Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice

S paní doktorkou jsem velice spokojena.Chodím k ní už dlouho a i když už ji budu muset bohužel vyměnit za pediatra pro dospělé,musím říct,že jsem s ní byla velice spokojená.

K paní doktorce chodím se svými dětmi od jejich narození a mám s ní jen dobré zkušnosti. Je vždy milá, ochotně a trpělivě vyslechne moje dotazy. Poradila mi i s problémy, které se netýkaly zdravotních potíží dětí, za což jsem jí velmi vděčná. Je vidět, že sleduje novinky ve svém oboru. Stejně tak jsem spokojená s chovním sestřičky. Jsem ráda, že moje děti mají takovouhle paní doktorku.

Velice milá, ochotná, schopná, pečlivá, starostlivá a nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy poznala. Naše děti jsou v těch nejlepších rukou. Paní doktorku Vališovou mohu všem rodičům jen a jen doporučit, nebotˇ v celém okolí nenajdou lepší. A se záporným názorem neznámého autora nebo autorky článku vůbec nesouhlasím. Nikdy jsem na paní doktorku křičet nemusela, aby mne slyšela. Autor článku by si měl uvědomit, že je také velice důležité, jak rodič s lékařem hovoří. Pokud rodič neumí mluvit srozumitelně, nemůže očekávat, že mu lékař ihned porozumí. Názor můj a mých mnohých známých je takový, že paní doktorka Vališová je člověk na svém místě, který svou práci vykonává s velikou péčí a obrovskou láskou k dětem. A takových lékařů, jako je paní doktorka Vališová bychom si měli vážit, nebotˇ mnoho takových není. Do jejích rukou svěřujeme životy našich dětí a věřte, že do rukou nejlepších. Jsem velice spokojená a štˇastná, že paní doktorku máme. Maminka dvou děvčátek, které mají paní doktorku velice rády.

Souhlásím s většinou názorů... Tady téhle doktorce se člověk může svěřit s čímkoliv... Nejlepší doktorka co jsem zažil... :)

Máme jedenáctiměsíčního chlapečka a jsme s péčí paní doktorky moc spokojení. Ochotná, pečlivá,starostlivá a vždy usměvavá je naše paní doktorka. Děkujeme za její péči.

je prostě výborná

Velice pečlivá ke svým dětským pacientům,milá a laskavá.Dětská lékařka na svém místě.

super jsem velice spokojená již 20 let vždy mi pomohla a i děti ji maj vélice rádi a vždy se tam moc těší papapa

Paní doktorka je skvělá nedávno jsem malé vyhodila nechtěne samozřejmě loket a jela jsem k paní doktorce ta mě vzala okamžitě a malé ten loket dala spátky na své místo.a přitom říkala že to neumí a skvělě to zvládla.Strašně moc milá na děti no prostě super.Paní doktorka Vališová všem jen mohu doporučit.

Tuto paní doktorku všem mohu jen a jen doporučit.Vaše dítko nemůže být v lepších rukách.Je velmi ochotná,pečlivá a starostlivá.Kdykoli je potřeba,přijede se podívat na dítko až domů.Jakmile je něco nového ve světě pediatrie,okamžitě informuje rodiče.No prostě super!!!