Budějovická 553, Tábor
Oční ambulance (mapa)

Perfektní přístup, úžasná doktorka, příjemná, dobrý diagnostik. Dojíždím 100 km a nelituji! Takových by mělo být více.
Radka

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Byl to první oční lékař v mém životě (je mi 54 let), který mi konečně dobře naměřil dioptrie jak na dálku tak na tzv. počítačové brýle, včetně mého astigmatismu.

F

Super doktorka! Chodím k ní 4 roky, a nezměnila se! Stejně tak i sestřička, obě jsou milé. Paní doktorka má trpělivost, je velmi pracovitá. A i když tam má hodně pacientů, tak stejně je v dobré náladě! Sice je naplněná čekárna, ale to znamená, že je to dobrá paní doktorka! Také dojíždím, nejsem z Tábora, ale vyplatí se to !

Výborná doktorka,dceru léčí od narození pomalu už 20 let a vždy vše dobře vysvětlí.S manželkou jsme byli v ordinaci dnes a je to doktorka na svém místě.To samé mohu říci o zdravotní sestře.jen tak dál,jste super

Dle mého názoru,nejlepší oční lékař na Táborsku! Nejen po stránce odborné,ale také po té lidské. Sestřička také velice schopná a příjemná. A dlouhá objednací doba? Ta svědčí o kvalitě. Prázdná čekárna o opaku!

Prosím o ordinační hodiny. Děkuji

Paní doktorka i sestřička jsou velmi hodné k pacientům jak dětským, tak dospělým. Přála bych si víc takových lékařů! Děkuji oběma za velmi vstřícný přístup a odbornou pomoc.Jiřina Příkopová

Paní doktorka Prosová je vždy ochotná a pracovitá. Odborně patrně i zdatná ,(nemohu však hodnotit- nejsem lékař). Věnuje se plně pacientům a zvládá častý nával.Sestřička je také fajn .Přeji jim vše dobré a děkuji za péči. M.

Velice dobrá a odborná lékařka, k pacientum milá a vstřícná.Nejsem z Tábora a musím na vyšetření dojíždět ze vzádeleného města,ale u nás takový odborník na vyšetření očí není.Sestřička je také vynikající.

doporučuji-jenom ty nejlepší zkušenosti!!!!

Radka

F

Prosím o ordinační hodiny. Děkuji

doporučuji-jenom ty nejlepší zkušenosti!!!!