Prucková gynekologie Přerov s.r.o.
Palackého 94/8, Přerov

Umístění: Prucková gynekologie Přerov s.r.o. Jiný

bohužel se nemůžu nepodělit o svůj negativní příběh u paní dokotorky Pruckové. Krvácela jsem 18 dní a po příchodu do ordinace jsem nebyla vyšetřena ultrazvukem, pouze mi byly podány prášky na zastavení krvácení. Paní doktorka se na podrobnosti neptala, musela jsem s doptávat sama. Nakonec jsem skončila za 5 minut 12 v nemocnici s mimoděložním těhotenstvím a byl mi laparoskopicky odejmut vejcovod. Paní doktorka Prucková mi potom sdělila, že to: "Měla vyšetřit". Byť je milá a příjemná, já tedy rozhodně nedoporučuji!!

Umístění: Prucková gynekologie Přerov s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi milá a profesionální, ale souhlasím s předchozími i s okolím, že pouze dokud není problém nebo pokud nepotřebujete nic vědět. Na kontrolách v těhotenství mě vždy jen vyšetří, ale nikdy mě nevarovala na co si dát pozor a tak se nestačím divit, co všechno bych měla vědět nevím odkud, když ona mi nic neřekne a na internetu se mi úplně čerpat informace nechce...známe jeho spolehlivost. No snad se ta komunikace brzy zlepší, jinak budu muset hledat jinou, která bude raději i své pacientky vzdělávat a dávat jim spolehlivé informace, aby nemusely googlit.

Také mi občas přijde, že situaci zlehčuje, asi že jsme jinak všechny histerky, nebo nevím. Popravdě však za to, co od pojišťovny dostane bych čekala i čas na vysvětlení problému a výčtu možností co s tím než jen být za 15 min. pryč i s pozdravením. Nemám pocit dostatečné "péče". Že je milá ocením, ale nijak mi to dál nepomůže.

Umístění: Prucková gynekologie Přerov s.r.o. Jiný

Paní doktora je určitě fajn do té doby, než potřebujete opravdu řešit nějaký problém a ne pouze běžné vyšetření.

Sestřička i paní doktorka jsou příjemné, při akutním problému není problém přijít ještě ten den. Celkově jsem se však rozhodla, že si najdu novou, částečně i díky tomu, že už nejsem tak často v Přerově.
Co jsem si u paní doktorky prožila: rok a půl antikoncepce, poté rok a půl hormonální léčby, protože jsem po vysazení nedostávala menstruaci. Poté jsem rok řešila zánety močového měchýře, následované vaginálními výtoky - na to mi paní doktorka, kromě léků samozřejmě, řekla že je to "normální, že se to stává" (a to s klidem a úsměvem na tváři...). Udělala mi všechny potřebné testy, bohužel problémy se po více než roce vvraceli a pomalu sem si našla cestu z toho ven sama.
Myslím, že někomu jinému může paní doktorka vyhovovat a nebude mít s paní doktorkou problém. Já jen očekávám asi něco víc, možná podrobnější vysvětlení při problémech a nabídku i alternativní léčby. Z osobní zkušenosti bych si dala pozor na to, zda před nasazením HA bylo opravdu prověřeno, zda je pro vás vhodná.

U paní doktorky jsem byla 4x a zatím mi nedokázala pomoci s prý 'častým' problémem žen..
Je to nepříjemné, takže hledám jiného lékaře, který mě vyléčí a poslechne si, co mě trápí...
K.

Paní doktorka je velice ochotná a příjemná. Nemusela jsem čekat žádnou frontu, dobrá organizace. Děkuji

Paní doktorka je skvělá, chtěla jsem už začít jezdit do Olomouce za Dr.Zdráhalem, ale ještě u ní zůstanu.

Odvedla se mnou celé mé komplikované těhotenství a moc jí děkuju.

Výborná, příjemná,ochotná.

Naprostá spokojenost, paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy ochtná, poradí a celé těhotenství bylo díky ní příjemné!