Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Nejlepší oční lékař v Ostravě,arogantní sestra

Blýsko se na lepší časy,stížnosti na "strašlivý" objednávkový systém, který by dokázal zvednout z krunýře i nejklidnější želvu, zabrady. Dá se již objednat telefonicky. Což považuji za za veliké bonusové plus k vynikající lékařce i sestře. Děkuji

Výborná lékařka po profesní i lidské stránce.

Opravdu nejlepší oční, chodíme k ní s dcerou již 22 let. Ličevová

Tak to chodí. Špatný pekař má prázdno, u dobrého stojí fronty. Co je na tom divného? A ve zdravotnictví to platí dvojnásob.

Velice milá, svědomitá a zodpovědná paní doktorka. Chodíme k ní celá rodina a jsme moc spokojeni. Můžu všem doporučit.

Velmi pečlivá, milá a vstřícná lékařka.I sestřička je super.Do této ordinace chodím s dětmi už několik let a jsem moc spokojená.Jediné co mi opravdu vadí je objednávkový systém pacientů.

Moc mi pomohla. Zase vidím jako rys.

Doktorka i sestřička jsou perfektní, diagnostika a přístup na jedničku. Objednávkový systém mi nevadí, aspoň si jeden den přivstanu a v ten samý den se dostanu na řadu. Jediné co je k vzteku jsou pacienti -důchodci, kteří v čekárně snad i přespávají, aby se napsali jako první:)

Pani doktorku Obstovou už znám několik let a vřele doporučijí má moderní zařizení a stále se v oboru zdokonaluje což se o některých lekařích říc nedá!