synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře
Ostrovského 253/3, Praha

Přijímám: dospělí

Jsem všeobecný praktický lékař pro dospělé, studoval jsem na druhé lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Vzhledem k zaměření mé specializace je v ordin...

• všeobecný praktický lékař

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Bylo mi ctí alespoň pár let docházet k tomuto skvělému lékaři do ordinace Ostrovského. Nikdy nic nenechal náhodě a vždy udělal všechna možná vyšetření, aby se doopravdy přišlo na to, co to je a mohla započít opravdu správná léčba. Mám strach, že takového praktického lékaře již nenajdu.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor je výborný diagnostik a zkušený lékař. Obracela jsem se na něj vždy s důvěrou. Škoda, že není možné zjistit, kde pan doktor vykonává praxi dnes, protože v Synlabu na Ostrovského již nepracuje.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Supr příjemní lékař i sestřička. Pan doktor si na mě udělal čas a probral se mnou v klidu všechny problémy, které mi pomohl řešit. Co více si přát.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Dr. Ducháček je velmi profesionální a nápomocný. Vždycky cítím, že dobře ví, co dělá.
Musím také zmínit sestru. Kromě toho, že je velmi profesionální, je velmi empatická a laskavá.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Jiný

Skvělý lékař! Měla jsem zánět ledvin a pan doktor to vyřešil bez antibiotik, což jsem byla radši, pokud nemusím antibiotika tak ziju raději bez nich

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře Změna praktického lékaře a později nemoc

Pan doktor je výborný jak z profesionálního hlediska tak llidského. Velice empatický a vždy hledí i na historickou anamnézu. Já nemám žádné výhrady a jen doporučuji.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře celkové vyšetření

Pan doktor je absolutní profesionál,vynikající diagnostik!!! Umí poradit,je velmi lidský ,empatický a ochotný. Ovšem - pokud se mu něco u pacienta nelíbí ,řekne ne a nasměruje na správnou cestu... To jsem neznala. Sestřička je neuvěřitelná! Perfektně panu doktorovi sekunduje,je spolehlivá na 100% ohlídá ,aby pacient splnil co lékař řekl,komunikace je úžasná,srozumitelná, s velkou ochotou ,empatií a neudělá nic o čem lékař neví!!! Po dlouhé době si připadám jako člověk a jako člověk ,který neobtěžuje. Těžko se mi hledají výstižná slova .Hodnocení na lékaře a sestřičku píšu poprvé,protože to tak opravdu cítím . A také cítím velkou úctu a obdiv. Upřímně jim přeji zdraví a ať jsou v životě osobním i pracovním šťastní...Děkuji ! Š.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je velmi profesionální, zkušený a jeho diagnóza a následná léčba byla vždy rychlá a efektivní. Chodím k panu Ducháčkovi již 5 let.

Umístění: synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je naprostá třída ve svém oboru. Mnoho lidí tvrdí, že praktičtí doktoři nic neumí a neřeší, což někdy může být pravda, ale každý máme právo se svobodně rozhodnout, komu se svěříme do rukou.

Dr. Ducháček Vás důkladně vyšetří a nemávne rukou i nad drobností, která vás tíží. Zároveň upozorní na věci, které by Vás osobně ani nenapadly, napíše doporučení v případě potřeby.

Zároveň působí velmi inteligentně a myslím, že se učí celý život - není to typ "jsem dr. a tím to končí, žádné další vzdělávání není potřeba...."

Také pan doktor nepůsobí fanaticky, co se týče léků, jde mu o komplexní uzdravení, takže rozumí i výživě a pohybu.

Děkuji za péči a sestřičce, která je moc milá a krásná dáma.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, mám skoro 2 roky kožní problém a nedostal sem zatím léčbu, která by to plně vyléčila, poslední dobou je to slušně řečeno velmi otravné. Je možnost za Vámi přijít na konzultaci?
Děkuji za odpověd

Dobrý den, přijít samozřejmě můžete, nicméně nejsem specialista dermatolog. Uvidíme, co by se dalo dělat...

MUDr. Aleš Ducháček

Hello,
I have just started an employment in Prague and I need to register with a GP. Please let me know if you provide this service. Kindest regards.

Hello,
yes, you can register in our office. Seek contacts on web pages and call/send mail to plan the appointement. Best regards.

MUDr. Aleš Ducháček