Ambulance ženských lékařů
Svitavská 33, Brno

Umístění: Ambulance ženských lékařů Těhotenství

Pan Bourek je ten nejlepší gynekolog, který existuje. Nečeká se u něj, vše má přesně naplánované, vše krásně vysvětlí a hlavně ochotně se vším pomůže. Díky panu doktorovi budeme za pár dní rodit díky hned první IUI, kterou jsme u něj absolvovali. Jsem strašně ráda, že jsem dostala možnost vyšetření atd. u pana Bourka. Vážně lepšího lékaře nenajdete!!!

Umístění: Ambulance ženských lékařů

Pan doktor je nejlepší gynekolog. Po 10 letech snažení a procházení klinikama,jsem u pana doktora otěhotněli na první pokus . Vřele doporučuji všem ,kteří mají problém s otehotnenim :)

Umístění: jiné místo

Pan doktor je nejlepší doktor, u kterého jsem kdy byla. Měli jsme problém s otěhotněním, se kterým nám velmi rád a ochotně pomohl. Je to velká kapacita a profesionál. Je hrozně ohleduplný a ochotný se kdykoliv věnovat a odpovědět na případné dotazy. Nikdy s ním nebyl žádný problém, opravdu velmi ochotný. Vřele doporučuji všem, kteří mají problém otěhotnět. Lepší než kde jaká klinika. Vždy vše vysvětlí a víte co přesně vám dělal nebo bude dělat.
Prostě výborný.

Také mohu říci o panu doktoru jen to nejlepší. My jsme za ním s manželem poprvé přijeli v roce 1993 ještě do Bohunic. Dnes už má dcera 22 let a studuje VŠ. Synovi je 17,5 studuje průmyslovou školu. Oba nám dělají jenom radost.
Přesně jak píše paní níže. Když vidím v kalendáři jméno pana doktora, tak si také na něj vždy vzpomenu jenom v tom nejlepším.

Dobrý den všichni co tu píší mají naprostou pravdu lepšího gynekologa jsem nezažila.S manželem jsme se marně snažili 8let o dítě nakonec jsme jezdili do Prahy k apolináři chovali se k nám hrozně volali si lidi jako trestance pod číslem jen na nás řvali příjmením proč??protože jsem u všeho chtěla mít přítomného manžela a to jim vadilo jezdili jsme tam 2měsíce jen na odběry mé krve a jeho spermií a pak nám řekli že tam budou mít sanitátní měsíc a vše budem postupovat znova(za celou dobu jsme tam jezdili z nechutí věřte)pak jsme se tam na to vykašlali manžel našel na netu pana doktora Bourka ten si nás hned následující měsíc pozval do Brna.Když jsme tam dorazli a otevřel dveře mudr:Bourek spadl z nás stres,strach i stud jako když otevřel anděl příjemný pohled jednání vše.Asi dvakrát jsme zkusili inseminaci a pak jsem řekla že to nepůjde byli pomalé spermie a nechali jsme tělo odpočinout a v r 2003 v červenci jsme podstoupili IVF bylo vše načasované dělalo se to v noci a proto to také vyšlo čekala jsem dvojčátka.Jsou to kluci dnes už jim je 9let a jsem šťastná že je mám jeden dostal Jmeno Aleš po mudr:Bourkovi a druhý po manželovi.Nejvíce se stydím že jsme mu za ty roky ještě neposlali fotky ale napravím to co nejdříve.Vždy když je Aleše tak si vzpomenu potají na našeho milého p.Bourka.Samozřejmě že si nevspomeneme jen o jeho jmeniny na toho člověka se nedá zapomenout.Doufám ,že pomáhá stále párům kteří se snaží o potomka a přeji všem aby jste byli také tak šťastný jako jsme byli a jsme právě my.Škoda že je pro nás Brno tak daleko jsme na rozhraní středních a severních čech a ta dálnice D1 je v hrozném stavu ale všechny ty daleké cesty stáli za to moc jsme se na pana doktora těšili moc.

Je to už 17 let co nám pan doktor po několikaletém snažení oznámil, že řešení je prosté, a jak řekl, tak se stalo : Za 3 měsíce jsem byla těhotná a dnes mi kouká přes rameno dvoumetrový kluk. To, co mi utkvělo v paměti, byl jeho optimismus a přesvědčení o úspěchu, kterým nás taky nakazil. Díky ! Ať se daří. :-)

Uzasny pan doktor. Diky nemu mame, po 4 letech marneho snazeni, 2 mesicni holcicku. Uzasny pristup, chovani. V prijemnem prostredi vam vse vysvetli, vlije vam pozitivni energii do zil, kdyz uz si myslite, ze je vse ztraceno. Takhle by mel clovek lecici neplodnost vypadat. Dekujeme!

Je to skvělí lékař ze srdcem na pravém místě. Snaží se pomoci všem :)) a já si ho za to velice cením.

Pana doktora mohu vřele doporučit. Přišla léčit s neplodností na Obilní trh a tam mě po 1 měíci nabídli umělé oplodnění. To mně samozřejmě přišlo hodně divné a taky jsem tuto možnost odmítla.Na doporučení kolegyně jsem zašla k panu doktorovi Bourkovi, který mně během 1 měsíce zjistil, že nemám ovulaci a po zahájení léčby jsem pak do 1 měsíce otěhotněla. Pan doktor mě několikrát prohlížel během léčby na ultrazvuku a byl velmi pečlivý. Také dodržuje přesně objednací časy, takže u něho nemusím nikdy čekat.

VÁŽÍM SI PANA DOKTORA BOURKA,JEHO LIDSKÉHO PŘÍSTUPU,POCHOPENÍ A VELICE DŮKLADNÉ PÉČE.JEMU PATŘÍ OBROVSKÝ DÍK ZA TO,ŽE NÁM DOMA BĚHÁ JIŽ 2,5 LETÁ HOLČIČKA!!!:-))