Nemocnice Blansko
Sadová 33, Blansko

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Nemocnice Blansko Jiný

Z kolonoskopie vedené paní doktorkou si odnáším jen šok a rozhodnutí přejít k jinému gastroenterologovi. Před vyšetřením se mě na místě nikdo na nic neptal, až na moji opakovanou hlasitou žádost o léky od bolesti mi je nepříjemná sestra napočtvrté píchla. Podotýkám, že jsem s žílou nikde jinde problém neměla, jen zde. Léky absolutně nezabraly, kolonoskopie byla velmi bolestivá, u vyšetření jsem s sebou škubala, celé to trvalo téměř hodinu. Celý personál byl viditelně nervózní a nekomunikativní. Zpětně si uvědomuji, že jsem měla požadovat ukončení vyšetření, byla jsem ale v té chvíli v takovém šoku z bolesti, že jsem nepřemýšlela racionálně. Paní doktorka nebo sestřičky ale měly. Tuto ordinaci už určitě nenavštívím, protože jsem přesvědčená, že v dnešní době je možné zvolit lidský přístup a nenechat pacienta celé vyšetření protrpět.

Umístění: Nemocnice Blansko Jiný

Nechápu, z jakého důvodu podepisuje pacient dopředu informovaný souhlas, kde ještě před návštěvou ordinace podepíše, že se mohl na vše zeptat. Moje kolonoskopie: nikdo se mnou neprohodil ani slovo, rovnou se šlo na věc. Nedostala jsem nic na bolest ani potom, co jsem brečela bolestí (to jako mám řvát na celé patro abych dostala?). Nejvíc mě zklamalo to, že jsem čekala alespoň základní domluvu před zákrokem zda zvladnu bez něčeho na bolest nebo nezvládnu. Po celou dobu se mnou nikdo nemluvil, až jedna sestra viděla že to asi fakt nedávám, tak mě před koncem řekla, že už to bude konec. S komunikací by šlo vše lépe. Ještě teď, 6 hodin po, se z toho nemůžu vzpamatovat. Přístup tedy hrozný.

Umístění: Nemocnice Blansko odeslání z chirurgie - dyspeptické problémy

Skvělá paní doktorka. Vstřícný empatický přístup. V rámci noční pohotovostní služby pracovala na "příjmu" - měla jsem být hosptalizovaná na 1 - 2 dny - (z mého laického pohledu hospitalizace nebyla nutná). Paní doktorka mi řekla, že si myslí totéž. Ať se sama rozhodnu. Nabídla mi okamžitou "kapačku" - fungovala minutu od minuty - docházelo k úlevě, Potom se mnou probírala můj způsob stravován a potvrdila mi, že je správný, ať v něm pokračuji, narozdíl od lékaře, který mě na "přijem" odeslal a můj způsob stravování těžce zkritizoval. Mimořádně milá, jednala se mnou způsobem, pro laika jasným, vysvětlila, co bylo třeba.Vyšla mi vstříc, ne úplně běžně, vzhledem k dané situaci. Jen a jen - superlativy. Kdyby bylo více takových lékařů, bylo by to skvělé, pacienti by nebyli zbytečně
stresování Dávám plných pět hvězdiček. Paní doktorka je jednou z těch hvězdiček. Moc jí děkuji. Nikdy na ni nezpomenu.

K paní doktorce chodím se synem od jara a musím říct, že s takovým přístupem a zájmem jsem se snad ještě nesetkala (a to máme vcelku štěstí na lékaře). Takto by to mělo vypadat všude. Paní doktorka je velmi milá a vše trpělivě vysvětlí.

Paní doktorka je velmi příjemná, a vše pacientovi vysvětlí. Pravý opak neosobního a nekomunikativního přístupu.