Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

Skvělá doktorka. Chodíme už s 2 dítětem a jsme naprosto spokojeni. Vstřícná, vždy poslouchá a pomůže.

Umístění: Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už 17 let a nemůžu se dočkat, až přejdu k dospělému lékaři. První vzpomínky na ni už nemám pozitivní. Jako malá jsem vždy brečela, když jsem k ní musela jít. Měla jsem obezitu a nyní mám nadváhu. A paní doktorka mi to dávala velmi neempaticky najevo. Byla nepříjemná a arogantní. A to se nezměnilo doteď. Sestra je stejná. Akorát odtamtud vždy odejdu s depkou, že nejsem dost hubená, i když nyní mám jen pár kilo nadváhu. Žádné zdravotní problémy nemám. Vždy mi řekne, jestli se sebou začnu něco dělat, že by to jako chtělo, že bych měla začít běhat a málo jíst. Přitom vůbec neví, že když jsem zhubla, tak to nebylo vůbec zdravě, ale jelikož jsem měla tabulkovou váhu, tak bylo všechno ok.
Nedoporučuji, já z každé návštěvy mám akorát trauma.

Chodíme k paní doktorce s dvouletým synem a půlroční dcerou a jsme moc spokojeni! Paní doktorka i sestřička jsou moc hodné, pečlivé a ochotné, vždycky vše skvěle vysvětlí a dobře poradí. V akutních případech můžeme volat i mimo pracovní dobu a když syn marodil, dokonce sama zavolala a zeptala se, jak je na tom. Perfektní přístup, neměnila bych!

K paní doktorce jsem chodila jako dítě s maminkou samozřejmě, to si nic moc extra nevybavuji. Později, když jsem byla starší, už jsem chodila sama a to jsem začala návštěvy velmi omezovat. Paní doktorka je přepečlivá co se týče nachlazení, chřipky, angíny a průdušek, už i jen při rýmě hned všechny stěry, výtěry, náběry apod., až mě to štvalo, ale dobře. Ale pokud mě poslali ze specializovaného oddělení po nějakém akutním zásahu na doléčení a kontroly na obvod, tak to byla katastrofa. Vůbec nevěděla co a jak, furt mě tahala sem a tam na moč a výtěry a nic z toho a ještě jednání pořád jako s miminem (což asi i chápu jako defekt z povolání). Nemluvě o tom, když tam nebyla a musela mě tam vzít nějaká jiná pediatrička, ještě horší. Tak jsem tam už pak nechodila a jen čekala na splnění věkové hranice pro přechod na obvod pro dospělé. Převod dokumentace se jí ovšem taky moc nelíbil. Je to dobrý lékař pro miminka, myslím, že nic nezanedbá a má velmi citlivý přístup, ale později už je to takové sporadické.

K paní doktorce chodím s miminkem už skoro rok. Je moc milá, ochotná, vždy všechno podrobně vysvětlí, vždycky má na nás čas. Dala nám i mobil přímo na sebe s tím, že můžem volat kdykoliv i večer. Prostě super přístup! Sestřička je také skvělá.. ;-) Další věc, která mi vyhovuje je, že když jsme objednáni na nějaký čas, tak nás paní doktorka v daný čas opravdu vezme.. Žádné čekání v čekárně s hromadou nemocných dětí... Můžu doporučit.. SN

K paní doktorce chodím se dvěma syny,starším sedmnáctiletým a s ročním miminkem.Je stále stejně skvělá a se sestřičkou jsou bezva tým.

Za nás a naše dva syny můžeme paní doktorku Boškovou doporučit i ostatním maminkám. Je milá, ochotná, když něco spěchá, udělá si čas, pro případ akutních problémů nám dala i své soukromé číslo. Náš starší synek se k ní vždycky těší, na mladšího je moc hodná. Vždycky pomohla ať v ordinaci či po telefonu a nikdy neměla problém s určením diagnózy. My jsme moc spokojení a děkujeme.

Náhodou jsme se dostali k paní doktorce Boškové a nemůžu jinak než chválit a chválit!!!! Ať bylo třeba cokoliv vždy pomohla ,poradila nebo naopak uklidnila. Sestřička s paní doktorkou jsou bezvadný tým ,na obě mám jen slova chvály.

Paní doktorka vše dobře vysvětlí ,k dětem moc milá.Všímavá.

Děkuji paní doktorce a sestřičce, že takové jsou, pro mě nejlepší ze všech, co jsem kdy potkala, moc si vážím jejich práce, vždy usměvavé, ochotné, milé, pláč dítěte je nerozhodí a moje dvě dcerky se vždy ptají, jestli jdeme " k té naší" paní doktorce. Jsem maximálně spokojená a všem, komu jsem tuto dr. doporučila byli též spokojeni. Švecovi