obrátit. Petrovická