Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

To že paní doktorka neoznámila svým pacientům. že odchází z Medicomu není pravda, alespoň mě to řekla dostatečně dopředu a já se rozhodla zůstat v její péči a odejít s ní. Pacienti, kteří si chtějí v medicomu vyzvednout svou dokumentaci čeká nemilé překvapení zaplatí 10kč za stránku. Paní doktorka Pospíšilová je nejlepší lékař na světě a v životě jsem nezažila, že by brečela kvůli penězům, naopak na mě působí jako velice skromný člověk.

Jde o velice schopnou a příjemnou paní doktorku odborně na úrovni.

velmi dobrá neuroložka

Paní doktorka je prostě nejlepší ve svém oboru,bydlím na Benešovsku,ale s tak příjemným,ochotným a pečlivým neurologem jsem se zde nesetkala.Jsem ráda,že se u ní mohu léčit a jsem jí opravdu za mnohé vděčná.Všem tuto lékařku vřele doporučuji.

Paní doktorka je zlatá . Po dvou letech mých bolestí jsem se dostala k paní doktorce Pospíšilové, která teprve začala jednat. Poslala mě na různá vyšetření a snad se dopracujeme nějakého výsledku. Je milá, příjemná a velice profesionální. Jediný problém je dlouhá čekací doba, ale při počtu pacientů se to dá pochopit.

Paní doktorka je člověk na svém místě !!! Mohu ji všem jen doporučit.

Nejlepší člověk na světě ve svém oboru. Nezažila jsem větší zájem o pacienty, než u této lékařky. Je ochotná pomoci, jak nejlépe umí. Moc jí děkuji a všem ji doporučuji. Je prostě nejlepší.

Doporučuji, jsem s paní doktorkou velice spokojená.

Tuto paní doktorku všem vřele doporučuji. O své pacienty má skutečný zájem. Ona jediná dokázala rozpoznat co mi opravdu je. Ostatní potom pouze pátrali. Všem pomáhá jak jen může. Snaží se o to, aby nemocní co nejméně trpěli. Vždy je dobře naladěná, příjemná a usměvavá.Má velice dobré vystupování. S tak vynikající lékařkou jsem se ještě nikdy nesetkala. Za její péči jí jsem moc vděčná a nevyměnila bych jí ani za nic.