Fakultní nemocnice Ostrava
17. listopadu 1790/5, Ostrava

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Pan doktor Foltys mi zmenšoval žaludek. Je to machr! Šikovný doktor

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Pan primář Aleš Foltys je ten nejlepší chirurg,operoval me v březnu 2023 žlučník klasickym řezem, vše mě vysvětlil, měl pro mě pochopení,zajímal se o můj pooperační stav,vše co slíbil splnil.ZA VŠE MU DĚKUJI!!!! A všem jen doporučuji.

Umístění: Fakultní nemocnice Ostrava Jiný

Dobrý den byla jsem operovali panem doktorem byla to operace žaludku za dne nejlepší doktor se srdcem na právem místě lidsky chápe dokáže se v cítit do člověka ostatní mě nechtěly pustit domu viděly jen to a to jen sliby a když uděláte atd .. OSN doktor ne to co slíbí a je to tak .. tak to taky je Za mě top doktor byla cest ho poznat Děkuji mu za vše

Je pro mne velkou ctí, že se mohu připojit k úžasnému hodnocení pana doktora Foltyse a osobně přidávám mnoho dalších hvězdiček. Mimo lékařskou odbornost oceňuji i lidsko-psychologický přístup k pacientovi.PANE DOKTORE SMEKÁM PŘED VÁMI !!! Yvetta

Ing. Jan Wozniak, CSc. (30. prosince. 2014)
Abych vyjádřil nejlepší úroveň lékaře, nabízí mi tento server možnost vložení 5 hvězdiček, se kterými je spojeno hodnocení "velmi dobrý". Toto hodnocení však není dostatečně adekvátní, jelikož MUDr. Foltys PhD. není velmi dobrý, ale výtečný chirurg a čeští pacienti mohou být šťastni, že stále zůstává v republice a neodešel provádět chirurgickou praxi do zemí, kde je finanční ocenění takovýchto exceletních lékařů daleko lépe finančně hodnoceno než u nás. Díky pane doktore za Vaši péči.

Skvělý pan doktor jak po odborné, tak i lidské stránce. Mohu jen potvrdit předešlá hodnocení.
Pavel C.

MUDr. Foltys odoperoval již několik členu mé rodiny a z úst těchto příbuzných jsem neslyšel nic jiného než chválu. I já jsem měl tu čest dostat se pod ruce pana doktora Foltyse a nemohu jinak, než jen souhlasit s ostatními, kteří s tímto skvělím chirugem měli co dočinění. A to už nemluvě o profesionálním přístupu a individuální peči, se kterou ke každému pacientu přistupuje. I kdybych chtěl nemohu než o panu doktoru Foltysovi hovořit s pokorou a uznáním jeho práce, kterou tak skvěle a svědomitě odvádí. Je to přesný vzor, jak by měl člověk s tímto posláním pracovat a při tom, zůstat skromným.

Skvělý lékař, perfektní péče, velmi příjemný člověk...vážím si práce pana doktora

Tento lékař mě operoval již 3x,a i když jsem po první operaci měla komplikace,za které nemohl-každá operace s sebou nese určitá rizika,tak mu plně důvěřuji-i proto jsem se do jeho rukou svěřila podruhé i potřetí.Jeho lidský přístup a profesionální péče je příkladná a velice si jej za vše vážím,moc mi pomohl.

Ještě jednou bych chtěla alespoň touto formou poděkovat panu Mudr.Foltysovi za jeho pečlivý a starostlivý přístup,za profesionální a přitom lidský přístup.Také bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a zdravotním pracovníkům na oddělení "D" FN v Ostravě za jejich přístup,úsměvy,které rozdávaly všude kolem,pohodu,kterou přenášely dál mezi nás pacienty.Můj pobyt v nemocnici trval jen 5dní,ale i tak na ně nikdy nezapomenu.
A vám ostatním bych chtěla vzkázat.Sestřičky i doktoři jsou jen lidé,mají právo být někdy smutní,mají právo pochybit,ale mají právo na váš úsměv a poděkování za péči, které se vám dostalo.A tak to prosím udělejte hned,protože "čas je pouhé prozatím".