Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurologie

Vynikající přístup k pacientovi!

Hrozně hodná a ochotná...

Paní doktorka je úžasná.Byla první, která mě pomohla minimalizovat migrény. Bezvadný a lidský přístup, ochota pomoci. Doporučuji ji všem svým přátelům i širší rodině.

Milá, usměvavá, podala spoustu informací, poradila, pomohla.

Hrozně hodná...

Paní doktorka je velice příjemná,lidský přístup.Člověk je opravdu pacient a ne jeden z případů.Moc mi pomohla.

Nemůžu jinak, než se přidat k hodnocení :-) Paní doktorku jsem navštívila včera poprvé a to akutně (migréna v těhotenství), jelikož moje neuroložka měla dovolenou. Paní doktorka byla bezvadná, bez jakýchkoliv řečí mě akutně vzala a to ještě ten samý den (v to jsem ani nedoufala). Po příchodu do ordinace jsem byla mile překvapena. Měla lidský přístup, vše bez problémů vysvětlila i myslím nad rámec mých otázek. Zvažuji, že k paní doktorce přestoupím na stálo. A to ještě ke všemu měla úsměv na tváři..mohu jen doporučit. Petra

Souhlasím,paní doktorka je fajn,pečlivá a snaží se pomoci. Mám k ní důvěru.

Příjemná paní doktorka, navštěvoval jsem jí delší dobu a všechno vždy ok.

Paní doktorku doporučuji na základě vlastních zkušeností, velmi pečlivá, příjemná. Vysoce hodnotím odbornost.