Oční ambulance
Budějovická 553, Tábor

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Neskutečně laskavá a ochotná paní doktorka, vždy mi ihned pomůže s mými nepříjemnými očními problémy. Léčebný postup přesně vysvětlí a nikdy nedá najevo známky netrpělivosti s pacientem. Moc jsem jí vděčná.

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a pečlivá a i když nejsem její pacientka bez problémů mi odstranila cizí tělísko z oka, provedla další vyšetření s tím související a vše podrobně vysvětlila. Také sestřička je velmi příjemná a milá. Děkuji a všem mohu jen doporučit!!

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorka spolu se sestřičkou jsou na velmi vysoké odborné úrovni. Slušné chování k pacientům a vždy maximální snaha pomoci. Osobně veliká spokojenost. Oběma přeji jen to nejlepší a děkuji za jejich přístup k pacientům.

Perfektní přístup, úžasná doktorka, příjemná, dobrý diagnostik. Dojíždím 100 km a nelituji! Takových by mělo být více.
Radka

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Byl to první oční lékař v mém životě (je mi 54 let), který mi konečně dobře naměřil dioptrie jak na dálku tak na tzv. počítačové brýle, včetně mého astigmatismu.

Super doktorka! Chodím k ní 4 roky, a nezměnila se! Stejně tak i sestřička, obě jsou milé. Paní doktorka má trpělivost, je velmi pracovitá. A i když tam má hodně pacientů, tak stejně je v dobré náladě! Sice je naplněná čekárna, ale to znamená, že je to dobrá paní doktorka! Také dojíždím, nejsem z Tábora, ale vyplatí se to !

Výborná doktorka,dceru léčí od narození pomalu už 20 let a vždy vše dobře vysvětlí.S manželkou jsme byli v ordinaci dnes a je to doktorka na svém místě.To samé mohu říci o zdravotní sestře.jen tak dál,jste super

Dle mého názoru,nejlepší oční lékař na Táborsku! Nejen po stránce odborné,ale také po té lidské. Sestřička také velice schopná a příjemná. A dlouhá objednací doba? Ta svědčí o kvalitě. Prázdná čekárna o opaku!

Prosím o ordinační hodiny. Děkuji

Paní doktorka i sestřička jsou velmi hodné k pacientům jak dětským, tak dospělým. Přála bych si víc takových lékařů! Děkuji oběma za velmi vstřícný přístup a odbornou pomoc.Jiřina Příkopová