M.J.Husa, blok 612 453, Most
Ord. praktického lékaře stomatologa

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Na začátku doby, kdy jsem chodila k p. doktorce jsem s ní byla velice spokojená. Vždy byla milá, usměvavá a ochotná, jak p. doktorka, tak i sestřička. Nikdy jsem neměla žádný, veliký problém, tak jsem si jí nemohla vynachválit.
Až do doby. než Mi p. doktorka vytrhla horní zub a Já jsem dostala do rány suchý zánět lůžka! Laik možná neví, o co se jedná, ale zasvěcený člověk, ví , jaká je to neskutečná, krutá bolest!
Po několikátém čištění p. doktorka usoudila, že je rána, již zahojená a řekla, že už je to dobré!!
Bohužel, Já jsem musela po jejím, DOBRÉM léčení, jak říkala, postoupit operační zákrok, kde Mi , byla rána řádně ošetřena a zašita několika stehy!!!
Jak je možné, že tak zkušená doktorka a nepozná, že rána není zahojená?
Bohužel, vždy nestačí jen ochota a úsměv?!
Vždy by měla být na 1. místě profesionalita!

Tato paní doktorka bývávala dokonalá, ale s přibývajícími pacienty jsou výsledky její práce žalostné. Plomby přes dva zuby nejsou ničím vyjímečným. Díky jejímu DOKONALÉMU zákroku,jsem musel absolvovat zákrok na operačním sálku, protože jinak ta prasečina opravit nešla.Takže pokud chcete chodit k zubaři co nejčastěji, tak tato ordinace je pro vás ideální.