Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Na tak fantastickou lékařku je tu nějak málo pochval. Administrátor by měl zase udělat nějakou výtržnost, aby si ho všimla televize Nova a byla větší reklama a více chvály.

Je to velmi dobrá lékařka.

Nejlepší oční lékař ze všech co znám. A že už se s brýlemi otravuju pěknou řádku let..

paní doktorku znám již 20 let, je to profesionál, někdy stačí i pěkné slovo a náděj.
Měl jsem těžkou krátkozrakost, a vděčím ji za pěkný přístup i sestře, a pak mě podpořila i
psychicky k operaci u prof.Stodůlky ze Zlína, který mě operoval laserem a nyní mám ,,0,,
dioptrii, zázrak, jako probuzení ze zlého snu. Všem moc děkuji.

Je to vynikající odborník ke kterému lidé rádi chodí. Moc hezky se lidem věnuje.

Od mládí se trápím s brýlemi, poznal jsem spoustu očních lékařů, ale MUDr.Obstová je nejlepší. V klidu a pohodě příjemné ordinace vyšetří a podrobně doporučí řešení. Má skutečně profesionální přístup. Jsem s ošetřením i novými brýlemi moc spokojen.

Paní doktorka je profesionál,je velmi důsledná,vstřícná,s pacientem jedná na rovinu a vše mu důkladně vysvětlí.Je to skvělá doktorka s velkým D.

Profesionální lékařka,která má velmi dobrý přístup ke svým pacientům.

Výborná lékařka, vždy milá, přístupná a přátelská, která umí pohladit i dušičku, když je churavá, skutečně ví, co a jak léčit, odborník na slovo vzatý, máme ji moc rádi. Sestra rovněž fajn. Mohu vřele doporučit.

vždy s usměvem ochotna a hodna take to platí pro sestřičku renata