Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

výborná a nejlepší neuroložka, s velmi lidským přístupem k pacientům. vřele doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní Mudr.Pospíšilová je vždy na pacienta usměvavá, vstřícná, nerozlišuje
věkovou kategorii a nenechává nic náhodě. Nikdy léčbu neřeší jenom napsáním
léků,aniž by se nepřesvědčila o původu nemoci, což u mnohých lékařů postrádáme!
Všem vřela upřímně doporučuji.Věřte, že Vás v žádném případě nezklame.Naopak jí
po návštěvě doporučíte Všem známým,jako to bylo v mém případě.

Paní doktorce Pospíšilové děkuji za skvělou péči a přeji jí mnoho úspěchů a pohody.
Anna Krautzmannová.

Nejlepší.Přístupem a odborností.

Velce dobrá paní doktorka jak z odborného, tak i z lidského hlediska.

Je úžasná, chodíme k ní celá rodina a to doslova.
Je moc milá, na akutní problémy reaguje okamžitě,a vždy když mám problém ochotně a nezávisle na obědnání se mi snáží pomoct. A vždy to vyjde.
Vřele doporučuji.

profík :)

Paní doktorka je velmi příjemná, s lidským přístupem a odborností té nejvyšší úrovně. Jsem vděčná za lékaře jako je ona.

Paní doktorka Pospíšilová je jedním z nejlepších lékařů ve svém oboru, chodím k ní již 14 let a moc mi pomohla s mými zdravotními problémy, jiní lékaři mě odbývali, ale paní doktorka pacienta vyslechne a zvažuje všechny možnosti, které jsou k dispozici. Vždy zvolí tu nejlepší a pro pacienta nejšetrnější a zároveň nejúčinnější. A to, že z Medicomu odešla kvůli financím není absolutně pravda. Myslím, že teď má mnohem víc klidu na svou práci a na své pacienty. Vřele doporučuji! M.Č.

K paní doktorce chodím já i moje dcera a za dobu několika let co běhám po doktorech s určitými potížemi, byla paní doktorka jediná, která se něco snažila zjistit a nedělala ze mne blázna. Co se týká odchodu z Medicomu, informovala nás předem. Paní doktorka je skvělá lékařka a velmi příjemný člověk.