Doporučení alergologové s Oborová zdravotní pojišťovna Děčín

• „Paní doktorka Sellnerová, je velice milá, usměvavá a hlavně dokáže vždy pomoci. Osobně je to moje třetí alergoložka za 13 let co mám astma, a jediná paní doktroka Sellnerová mi dokázalam pomoci. Kdysi jsem navštěvovala doktorku v Rumburku, a ta mi jen vždy udělala spirometrii a nashledanou, přijďte za rok, a když se mi špatně dýchalo tak mi řekla zvyšte si dávku a dál to neřešila. A po práškách které jsem brala jsem měla neustále chrapot. Až paní doktorka mi okamžitě pomohla, dala mi jiné prášky, a okamžitě změnila diagnozu a na kontroly chodím každé 3 měsíce. A když potřebuji akutně pomoci tak paní doktorka ochotně a mile pomůže. Takže můžu jedině doporučit. Více

Teplická 371/72, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - alergologie

• „Chodím k panu doktorovi spolu se svými dvěma dětmi a jsem nadmíru spokojená. Přestože bydlíme v UL, dojíždíme raději do DC, jelikož péče pana doktora se s dětskou alergoložkou v UL nedá absolutně v ničem srovnávat. Pan doktor se snaží v první řadě zjistit diagnozu, nabídne nejprve šetrnou léčbu a necpe dětem zbytečné léky. Více

Thomayerova 8/116, Děčín Mapa

Ord. lékaře specialisty - děts. alergo