dr. Ed. Beneše 330, Poděbrady
Soukromá ordinace praktické lékařky (mapa)

2.5

Velmi oceňuji, že paní doktorka pracuje s velkým nasazením a dobrou organizací práce, a tudíž nemusím v čekárně dlouho čekat - maximum bylo asi 15 min., běžně však méně. Toto však není na úkor kvality poskytované péče. Vždy se mi věnovala s plnou pozorností a nenechala odejít, dokud mi nezodpověděla všechny otázky.

Až budete všichni co kritizujete paní doktorku v p.. a nebudete se mít na koho obrátit,věřte,že i přes vaše negativní názory vám tato úžasná a lidská osůbka ráda a nezištně pomůže.On kolikrát v té čekárně sedí hypochondr a kverulant,co se doma nudí anemá s kým pokecat.Takže pevné zdraví !

Velice skvělá lékařka,která rozumí lidem.

Nic moc,ale neznám nic lepšího.Když nemá náladu tak je odměřená,ale jako lékař je dobrá.Na kuřáky a jiné závisláky je velice nepříjemná,ale jinak se jim snaží pomoci.Uplatek ani lahvinku jsem jí nikdy nedal,ale vždy jsem byl léčen,podle mého mínění,docela dobře.

Prostě chcete-li dobrou lékařskou péči,popovídání s lékařem u kafíčka a pravidelné prevenční vyšetření ,musíte chodit k soukromému lékaři. Nadávat na doktory je velmi jednoduché,ale budete-li se pohybovat v komerčním prostředí, budete také dávat přednost
dodavatelům, kteří jsou štědří, to je to kapitalistické podnikání. Nemůžete chtít socialistické zdravotnictví v tržní ekonomice.
Paní doktorku vřele doporučuji.

suprová paní doktorka!!!supr človíček!!díky

2.5

Velice skvělá lékařka,která rozumí lidem.

Paní doktorku vřele doporučuji.

suprová paní doktorka!!!supr človíček!!díky