U pošty 14, Brno
Gynekologická ambulance

Umístění: Gynekologická ambulance Jiný

Nejlepší lékařka, jakou jsem si mohla přát. Pečlivá, mílá, jemná, ochotná, vše vysvětlí a vyjde maximálně vstříc i nad rámec svých povinností. Prevence i zákroky mají vždy naprosto hladký průběh. Jsem maximálně spokojená a děkuji :)

Umístění: Gynekologická ambulance

Pani doktorka Kudova je velmi mila a vzdy mne vsechno trpelive vysvetli. Je pecliva a nikdy se nestalo, ze by neco zanedbala. Kdyz jsem v tehotenstvi chodila na gynekologii casteji tak jsem zjistila, ze i sestricka je super zenska a da se s ni mluvit. Ne jednou mi vysla vstric.

Pani doktorka je milá a som s ňou maximálne spokojná. Chodila som k nej celé tehotenstvo a nebol žiaden problém. Všetko mi vždy vysvetlila a návštevy u nej boli vždy príjemné. V čakárni som nemusela až tak dlho čakať. Dodržiavajú objednávacie termíny. Málo kedy sa stane, že som tam dlho. Sestrička je tiež fajn.

G

Musím se přidat k pozitivním recenzím paní doktorky Kudové. Je opravdu úžasná. Byla jsem na vyšetření poprvé a to je mi přes 25 let - dosud jsem se nejprve hrozně styděla jít ke gynekoložce a pak se začala bát, že budu mít nějaký nález když jsem to tak dlouho odkládala. Naštěstí jsem v pořádku :) Paní doktorka je opravdu velice milá, vyšetření bylo velice rychlé a bezbolestné, vše vysvětlila. Doktorka je profík 1*****! Doporučuji všem, které mají strach a neopodstatněné obavy, nakonec k ní budete chodit i rády :) Sestřička byla také milá, takže určitě jenom doporučuji.

Většinou žádné příspěvky, recenze atd. na internet nedávám, ale dnešní návštěva ordinace paní MUDr. Kudové mě k tomu přinutila. S paní doktorkou Kudovou jsem byla vždy naprosto spokojená! Je velmi citlivá, její vyšetření vůbec nebolí a je velice rychlé. Dnes jsem ovšem v ordinaci narazila opět na paní doktorku Průšovou. Byla jsem u ní snad už pětkrát, vždy bylo vyšetření bolestivé, ale vykompenzovalo mi to to, že paní doktorka vše vysvětlí, poradí a hodně se zajímá. ALE! Po dnešní prohlídce mám na MUDr. Průšovou ještě horší názor než dříve. K ní už nikdy nepůjdu!! Vyšetření bylo hodně bolestivé - stěr z čípku byl také velmi bolestivý (-nechápu, u Dr. Kudové jsem o tom ani nevěděla). Při vyšetření mi paní doktorka Průšová řekla, že si mám příště koupit to šetrnější zrcátko za 40 Kč - přitom před třemi lety a dříve jsem nikdy s tím normálním neměla problém. Poté (omlouvám se za ten popis) mě nechala sedět s nohama od sebe a zrcátkem visícím od "tam". A něco si tam dělala s tou špejlí atd. Doba to byla opravdu dlouhá a bylo to dost nepříjemné, bolavé a trapné. Pak tedy nakonec zrcátko vyndala a ještě mi udělala ultrazvuk - vnitřní. Výsledek - úplně zdravá. Ale v kabince jsem zjistila, že mi teče krev, ale ne jen špinění. A bylo mi až na omdlení. Ještě teď večer mi není od spodu nejlépe. Proto k Dr. Průšové už nikdy!!!!!!!

K pani Kudove chodim taky, jen jsem ze zacatku mela to "stesti" ze jsem se trefila vzdy kdyz tam byla pani Prusova, dle rozpisu na cedulce tam ale byt nemela, po zamlklem portatu uz mam stesti jen na pani Kudovou a taky to nesedi podle rozpisu na tabulce, ale jsem za to rada, opravdu se ty dve nedaji porovnat, sestricka je divna nekdy na mne pusobi jak hlidaci pes a musim se ji doprosovat, ale nakonec je to vzdy v pohode. Pani Kudovu doporucuji, pani Prusovou ani zdaleka....

Jsem u paní Doktorky maximálně spokojená, péče opravdu důkladná! Příjemné, nové a čisté prostředí, nové technické zařízení! Opravdu maximální spokojenost!

Ač příspěvky nepřidávám, teď se musím zapojit.
Měla jsem asi 3 dny před odjezdem k moři a trápila mě mykóza. Po komentářích, které jsem si zde přečetla k paní doktorce Průšové, se mi k ní nechtělo. Ale dovolená se blížila. Na žádnou ambulanci mě tak rychle nechtěli vzít. Tak jsem tedy šla k doktorce Průšové. Vzala mě, i když bylo silně po oficiální pracovní době a já nebyla objednaná. Překvapila mě svým přístupem. Sestřička zavřela dveře do ordinace. Paní doktorka při vyšetření se mnou komunikovala a říkala mě, jak ten zdravotní problém vyřešíme. Zároveň mi udělala preventivní prohlídku, na kterou jsem já zapomněla. Vyšetření nebylo vůbec bolestivé. Ke konci mi ještě zopakovala jaké přípravky a jak užívat. A poradila co dělat a užívat preventivně, aby se to neopakovalo. Byla velmi velmi příjemná. Já teda byla spokojená!

Paní doktorka Kudová je skvělá lékařka !!!

Stejně jak předchozí pacientky mám stejný názor na MUDr.Průšovou - je to hrůza !!!!!

Paní doktorka Kudová a vynikající lékařka a vždy byla, naopka paní doktorka Průšová je hotová pohroma, sestrřička Vás vůbec neupozorní, že v ordinaci najdete někho cizího, místo paní doktorky Kudové, sestřička obecně je dost netaktbí, klidně Vám otevře dveře a vleze do vyšetřovny v momentě, kdy máte roztažené nohy, nebo nechá otevřené dveře do sesterny, když tam má např. nějakého jiného pacienta, nehledě na to, že urputně vybírá 30kč za nic a aby to nebylo tak blbé, změří Vám tlak a je jí úplně jedno, jaký tlak Vám vyjde, pokud vyjde např. vysoký - neřeší to, dělá to jen kvůli těm 30kč. Doktorka Průšová byla při mém první setkání s ní neutrální, ale vyšetření bylo velmi bolestivé a nepříjemné, změnila mi hormonální antikoncepci s tím, že má odvoďňovat, ale nová HA vůbec neodvodňuje, naopak je ještě stojí dvakrát tolik, než původní HA, paní doktorka Průšová mne na cenu vůbec neupozornila, když jsem ji žádala o vyšetření a testy, jestli nemám problém s močovým měchýřem, když z ničeho nic chodím na malou 3,4 x za noc, řekla mi, ať tolik nepiji. Změna ordinačních hodin a nemožnost objednat se na odpoledne mi sice nevyhovuje,ale dá se to pochopit a člověk se přizpůsobí, zvláš´t když paní doktorka Kudová je tak kvalitní, schopná a příjemná lékařka.