Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hotovost

Běžný termín

Individuální psychoterapie / hodina • od 1 000 kč

Partnerská psychoterapie/ hodina • od 1 000 kč +8 Více

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Řešíte vztahy, práci, školu, sami sebe či zdraví? Chybí vám chuť do života? Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nevíte, jak na to? Hledáte smě...

• Psychosomatická obtíže

Řešení depresí

Řešení porozvodových vztahů

Řešení psychosomatických problémů

Praha 8

Řešení úzkostných stavů či pocitu vyhoření

Praha 8

P.doktorka je vynikající psycholog, který hájí zájmy dětí a nebojí se vstoupit do konfliktu s otci-psychopaty ani s často podjatými soc. pracovnicemi OSPOD.Vím o čem mluvím, mám tuto zkušenost,podjaté rozhodnutí úřednic negativně ovlivnilo život dětí.

Všem ukřívděným otcům kteří kydají špínu na p. dr. Uvačíkovou doporučuji obrátit se na OSPOD Brandýs n/L.pracovnice budou na vaší straně.Názory odborníků neberou v úvahu, čím větší lhář a primitiv tím má větší šanci uspět.Bohužel v neprospěch dětí.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Měla bych dotaz ohledně mé dcery. V září nastoupila do školky a zvrací mi tam ne pravidelně ale jednou dvakrát do týdne určitě. Uz jsem v koncich a nevim si rady.

Pokud má dcera takovéto problémy, tak prozatím odložte školku - dítě asi ještě není psychicky zralé na pobyt v kolektivním zařízení, nebo zkuste aspoň zkrátit dobu pobytu ve školce. Nicméně bez samotného poznání Vaší Hezký dendcery jde o všeobecné rady.

PhDr. Alena Uváčiková

Dobrý den,

navštivte psychiatrickou ambulanci.POdle popisu jde skutečně o psychiatrickou dg., kde je nutná léčba psychofarmaky.

PhDr. Alena Uváčiková

• Psychosomatická obtíže