Aleš Hrdlička, otorinolaryngolog Pardubice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Smetanova 830 - obvykle PONDĚLÍ 15:00-19:30, Choceň
POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

ORL AMBULANCE pro děti i dospělé ! ORDINAČNÍ DOBA DENNĚ 7:30-14:00 (vzhledem k nutné opakované dezinfekci prostor je třeba počítat s časovými prodlev...

• Chrápání
  • Nádory slinných žláz
  • Polypy

• dětská otorinolaryngologie
  • otorinolaryngologie

Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. Jiný

Pana doktora mohu jen doporučit. Je moc příjemný a umí to i s dětmi. Vše nám vysvětlil, žádný (ani z drobných, na první pohled zdánlivě nesouvisejících) symptomů nezlehčoval a vše důkladně vyšetřil. Mám v něj plnou důvěru, už bych nešla na jiné ORL.

C
Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. Bolesti dutn

Musim vrele pochvalit pristup lekare a velmi mile sestricky, postup lekare perfektni, dokonale me vysetril, poucil o mych potizich a stanovil presne diagnozu a nasledne mi nabidl alternativni moznost k vyleceni vedlejsi veci, s kterou jsem se mu sverila. Tech hvezdicek si tato ordinace zaslouzi mnohem vic.....

Dnes jsem podstoupila vyšetření s následným zákrokem.Pan doktor je opravdový profesionál s lidským přístupem.Vše ochotně vysvětlí a z člověka spadne veškerý strach.Sestřička velmi milá a pozorná.Děkuji mnohokrát!Kéž by bylo takových lékařů a sestřiček více.Monika Hrůnková

Umístění: ORL ambulance - děti & dospělí - Pardubice - poliklinika Kolf - ORL HRDLIČKA s.r.o. Chrápání

Vše podstatné již bylo vyřčeno v předchozích komentářích a mně nezbývá než souhlasit. Navštívil jsem pana doktora Hrdličku na doporučení svého praktického lékaře a byl jsem velice spokojen. Profesionální a komplexní přístup, milá sestřička, lidská a osobní atmosféra. Palec nahoru a doporučení všem, které trápí ORL problémy.

O

Musím souhlasit a jedním slovem opravdu pan doktor profesionál. Pan doktor všechny zprávy přečetl a pak se ptal na problém a stav. Ptal se na vše a seznámil mě s čím by vše mohlo souviset. Milej, klidnej.
Člověk u něj nemá strach , vše řešeno v klidu, žádný spěch .
Důkladný vyšetření , postup a léčba do podrobna vysvětlena.  K panu doktorovi jsem šla na doporučení a opravdu i Já budu doporučovat dál.  Zatím jsem se s tak perfektním přístupem nesetkala.
Kéž by bylo více takových doktorů!
Jinak i sestřička moc příjemná. Takže za mě Velká spokojenost.  A děkuji.

absolutní profesionál,výborný člověk..!!!!!!!!!!!!!!!!.....a nezapomeňme na na jeho pravou ruku......vždy milou a s úsměvem na rtu.........chtělo by se mi napsat,že je radost být po boku těchto dvou krásných lidí orálně,ušně či nosně nemocen, ale to by bylo asi zavádějící :-D......díky Bohu, že jsou v našem, tak trošku nezodpovědném zdravotnictví, zodpovědní........Petr Šedivý

S panem doktorem mám od malinka zkušenosti, i když mě jako malou štval to nepopírám, tak je to jeden z nejlepších doktorů kterým jsem měla tu čest se setkat. Sama vím, že jsem velice neukázněný pacient, i přes to to pan doktor se mnou nevzdal. Velice doporučuji, obdivuji profesionalitu.

Zatím jsem abslovoval pouze první vyšetření a začali jsme léčbu.
Přístup pana doktora je bez pochyb vysoce profesionální.
Přemýšlí hodne analyticky, na všechno se ptá, snaží se diagnostikovat z několika uhlů pohledu.
Jiste to znáte když u lékaře se stekávate s přístupem, že v půlce vysvětlování potíži Vás lékař zastaví a má jasnou diagnozu....
U p.Hrdličky je to opačne...na všechno se ptá a ješte vás povzbudzuje v tom aby ste říkal všechno co Vás napadne: co bylo, jak bylo, jak vnímate své obtíže v práci, doma, při různých aktivitách...atd
Jsem lajik, ale takhle by mělo vypadat analýze a snaha o získání ucelenýho obrazu a určení správní diagnozy.
Ochotne Vám zodpoví opakovane Vaše dotazy a otázky.
Je to člověk z kterýho máte pocit že je Vás známy, kamarád.
Sestrička je zlatíčko :)

Opravdu skvělá skušenost.

Jsem velmi vděčná, že mě s 2,5 letou dcerou naprostá náhoda (rozhodla nejkratší objednací lhůta), přivedla do ordinace pana doktora. Pan doktor je ochotný, milý, velmi pečlivý a důsledný při stanovení diagnózy. Umí empaticky vyslechnout, cílenými otázkami jasně míří k jádru věci, rozhodně nic nebanalizuje, ale přikládá přiměřenou důležitost příznakům a faktům, které mu sdělujete. Pan doktor dobře a srozumitelně sděluje svá zjištění a závěry i další nutný postup i se zdůvodněním, což rozhodně není samozřejmost, a navzdory stále plné čekárně dává prostor pro dotazy. Za nás jednoznačně palec nahoru. Bendakovská Z.

28 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je mi patnáct let. Už nějaký ten rok nepřetržitě plivu žluté/zelené hleny z krku. Minimálně jednou za dva týdny jsou s příměsí krve. Byla jsem u doktora a ten mi řekl, že mi mohla prasknout nějaká žilka (ale asi mi nepraská několikrát do měsíce). Tohle léto jsem měla minimálně třikrát angíny rychle po sobě. Vždy mi začala otékat pravá mandle. Teď mám už asi dva měsíce pocit knedlíku v krku. Poslední týden se mi těžko polyká. Mám nateklou zase pravou mandli. Bez bolesti... Nevíte, co bych mohla mít za problém? Nebo jak ho řešit ?

rodič a pacientka na ORL vyšetření v brzké době !

• Dobrý den,

chtěla bych se zeptat ohledně mého problému s hlasivkami, který trvá něco kolem 1 roku. Pokaždé po delším hovoru, mě bolí v krku, chraptím a je pro mě velice namáhavé mluvit. Když se nacházím v hlučnějším prostředí, tak hlasivky ztrácím téměř hned. V krku mě pálí a večer cítím na hrtanu otok. Je to ne jenom nepříjemné, ale v poslední době někdy i bolestivé s někým déle mluvit. Chtěla bych se tedy zeptat co s tím? popříp. jestli se objednat na foniatrii nebo na orl? Předem děkuji za odpověď.

je potřeba přesné ORL vyšetření včetně lupenlaryngoskopie, vhodné vyloučit refluxní obtíže....

• Chrápání
  • Nádory slinných žláz