Dnes jsem podstoupila vyšetření s následným zákrokem.Pan doktor je opravdový profesionál s lidským přístupem.Vše ochotně vysvětlí a z člověka spadne veškerý strach.Sestřička velmi milá a pozorná.Děkuji mnohokrát!Kéž by bylo takových lékařů a sestřiček více.Monika Hrůnková

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00, Pardubice
ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 5 Více
Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň
POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

DOVOLENÁ 30_červenec--10_srpen - ZÁSTUP jen pro AKUTNÍ PŘÍPADY - Dr.Kotulek nebo Dr.Hrdličková - stejná adresa - dveře č. 324 - ORL AMBULANCE pro děti...

• chrápání
  • nádory slinných žláz
  • polypy

Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. Chrápání

Vše podstatné již bylo vyřčeno v předchozích komentářích a mně nezbývá než souhlasit. Navštívil jsem pana doktora Hrdličku na doporučení svého praktického lékaře a byl jsem velice spokojen. Profesionální a komplexní přístup, milá sestřička, lidská a osobní atmosféra. Palec nahoru a doporučení všem, které trápí ORL problémy.

O

Musím souhlasit a jedním slovem opravdu pan doktor profesionál. Pan doktor všechny zprávy přečetl a pak se ptal na problém a stav. Ptal se na vše a seznámil mě s čím by vše mohlo souviset. Milej, klidnej.
Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
Důkladný vyšetření , postup a léčba do podrobna vysvětlena.  K panu doktorovi jsem šla na doporučení a opravdu i Já budu doporučovat dál.  Zatím jsem se s tak perfektním přístupem nesetkala.
Kéž by bylo více takových doktorů!
Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

absolutní profesionál,výborný člověk..!!!!!!!!!!!!!!!!.....a nezapomeňme na na jeho pravou ruku......vždy milou a s úsměvem na rtu.........chtělo by se mi napsat,že je radost být po boku těchto dvou krásných lidí orálně,ušně či nosně nemocen, ale to by bylo asi zavádějící :-D......díky Bohu, že jsou v našem, tak trošku nezodpovědném zdravotnictví, zodpovědní........Petr Šedivý

S panem doktorem mám od malinka zkušenosti, i když mě jako malou štval to nepopírám, tak je to jeden z nejlepších doktorů kterým jsem měla tu čest se setkat. Sama vím, že jsem velice neukázněný pacient, i přes to to pan doktor se mnou nevzdal. Velice doporučuji, obdivuji profesionalitu.

Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
Přemýšlí hodne analyticky, na všechno se ptá, snaží se diagnostikovat z několika uhlů pohledu.
Jiste to znáte když u lékaře se stekávate s přístupem, že v půlce vysvětlování potíži Vás lékař zastaví a má jasnou diagnozu....
U p.Hrdličky je to opačne...na všechno se ptá a ješte vás povzbudzuje v tom aby ste říkal všechno co Vás napadne: co bylo, jak bylo, jak vnímate své obtíže v práci, doma, při různých aktivitách...atd
Jsem lajik, ale takhle by mělo vypadat analýze a snaha o získání ucelenýho obrazu a určení správní diagnozy.
Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

Jsem velmi vděčná, že mě s 2,5 letou dcerou naprostá náhoda (rozhodla nejkratší objednací lhůta), přivedla do ordinace pana doktora. Pan doktor je ochotný, milý, velmi pečlivý a důsledný při stanovení diagnózy. Umí empaticky vyslechnout, cílenými otázkami jasně míří k jádru věci, rozhodně nic nebanalizuje, ale přikládá přiměřenou důležitost příznakům a faktům, které mu sdělujete. Pan doktor dobře a srozumitelně sděluje svá zjištění a závěry i další nutný postup i se zdůvodněním, což rozhodně není samozřejmost, a navzdory stále plné čekárně dává prostor pro dotazy. Za nás jednoznačně palec nahoru. Bendakovská Z.

I já se přidavám s pozitivním ohlasem.. v nemocnici nás u dcery opakovaně ubezpečovaly že nosní mandly dcera nemá na vytržení, a až konečně pan doktor Hrdlička... potvrdil mojí doměnku že nosní mandle je zvětšená natolik že nemůže malá ani smrkat a že je to tedy na vytržení.. moc moc děkuji a sestřička také velmi příjemná s usměvem a pochopením... kéž by bylo více takových...Pokorná s dětmi...

Pán doktor a Pani sestrička veľmi príjemný ľudia, a veľmi pekne im ďakujem za pomoc z dcérou. Ak by sa sútažilo o najlepšieho lekára a sestru roka, tak hlasujem práve pre Pána doktora Hrdličku a sestričku. .ODPORUČUJEM Michaela Kurilovská

O

Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
Kéž by bylo více takových doktorů!
Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

24 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Čtrnáct dní mi šumí v uších,tlak v hlavě.Některý den víc,některý den méně. Nejvíc v levém uchu.Pociťuji tlak,zahlušení.Někdy slyším v levém uchu zvuk podobný zvuku cikád.Do toho se mi před týdnem začala motat hlava,mám problém s rovnováhou a jeden den mi bolela levá půlka hlavy.Také mi často v uších svědí a trápí mě několik měsíců kašel,s vykašláváním bílých hrudek.Užívám Tanakan a hořčík.Děkuji za odpověď.Jana

Nutné v brzkém termínu provedení ORL vyšetření - AUDIO + vyšetření rovnováhy, jak již bylo řečeno..... kde to máte nejblíže nebo nejrychleji .....

MUDr. Aleš Hrdlička

• Dobŕy den, je dobré u kojencí odsávat nudle z nosu nebo ne? Možna jemnoučce jen z kraje nosánku, ale i tu zadní rýmu? Díky za odpovědi

kojenec má správně dýchat nosem, tedy odsávání z nosu je potřebná a důležitá činnost !
    na lepší výsledek odsátí je možno použít proplachy nosu dětským sprejem s mořskou vodou a pak následně odsávat !

MUDr. Aleš Hrdlička

• chrápání