MUDr.

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, 530 02 Pardubice, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost Více (3)

• POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, 56501 Choceň, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• M

Dnes jsem podstoupila vyšetření s následným zákrokem.Pan doktor je opravdový profesionál s lidským přístupem.Vše ochotně vysvětlí a z člověka spadne veškerý strach.Sestřička velmi milá a pozorná.Děkuji mnohokrát!Kéž by bylo takových lékařů a sestřiček více.Monika Hrůnková

• Zkušenosti a dovednosti

• dr.A.Hrdlička - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé !
      * ORL ambulance = nemoci ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku
      * ORDINAČNÍ DOBA DENNĚ 7:30-14:00 (při objednání LZE i v čase poraden)
      * poradna pro poruchy dýchání ve spánku: dr:Hrdlička Út a Čt 14-16 hod.
      * poradna pro závratě: MUDr. Zuzana Vodičková v Pondělí 13:30-16:00 hod.
      DOVOLENÁ 30.4.18 a 7.5.18 - ZÁSTUP jen pro AKUTNÍ PŘÍPADY - Dr.Kotulek
      (nebo Dr.Hrdličková - stejná adresa - dveře č. 324/329)

• dětská otorinolaryngologie
    • otorinolaryngologie

Nemoci

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Otorinolaryngolog
    Choceň
    Souhlasím s kolegou dr.Ovískem, jen další možnosti ORL klinika FN Ostrava, zdravím dr.Hrdlička

Hodnocení pacientů

• M
      Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.Služby: Chrápání

Vše podstatné již bylo vyřčeno v předchozích komentářích a mně nezbývá než souhlasit. Navštívil jsem pana doktora Hrdličku na doporučení svého praktického lékaře a byl jsem velice spokojen. Profesionální a komplexní přístup, milá sestřička, lidská a osobní atmosféra. Palec nahoru a doporučení všem, které trápí ORL problémy.

• O

Musím souhlasit a jedním slovem opravdu pan doktor profesionál. Pan doktor všechny zprávy přečetl a pak se ptal na problém a stav. Ptal se na vše a seznámil mě s čím by vše mohlo souviset. Milej, klidnej.
      Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
      Důkladný vyšetření , postup a léčba do podrobna vysvětlena.  K panu doktorovi jsem šla na doporučení a opravdu i Já budu doporučovat dál.  Zatím jsem se s tak perfektním přístupem nesetkala.
      Kéž by bylo více takových doktorů!
      Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

• absolutní profesionál,výborný člověk..!!!!!!!!!!!!!!!!.....a nezapomeňme na na jeho pravou ruku......vždy milou a s úsměvem na rtu.........chtělo by se mi napsat,že je radost být po boku těchto dvou krásných lidí orálně,ušně či nosně nemocen, ale to by bylo asi zavádějící :-D......díky Bohu, že jsou v našem, tak trošku nezodpovědném zdravotnictví, zodpovědní........Petr Šedivý

• S panem doktorem mám od malinka zkušenosti, i když mě jako malou štval to nepopírám, tak je to jeden z nejlepších doktorů kterým jsem měla tu čest se setkat. Sama vím, že jsem velice neukázněný pacient, i přes to to pan doktor se mnou nevzdal. Velice doporučuji, obdivuji profesionalitu.

• R

Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
      Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
      Přemýšlí hodne analyticky, na všechno se ptá, snaží se diagnostikovat z několika uhlů pohledu.
      Jiste to znáte když u lékaře se stekávate s přístupem, že v půlce vysvětlování potíži Vás lékař zastaví a má jasnou diagnozu....
      U p.Hrdličky je to opačne...na všechno se ptá a ješte vás povzbudzuje v tom aby ste říkal všechno co Vás napadne: co bylo, jak bylo, jak vnímate své obtíže v práci, doma, při různých aktivitách...atd
      Jsem lajik, ale takhle by mělo vypadat analýze a snaha o získání ucelenýho obrazu a určení správní diagnozy.
      Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
      Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
      Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

• B

Jsem velmi vděčná, že mě s 2,5 letou dcerou naprostá náhoda (rozhodla nejkratší objednací lhůta), přivedla do ordinace pana doktora. Pan doktor je ochotný, milý, velmi pečlivý a důsledný při stanovení diagnózy. Umí empaticky vyslechnout, cílenými otázkami jasně míří k jádru věci, rozhodně nic nebanalizuje, ale přikládá přiměřenou důležitost příznakům a faktům, které mu sdělujete. Pan doktor dobře a srozumitelně sděluje svá zjištění a závěry i další nutný postup i se zdůvodněním, což rozhodně není samozřejmost, a navzdory stále plné čekárně dává prostor pro dotazy. Za nás jednoznačně palec nahoru. Bendakovská Z.

• J

I já se přidavám s pozitivním ohlasem.. v nemocnici nás u dcery opakovaně ubezpečovaly že nosní mandly dcera nemá na vytržení, a až konečně pan doktor Hrdlička... potvrdil mojí doměnku že nosní mandle je zvětšená natolik že nemůže malá ani smrkat a že je to tedy na vytržení.. moc moc děkuji a sestřička také velmi příjemná s usměvem a pochopením... kéž by bylo více takových...Pokorná s dětmi...

• Pán doktor a Pani sestrička veľmi príjemný ľudia, a veľmi pekne im ďakujem za pomoc z dcérou. Ak by sa sútažilo o najlepšieho lekára a sestru roka, tak hlasujem práve pre Pána doktora Hrdličku a sestričku. .ODPORUČUJEM Michaela Kurilovská