Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

1 000 Kč

1 300 Kč

6 800 Kč

Finedent

V roce 2017 jsem vystudovala obor dentální hygiena na 3. lékařské fakultě univerzity Karlovy s titulem bakalář. Již během studia jsem se účastnila pře...

Ukončené školy

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Paní/slečna Přibylová je úžasná osoba - velmi empatická, příjemná a stále s úsměvem na tváři (i když byl skoro večer). Každý úkon podrobně popisuje, ptá se jestli je vše v pořádku....nesetkala jsem se s tak úžasným přístupem k pacientovi. Popravdě jsem téměř celou hygienu usínala což se mi v zubní ambulanci nestává. Zuby jsou dokonale čisté. Naprostá spokojenost. Děkuji za péči a doporučuji tuto hygienu všem ostatním.

Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Kromě naprosté profesionality, precizního ošetření a uklidňujícího popisu každého kroku, je paní hygienistka vždy velmi milá a hodná. Návštěva její ordinace je příjemná a s výsledkem jsem opakovaně spokojena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Finedent Opakovaná DH (45 min.)

Byla to velmi příjemná návštěva, dentální hygienistka velmi příjemná, ochotná a vše vysvětlí. Moc chválím.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji, velice si toho cením.

Umístění: Finedent Airflow

Návštěva již poněkolikáté a s radostí :) Nejlepší dentální hygienistka - za mě, již se těším na další návštěvu.

Bc. Alena Přibylová

Mnohokrát Vám děkuji za krásnou recenzi :)

Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Všechno podstatné už tady bylo napsáno, můžu jen potvrdit a zopakovat. Velice příjemná komunikace, empatický přístup a profesionální péče. Vždy se těším na další návštěvu. :)

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji, moc si toho vážím :)

Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Při dentální hygieně díky citlivým krčkům propotím tričko. Rozhodl jsem se zkusit jinou DH. A při ošetření slečnou Přibylovou jsem po dlouhé době čekal kdy "TO" přijde a byl jsem velmi mile překvapen. Je vnímavá, popisuje stav průběhu ošetření a má opravdu citlivý a pečlivý postup. Ufff.... děkuji a skoro se už těším na opakovanou DH :-)

Bc. Alena Přibylová

Mnohokrát Vám děkuji. Také se těším na další návštěvu a budu se snažit, abyste byl spokojený i nadále :)

Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Zdravím.Připadal jsem si jak u kadeřníka.příjemné, šetrne a výsledek brilatní. Upřímně doporučuji...

Bc. Alena Přibylová

Velice Vám děkuji za hezkou recenzi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Finedent Opakovaná DH (45 min.)

S přístupem paní hygienistky jsem maximálně spokojená, je velice příjemná . Její ošetření je ohleduplné. Služby využívám opakovaně.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji a těším se na příští návštěvu.

Umístění: Finedent Vstupní návštěva u této DH (60 min.)

Velmi příjemné ošetření zubní hygieny. Bezbolestné, paní hygienistka příjemná, empatická, popisovala vše, co zrovna bude dělat. Za mě dokonalá péče. Ordinace je v centru města minutu od Náměstí Míru. Doporučuji.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát Vám děkuji za recenzi a upřímě mě těší, že jste s péčí spokojená.

Umístění: Finedent Opakovaná DH (30 min.)

Velmi příjemné a lidské jednání. Poctivost při jednotlivých úkonech. Dodržování času. Čisté a moderní prostředí.

Bc. Alena Přibylová

Mockrát děkuji, velice mě těší Vaše spokojenost a budu se snažit, aby to tak zůstalo i nadále.