Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hotovost

Běžný termín

Individuální psychoterapie / hodina • od 1 000 kč

Partnerská psychoterapie/ hodina • od 1 000 kč +8 Více

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Řešíte vztahy, práci, školu, sami sebe či zdraví? Chybí vám chuť do života? Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nevíte, jak na to? Hledáte smě...

• Psychosomatická obtíže

Řešení depresí

Řešení porozvodových vztahů

Řešení psychosomatických problémů

Praha 8

Řešení úzkostných stavů či pocitu vyhoření

Praha 8

Názor přidán dne 19.02.15 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

To, co jsem se dozvěděla na schůzce s paní doktorkou jsem věděla i sama, bez pomoci psychologa. Vzhledem k tomu, že jsem matka na MD, tak pro mě návštěva byla velice drahá a to 1500kč asi za hodinu a půl povídání, paní doktorka se mě zeptala na základní věci, jaké bylo těhotenství, porod, na mou anamnézu, přítelovu, na to, kde pracujeme, kolik máme času a tím to skončilo, do toho vkládala ještě vsuvky o nevychované společnosti a zážitky s revizory. Takže za mě jednoznačně NE.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S pani doktorkou jsme se na vstupni konzultaci domluvili na obsahlejsim vysetreni nasi dcery, kvuli kteremu jsme s dcerou zaridili a zorganizovali spoustu veci, ale pani doktorka na tuto schuzku do sve vlastni ordinace vubec nedorazila, zcela na ni zapomela!
Hodnotit schopnosti psychologa, ktery na domluvenou schuzku s ditetem zapomene nebudu, ale sverit ji sve dite nemohu a nikomu jinemu doporucit take ne .....

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Měla bych dotaz ohledně mé dcery. V září nastoupila do školky a zvrací mi tam ne pravidelně ale jednou dvakrát do týdne určitě. Uz jsem v koncich a nevim si rady.

Pokud má dcera takovéto problémy, tak prozatím odložte školku - dítě asi ještě není psychicky zralé na pobyt v kolektivním zařízení, nebo zkuste aspoň zkrátit dobu pobytu ve školce. Nicméně bez samotného poznání Vaší Hezký dendcery jde o všeobecné rady.

PhDr. Alena Uváčiková

Dobrý den,

navštivte psychiatrickou ambulanci.POdle popisu jde skutečně o psychiatrickou dg., kde je nutná léčba psychofarmaky.

PhDr. Alena Uváčiková

• Psychosomatická obtíže