Psychologické poradenství

Individuální psychoterapie / hodina • Od 1 000 Kč +8 Více

Partnerská psychoterapie/ hodina • Od 1 000 Kč

Psychodiagnostika dětí a dospělích

Psychologické vyšetření

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 000 Kč

Od 1 000 Kč

Praha 8

Řešíte vztahy, práci, školu, sami sebe či zdraví? Chybí vám chuť do života? Rádi byste něco ve svém životě změnili, ale nevíte, jak na to? Hle...

Léčené nemoci

• Psychosomatická obtíže
  • Syndrom vyhoření
  • Deprese

• psychoterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

To, co jsem se dozvěděla na schůzce s paní doktorkou jsem věděla i sama, bez pomoci psychologa. Vzhledem k tomu, že jsem matka na MD, tak pro mě návštěva byla velice drahá a to 1500kč asi za hodinu a půl povídání, paní doktorka se mě zeptala na základní věci, jaké bylo těhotenství, porod, na mou anamnézu, přítelovu, na to, kde pracujeme, kolik máme času a tím to skončilo, do toho vkládala ještě vsuvky o nevychované společnosti a zážitky s revizory. Takže za mě jednoznačně NE.

Výborná paní doktorka, klobouk dolů za její schopnosti, znalosti a přehled. Má srdce na pravém místě, kterému záleží na dětech! Děkuji!!! LM

Mockrát děkuji. A.Uváčiková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S pani doktorkou jsme se na vstupni konzultaci domluvili na obsahlejsim vysetreni nasi dcery, kvuli kteremu jsme s dcerou zaridili a zorganizovali spoustu veci, ale pani doktorka na tuto schuzku do sve vlastni ordinace vubec nedorazila, zcela na ni zapomela!
Hodnotit schopnosti psychologa, ktery na domluvenou schuzku s ditetem zapomene nebudu, ale sverit ji sve dite nemohu a nikomu jinemu doporucit take ne .....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

skvela pani doktorka, ktera ma srdce na pravem miste, mysli na deti a ne na jejich rodice, kteri by casto potrebovali psychiatra vice, nez obeti jejich chovani, a o nasich slavnych soudech ani nemluvim!

Paní doktorka je skvělá lékařka na svém místě. Nám pohohla nejvíc ze všech lidí. Dokáže bojovat proti psychopatům a nebojí se jich i když na ní hází špínu. Můj případ ještě neskončil a paní doktorka nás drží nad vodou už rok a půl a pomáhá dál a já jako matka jsem za takového lékaře vděčná. A otcové kteří píši špínu na ní se stále schovávají a neukáží se protože ví že jsou to oni co dělají rozbroje a bohužel OSPODY se staví na jejich stranu a bohužel i SOUDY nikdo nepoužívá mozek odtrhnou dítě z funkční rodiny a dají ho otci který na dítě neplatil a dělal že ho nezná a najednou má dítě jeho matka a všem se to zdá normální. A já a moje rodina bohužel na tom takle není sama a je to hrůza a děs že se tady týrají veřejně děti. Ještě že jsou tady takový lidi jako paní doktorka která ví o co jde.
Moc a moc za ní děkuji

X

Paní doktorka mi velmi pomohla, lidský přístup, jde proti stádu ... bohužel je obětí psychopatických mstivých otců, kteří nedokážou přenést, že jim žena odešla a mstí se na dětech ... nemyslím si, že jde proti otcům, pracuje v zájmu dětí a i s otci ...

Paní doktorka je výborná a doplácí na to, že pracuje poctivě, nikoli rutinně. Je velmi statečná, neopouští trpící děti, ani když je jí vyhrožováno, je vydírána a ostouzena. Nemyslím si, že jsou proti ní otcové, ale nezralí rodiče obou pohlaví. Vždyť ona není na straně matek proti otcům. Ona je vždy zásadně na straně dětí. To, že momentálně hrdinně čelí masivnímu stalkingu, (což je trestná činnost), jí časem určitě přinese spravedlivou slávu. Vždyť je to hrdinka.

paní doktorka je fajn, jen je chudák obětí stalkingu nějakých psychopatů, doufám že si z toho nic nedělá a povznese se na to. Musí to být sice velmi nepříjemné ale profesionál si s tím poradí.

S hodnocenou jsem se setkával od r.2007 do r.2010 radila matce mého syna a psala mnoho názorů soudu,OSPODu aj. V roce 2011soud vzal z péče syna matce a tak díky Uváčikové mám syna v péči já matka si pro něj jezdí ke styku určeným soudem ,syn má již 2 roky oba rodiče.Bez hodnocené a jejích spolupracovnic by ke změně výchovy nikdy nedošlo a tak tuto doporučuji všem "matkám" které berou dětem tátu .

Profesionální přístup k dětem, velice u dětí oblíbená " babička" nebo " teta". Paní doktorka pracuje především v zájmu dětí.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Měla bych dotaz ohledně mé dcery. V září nastoupila do školky a zvrací mi tam ne pravidelně ale jednou dvakrát do týdne určitě. Uz jsem v koncich a nevim si rady.

Pokud má dcera takovéto problémy, tak prozatím odložte školku - dítě asi ještě není psychicky zralé na pobyt v kolektivním zařízení, nebo zkuste aspoň zkrátit dobu pobytu ve školce. Nicméně bez samotného poznání Vaší Hezký dendcery jde o všeobecné rady.

PhDr. Alena Uváčiková

Dobrý den, obávám se že mam nějakou psychickou poruchu nebo něco takového ale nejsem si tím jistá, takže už asi 4 roky, mám myšlení na sebevraždu, asi přes 3 roky jsem se řezala skrz něco v rodině a pak už jsem nemohla přestat. Teď jsem poslední dobou strašně skleslá, nemám vůbec náladu a jsem unavená. Mám problémy se spaním a snadno se rozčílím, kdykoliv se rozčílím a nebo jsem smutná tak myslím jen na to jaké by to bylo kdyby jsem umřela, že by mi bylo lépe a celkově by mi to připadalo lepší. Už nevím co mám dělat, poslední dobou slýchám i hlasy které nikdo jiný neslyší a když o tom někomu řeknu tak mi jen řekne že se mám vyspat a bude mi dobře. Každopádně děkuji za odpověď.

navštivte psychiatrickou ambulanci.POdle popisu jde skutečně o psychiatrickou dg., kde je nutná léčba psychofarmaky.