Alena Šebková, pediatr Plzeň

MUDr. Alena Šebková

Pediatr Více

Strážnická 36, Plzeň
Soukromá ordinace pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ze začátku byla paní doktorka fajn, asi tak před 15 lety. Je fakt že mé 1.dítě bylo takřka bez nemocí. Pak začala dělat kariéru coby vrchní pediatr, v ordinaci začalo být pro mediky těsno, věčně tam ordinoval někdo jiný, takže léčba mi nepřišla kontinuální. Pí doktorka nervózní,nevybíravá,arogantní, mluví s vámi jako s blbem. 2krát zanedbala nemoc mého 2.dítěte, podcenila další vyšetření, takže jsem nakonec děkovala pí doktorce odnaproti, která v nepřítomnosti šebkové vše vystihla, poslala nás na nosní (banalita, že) a tak mé dítě po měsících útrap vyléčila. Nejhorší bylo zanedbání astmatu, kterým se syn trápil dlouhé roky, než ji napadlo mě poslat na alergologii. Během týdne léčby byl fit. To jí mám za zlé.! ŠPATNÁ DOKTORKA

Nezbývá mi nic jiného než pět na naší pediatričku Mudr.Alenu Šebkovou samou chválu. Je výborná lékařka, ale je také naprosto úžasná jako člověk, který Vás uklidní z hysterie, ve dne, v noci i během víkendu. Jsem moc ráda, že se svými dvěma syny mohu chodit k p.dr. Šebkové. Mirka Soběslavová