MUDr. Alena Šustková

Pediatr Více

Frýdek-Místek 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Novodvorská 3060, Frýdek-Místek

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Skvělá doktorka! Chodila jsem k ní já a sourozenci jako děti a teď k paní doktorce chodím i se svými 2 dětmi.Má mou plnou D úvěr a ty nejlevnější zkušenosti. Vašinková

Já jsem například spokojená z paní sustkovou už tam chodím ze 4detma a nejvíc tam chodím z malim co má 4mesice a ani jednou neudělala chibu vždy poradila vidvetlila nemám důvod měnit je ze všech nejlepší. :-)

Dobrý den,chodím k paní doktorce sice jen krátce,ale jsem sní zatím spokojená. K mé dceři i ke mě se chová hezky jednou sice neměla fajn náladu,ale co je to přece taky jen člověk. I očkování proběhlo v pořádku,a nic mi paní doktorka nenutila. A já sní mám dobrý pocit. Sestřička taky super.

K paní doktorce už chodíme 4 roky a musím říc, že jsme s ní velice spokojení, je ochotná, k dceři se chová vždy velice hezky a po odborné stránce nemám výtek.
Četla jsem tady záporné názory, ale člověk si musí uvědomit že i lékaři jsou jenom lidi.......
A když nejsme spokojení tak vždy je tady ta možnost lékaře změnit .....

Mám s paní doktorkou jen pozitivní zkušenosti , navštěvuji ji již se svými čtyřmi dětmi již 18 let , s čehož to nejstarší mělo od narození problémy se srdíčkem a vždy když jsme měli nějaký problém nás nikdy neodmítla a vyšla nám vstříc . Když se jí něco nezdálo , telefonicky to konzultovala ještě i s jiným lékařem a poslala nás na odborné vyšetření .Chová se k dětem přívětivě a k rodičům profesionálně a sestřička je poklad .

Já jsem k paní doktorce Šustkové chodila už jako dítě a proto jsem si ji zvolila i pro svého syna jsem sní maximálně spokojena a setřička ta nová vždy milá a usměvavá vřele doporučuji

K pani doktorce chodime tři roky,od narození me dcery.Jsem s ni spokojena,je sice někdy naladova,ale když ma dobrou naladu tak je fakt super.Vyšetři,zoodpovi na vše,dceři někdy rozdava i hračky co ma v ordinaci.Samozřejmě je neberem od ni,s čím by si pak ostatni děti hrali.:-)Ale když zažadam o odborně vyšetřeni,nikdy žadny problem nebyl

já musím říct že paní doktorka je moc skvělá vše vysvětlí a ve svém oboru profesionál,musím říct že vždy mému synovi pomohla jak onemocněl je pečlivá a hodná za vše ji moc děkuji a kdo řekne něco o ní špatného tak se mýlí asi ji dobře nezná a paní setřička je hotový anděl moc hodná blachová karmela

K paní dokrotce chodíme krátce, ale jsme s ní nad míru spokojení a sestřička je taky moc příjemná.