2.5

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o. gynekologické vyšetření

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. Chodím k ní asi 7 let. Byla jsem zde asi jen 4x, ale vždy mi poradila. Před předepsáním antikoncepce mi nechala udělat krevní testy a poslala mě na vyšetření prsu ultrazvukem. Na všechny mé dotazy položené jí osobně odpověděla. Problém je se jí dovolat. Je potřeba volat přes recepci, která přepojuje. Občas telefon vezme někdo jiný s tím, že jej předá doktorce, nechá jej vyzvánět na stole třeba 6 minut, takže to pak položím... Recepce mi neporadí kdy volat a jen řekne "prostě to zkoušejte pozděj". Když se potřebuji paní doktorky na něco po telefonu zeptat, dovolat se jí je bohužel třeba na 4x a pak musím být rychlá, aby vše vyslechla. Třeba dnes se potřebuji nutně zeptat, než začnu užívat lék a podruhé to nevyšlo s hovorem. Při osobním jednání mě ale neodbyla. Snad se jí dovolám... Bylo by vhodné, aby recepce informovala kdy paní doktorce spíš volat...nebo aby měla hodiny kdy spíš vezme telefon. Dovolat se je fakt katastrofa.

Umístění: SANATORIUM Helios, s.r.o. Těhotenstvi

Já jsem tedy s paní doktorkou velmi spokojená. Začala jsem k ní chodit, když jsem otěhotněla, vše na co se ptám mi vždy vysvětlí. A usmívá se a je příjemná. Těžko říct, proc mají některé ženy dojem, že je neosobní, možná ji soudily jen dříve než bylo třeba. Za mě určitě spokojenost. Děkuji :)

Navštěvuji Helios kvůli IVF, od začátku k paní doktorce Filkové. Musím říci, že ke mě byla vždy milá. Na kontrole po odběru vajíček jsem si ji i vyžádala a sestry ji sehnali a ona byla moc ráda, že v ní mám takovou důvěru, vše zkontrolovala. Pokud jsem čekala, tak se omluvila, že měla pár, který chtěl konzultaci. Do ničeho nás netlačila, vždy poradila. Teď k ní budu chodit i na běžnou gynekologickou ambulanci. Doufáme, že se v její péči dočkáme vytouženého miminka.

S paní doktorkou jsem prošla IVF cyklem a navštěvuji ji i během mého těhotenství. Po celou dobu jsem maximálně spokojena. Veškeré si po sobě důkladně kontroluje, pokud se jí jen trochu něco nezdá, okamžitě reaguje a posílá Vás ke specialistovi, nebo si Vás pozve na kontrolu. Dotazy zodpoví, poradí a ostatní vyřídím se sestřičkou. Při kontrolách je velmi soustředěná, což se dle mého názoru může jevit, jako určitá odtažitost (či neosobnost). Ano, s panem primářem se sice hodně nasmějete a paní doktorka není "sluníčkový" typ, ale ten pocit bezpečí a jistoty, že je vše pod kontrolou, mně osobně za to stojí. Neměnila bych.

Po těchto negativních hodnoceních jsem se prvního setkání s paní doktorkou obávala. Přivítala mě velice příjemná, vše mi jasně vysvětlila, vyšetření proběhlo taky v pořádku.. Napoprvé musím říct, že jsem moc spokojená.