Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

dr.A.Hrdlička - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé ! ZÁSTUP jen pro AKUTNÍ PŘÍPADY - MUDr. Marie Hrdličková - stejná adresa - dveře č. 324 * ORL ambulance = nemoci ušní, nosní, krčn... Více

• vyšetření sluchu Alportův syndrom

Dobrý den pae doktore, mám žádanku na vyšetření sluchu pro syna (8 let, dg Alportův syndrom), podle informace z poradny je na toto vyšetření potřeba speciální vybavení které ne každý ORL má. Syn už je váš pacient tak volím tuto cestu pro dotaz zda se můžeme obrátit i s touto záležitostí. Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Aleš Hrdlička

dobrý den, nenapsali jste, o jaké speciální vyšetření sluchu se jedná - to je podstatné pro správnou odpověď ! V zásadě se domluvme na vyšetření zde standartně k posouzení event. sluchové vady a pak bych… Více

• nastřelení naušnic

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda nastřelujete naušničky miminkům a kdy je nejvhodnější aplikaci provést. Lze například mezi 2. a 3. dávkou hexavakcíny nebo je lepší počkat až po 3. dávce? Kde se dají zakoup nastřelovací naušničky.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Aleš Hrdlička

nastřelení náušnic neprovádíme (:o))

Podívejte se na všechny(7) odpovědi

Adresy

• ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o.

Masarykovo náměstí 2667 - denně 7:30-14:00
    530 02 Pardubice, pardubický

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost Více
  • POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30
    56501 Choceň, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zkušenosti a dovednosti

• dr.A.Hrdlička - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé ! ZÁSTUP jen pro AKUTNÍ PŘÍPADY - MUDr. Marie Hrdličková - stejná adresa - dveře č. 324
    * ORL ambulance = nemoci ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku
    * ordinační doba DENNĚ 7:30-14:00
    * poradny-dr:Hrdlička-poruchy dýchání ve spánku Út a Čt 14-16 hod.

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• absolutní profesionál,výborný člověk..!!!!!!!!!!!!!!!!.....a nezapomeňme na na jeho pravou ruku......vždy milou a s úsměvem na rtu.........chtělo by se mi napsat,že je radost být po boku těchto dvou krásných lidí orálně,ušně či nosně nemocen, ale to by bylo asi zavádějící :-D......díky Bohu, že jsou v našem, tak trošku nezodpovědném zdravotnictví, zodpovědní........Petr Šedivý

• S panem doktorem mám od malinka zkušenosti, i když mě jako malou štval to nepopírám, tak je to jeden z nejlepších doktorů kterým jsem měla tu čest se setkat. Sama vím, že jsem velice neukázněný pacient, i přes to to pan doktor se mnou nevzdal. Velice doporučuji, obdivuji profesionalitu.

• Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
    Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
    Přemýšlí hodne analyticky, na všechno se ptá, snaží se diagnostikovat z několika uhlů pohledu.
    Jiste to znáte když u lékaře se stekávate s přístupem, že v půlce vysvětlování potíži Vás lékař zastaví a má jasnou diagnozu....
    U p.Hrdličky je to opačne...na všechno se ptá a ješte vás povzbudzuje v tom aby ste říkal všechno co Vás napadne: co bylo, jak bylo, jak vnímate své obtíže v práci, doma, při různých aktivitách...atd
    Jsem lajik, ale takhle by mělo vypadat analýze a snaha o získání ucelenýho obrazu a určení správní diagnozy.
    Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
    Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
    Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

• Jsem velmi vděčná, že mě s 2,5 letou dcerou naprostá náhoda (rozhodla nejkratší objednací lhůta), přivedla do ordinace pana doktora. Pan doktor je ochotný, milý, velmi pečlivý a důsledný při stanovení diagnózy. Umí empaticky vyslechnout, cílenými otázkami jasně míří k jádru věci, rozhodně nic nebanalizuje, ale přikládá přiměřenou důležitost příznakům a faktům, které mu sdělujete. Pan doktor dobře a srozumitelně sděluje svá zjištění a závěry i další nutný postup i se zdůvodněním, což rozhodně není samozřejmost, a navzdory stále plné čekárně dává prostor pro dotazy. Za nás jednoznačně palec nahoru. Bendakovská Z.

• I já se přidavám s pozitivním ohlasem.. v nemocnici nás u dcery opakovaně ubezpečovaly že nosní mandly dcera nemá na vytržení, a až konečně pan doktor Hrdlička... potvrdil mojí doměnku že nosní mandle je zvětšená natolik že nemůže malá ani smrkat a že je to tedy na vytržení.. moc moc děkuji a sestřička také velmi příjemná s usměvem a pochopením... kéž by bylo více takových...Pokorná s dětmi...

• Pán doktor a Pani sestrička veľmi príjemný ľudia, a veľmi pekne im ďakujem za pomoc z dcérou. Ak by sa sútažilo o najlepšieho lekára a sestru roka, tak hlasujem práve pre Pána doktora Hrdličku a sestričku. .ODPORUČUJEM Michaela Kurilovská

• Za sebe i mou dceru mohu napsat jen chválu, oběma nám pomohl od dlouhotrvajících obtíží. Tam kde u jiných lékařů jsme narazily na laxní přístup u Mudr.Hrdličky je pravý opak. Po dodržování doporučeného způsobu léčby jsme téměř bez problémů a vím že v případě potíží se na něj mohu obrátit. Petrovická

• pan doktor me zklamal na plne care,odesla jsem od nej se slzama ponizeni a beznadeji,oznacil me za obezni a svym zpusobem mi dal najevo,ze si za sve problemy mohu sama.Nezajimalo ho,ze aktivne sportuji a jim pravidelne pod lekarskym dohledem,neveril mi a trvsl na tom,ze takto nemocni lide o sve zivotospravelzou,nekteri mozna,ale me obezita velmi trapi a vse poctive dodrzuji,i sestra se tvarila velice prezirave,odesla jsem s placem a uz me tsm nikdo neuvidi,odporny pristup k nemocnym lidem,pokud muzete,navstevy se vyvarujte

MUDr. Aleš Hrdlička2014-12-09

obezita je NEMOC - NE OZNAČENÍ !!! Kritéria jsou jasně stanoveny !!! Pacientka "Sandra" si toto dosud nechce připustit ! Proto ale nemusí přístup lékaře a sestry označovat za odporný, zvláště když lékař v ambulanci provedl potřebná vyšetření a sdělil možnosti léčby a nápravy jejích problémů. Je správné (ne odporné) pacientům říci pravdu o jejich zdravotním stavu, přestože je to pro některé z nich náročné na pochopení ! MUDr. Aleš Hrdlička

• Pan doktor a sestra velmi příjemní, empatičtí, lidští. Profesionální přístup, věcné, jasné vysvětlení a postupy. Velmi ochotní, rychlým zásahem mi pomohli. Mohu jedině doporučit. Jen tak dál :-) Růžička

• Pan doktor je báječný. Nejen, že pomůže po zdravotní stránce, ale i po té duševní. Má velký a báječný smysl po humor a po celou dobu, co jste v ordinaci si s Vámi povídá a také Vás poslouchá. A v případě, že se Vám udělá nevolno je ihned pohotový a k tomu ještě přidá špetku humoru. Zkrátka není co vytknout. Kéž by byl každý lékař takový, neboť potom by bylo české zdravotnictví jedno z nejlepších.