Čeňka Zemana 1440, Louny
Ord. lékaře specialisty - neurologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

pani doktorka ,rosova je velice peclivy clovek a bohu dik za ni !!!!!!prejeme ji mnoho zdravička a sil !!!!jsem velice spokojena !!!!!kež by byli vsichni lekari tak dusledny!!!!!!poznala mou diagnozu a diky ni se lecim!!!dekuji pani doktorko!!s pozdravem L.DŽURBANOVA!

S p. doktorkou jsem spokojená, než k něčemu přistoupí tak udělá pořádné vyšetření což už se dnes málo vidí.
Po vzájemné dohodě vždy vyhoví i mým požadavkům. Bohužel za to, že je dlouhodobě nemocná nemůže, tak nevím proč jí to plno lidí zazlívá. Můžete jít jinam vaše volby jsou neomezené.
Ano sestra je arogantní, odměřená, ale tu už nikdo nezmění je to v člověku a tak s ní jednám tak jak ona se mnou tak já s ní. S úspěchem :-) pacientka

Nejlepší doktorka, jako jsem kdy měla...Má opravdový zájem člověku pomoct. A ikdyž má ten den opravdu narváno a je unavená, tak se pacientovi plně a důkladně věnuje. Sesta nebyla příjemná, ale nyní se to zlepšilo. Mohu jedině doporučit.

Paní dokroka je velice mila, chápavá a empatická. Ráda pomůže a hrozně se snaží. Sestra je sice opravdu nesimpatická, ale paní doktorka je tak dobrá, že i to se dá přežít...

Velmi hodná šikovná paní doktorka.

U paní doktorky se léčím také velmi dlouho, oceňuji přístup, profesionalitu. Trošku mě mrzí dlouhé objednací termíny,jinak jsem velmi spokojena.

Opravdu obětavá, pečlivá lékařka.

Velmi dobá odbornice, komunikativní a příjenmné jednání, dopručuji všem, kteří nejsou spokojeni se svým neurologem.

nejlepší

u paní doktorky Rossové se léčím už 25 let, tedy od doby kdy vystudovala a začala praxi. Je moc milá a lidská, a pokud se pacienti drží jejich pokynů tak je její léčba účinná. Chtěla bych jí poděkovat za dosavadní léčbu a popřát jí také hodně zdravíčka, protože ani ona není zdravotně zcela v pořádku a všem kteří ji kritizují za to, že často neordinuje z důvodů vlastní nemoci bych navrhovala aby byli více shovívavější k druhým. Jediným malým problémem je delší doba při objednávání na vyšetření.