Velmi dobrá doktorka, pečlivá, ale s nadhledem. Nehoní alibisticky pacienty za kvanty odbornými vyšetřeními, ale pouze tehdy, když to má smysl. Velmi milá ke starým lidem.

Vynikající lékařka,která mě vytáhla z nemoci,ktero jiný lékař dost zanedbal.

Velmi důkladná lékařka, která nechce nic zanedbat. Opravdu jsem s ní spokojená!

Skvělá lékařka

Vynikajúca pani Doktorka, keď som prišiel v roku 2008 do Prahy, tak ma prijala i napriek tomu, že som nepatril pod jej oblasť. A zdravím aj Slečnu sestričku, ktorá ma napomenula, keď som ju oslovil Pani. :)
Ďakujem za krásnu starostlivosť!

Vynikající lékařka, pečlivá, příjemná, absolutní špička. Jediné co by se jí dalo vytknout je dlouhé čekání, které by se možná dalo omezit, kdyby začala používat počítač, protože to ťukání do psacího stroje je zbytečně zdlouhavé. Ale důležitá je odbornost, a ta je absolutně skvělá, takže bych neměnila ani za nic.

Naprosto souhlasím, že paní doktorka Ježdíková je ta z nejlepších lékařů, které jsem kdy v životě měla.

Paní doktorka je nejen odborně na výši,ale má i vynikající přístup k pacientů.Je nesmírně pečlivá,taktní a snaží se pro své pacienty udělat co je v jejích silách.Ordinuje dokud všechny v čekárně nevyšetří.Nikdy není nepříjemná a náladová.Vím o čem mluvím.Chodím k ní už mnoho let a navíc-byla mojí studentkou-a musím říci,že již na střední škole měla stejné vlastnosti.

Já se přidávám k těm pacientům, kteří paní doktorku chválí. Já bych také neměnila, přivedla jsem k paní doktorce i manžela. Z Prahy 10 jsme se odstěhovali do Řep/Praha 6/, ale paní doktorku jsme nezměnili. Je důsledná, příjemné vystupování a hlavně Vám vysvětlí, o co jde.Nic neponechá náhodě.Nic pro ni není problém.Samozřejmně musím pochválit i sestřičku, bez ní by paní doktorka byla jako bez ruky.

Vynikající, ochotná, pečlivá, šikovná, prostě super. Jediné, co by se dalo vytknout je, že tam má hodně lidí, a často se čeká, ale za to asi nemůže až tak ona. Skvělá - doporučuji!