Alena Radvanovská, zubař Most

MUDr. Alena Radvanovská

Zubař

M.J.Husa, blok 612 453, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Super paní doktorka, která prostě svou práci umí a navíc je příjemná a milá na své pacienty, stejně tak i sestřička.

Málokdy se stane, že jak paní doktorka, tak i sestřička jsou velmi milé a prostě umějí jednat s lidmi. Hlavní ale je profesionalita paní doktorky. Naprosto bezbolestné zákroky. Opravdu má nejlepší zkušenost v životě ve stomatologickém křesle. Škoda jen, že již neberou nové pacienty.

X

Výborná doktorka. Já neuvěřitelný strašpitel jsem byla okolnostmi donucena jít na zubařské křeslo. Paní doktorka už mě jen svým hlasem dokázala dost uklidnit, to stejné sestřička. Je velmi pečlivá a opatrná, u mě opravdu bezbolestné ošetření...Mohu jen doporučit.

pečlivá,a prostě umí

Absolutně nejlepší paní zubařka, zoubky vždy dá do pořádku.

mohu potvrdit , že přístup k pacientům je fantastický jak od paní doktorky tak od sestřičky , jen mi mrzí že jsem k ní nepřešla už dávno , mohla jsem si ušetřit špatné zkušenosti od bývalého " zubaře "

Výborná paní doktorka,šikovné ruce,už nemám takový strach,hezký přístup k pacientům,to samé platí o sestřičce Jitce,vždy milá usměvavá,ochotná,

Skutečně velmi dobrý a ochotný stomatolog. Vždy pomůže a poradí. Ošetření rychlé a bez delšího čekání.

Velice dobrá odbornice na svém místě. Krásný přístup k pacientum,hezké prostředí v ordinaci.A její profesionalita je na nejlepší úrovni.

Skvělá paní zubařka, doporučuji. Lidský a profesionální přístup.