Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Kolín

• „Nejlepší paní doktorka i sestřička ,přístup mateřský jediná ordinace kam se těšíme ,děkujeme za Vás

Práškova 434, Kolín Mapa

Specialista alergologie a imunologie

• Alergolog, Pediatr, Imunolog

„Jsem moc ráda, že nám při narození naší dcerky byla doporučena paní doktorka Vondráková, myslím, že lepší volbu jsem nemohli učinit, protože paní doktorka je velmi profesionální, nic nezanedbá, má v prohlídkách dobrý systém, zároveň je velmi rozumná. Navíc oceňuji velmi dobrou komunikaci a to jak ve vztahu k dětem, ke kterým má moc hezký přístup, tak ve vztahu k rodičům, které bere jako rovnocenné partnery, vše vždy vysvětlí a stručně sdělí všechny podstatné/ důležité informace. A nikdy se mi nestalo, i přes nabitou čekárnu, že by byla ve špatné náladě, vždy má velmi vstřícný přístup. Mohu jen vřele doporučit :-) Více

Jeníkovská 348, Čáslav Mapa

Alergologická amb. pro děti a dospělé

• „Ordinaci navštěvujeme druhým rokem. P. doktorka je velice pečlivá, příjemná, sestřička skvělá. P. dr. Smrková vzala do své péče dcerku i bez doporučení dětského pediatra(samozřejmě po předchozí konzultaci)! Přístup k dětem p.doktorky i sestřičky je naprosto úžasný. Mohu jen doporučit a neměnila bych. Více

Hornická 209, Kutná Hora Mapa

Ordinace specialisty - alergologie