Durychova 66, Praha 4, Praha

Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Platba po konzultaci

U tohoto specialisty zaplatíte po konzultaci. Zobrazit více

Online psychoterapie • 1 600 Kč

Psychologická konzultace ONLINE • 1 600 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Platíte po online konzultaci.

Za konzultaci platíte až po jejím skončením a to formou bankovního převodu na základě vystavené fakturu s QR kódem pro maximální jednoduchost.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

1 800 Kč

Online konzultace

1 800 Kč

Online konzultace

Office Park Nové Dvory

Pracuji primárně metodou krátké terapie orientované na řešení, která ve většině případů umožňuje dosáhnout výrazného pokroku v méně jak deseti setkání...

Ukončené školy

• Mgr. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2008)
  • Ph.D. - Katedra psychologie FF UK (Praha, 2012)
  • Výcvik v koučování (QED GROUP a.s., 2009)
Zobrazit více

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Stáže

• Psychoterapeutická a psychosomatická klinika ESET (Praha, 2003)
  • Vojenský rehabilitační ústav (Slapy, 2007)
  • Psychiatrické centrum Praha (Praha, 2008)

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština

Ocenění

• Innovation Award (2012) The International Institute for Advanced Studies in System Research and Cybernetics

Publikace a články

Publikace (8)

Umístění: Online konzultace online psychoterapie

Velmi příjemné konstruktivní popovídání, určitě pomohlo.

Umístění: Office Park Nové Dvory Párová psychoterapie

Pan Lacev ma velmi prakticky a ferovy pristup, ktery nam vyhovoval. Byla to nase prvni parovka a mela rychle kladne vysledky. Efektivni a prijemna terapie.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá J., jsem rád, že jsem vám mohl být užitečný a doufám, že se vám oběma bude dařit dobře i v budoucnu. Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Office Park Nové Dvory Individuální psychoterapie (50 minut)

Během jediné konzultace jsem získal řadu užitečných poznatků k řešení obtíží mého vztahu. Alek mi aktivně naslouchal, pokládal věcné otázky a nabízel příklady, na kterých byla daná situace dobře vidět. Během sezení několikrát došlo k "aha efektu". Zároveň Alek dovedl těžké téma zlehčit vhodnou vsuvkou. Prostředí bylo neutrální, bez rušivých elementů. Po schůzce jsem dostal písemné shrnutí plus podpůrné materiály na později. Doporučuji!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Tome, bylo my potěšením s Vámi prohovořit Vaši situaci. Jsem moc rád, že Vám to bylo užitečné a velmi Vám přeji, abyste našel takovou cestu životem, která pro Vás bude naplňující a hodnotná. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Velmi příjemná a zároveň přínosná hodina, která mi přinesla plno různých pohledů na problematiku, které by samotného člověka zkrátka nenapadly. Zlepšení psychického stavu přišlo prakticky instantně.
Moc Vám děkuji!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Martine, jsem rád, že jsem Vám mohl být užitečný a nabídnout nové úhly pohledu na Vaši situaci. Zejména mne však těší, že se Váš psychický stav zlepšil a věřím, že se bude zlepšovat i nadále. Držte se! Alek

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Office Park Nové Dvory Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan Lačev je velký profesionál ve svém oboru. Pozorně naslouchá všemu, co říkáte, opravdu se nad problémem zamýšlí. Jde rovnou k jádru věci a dokáže Vás otevřeně upozornit na to, v čem bude patrně problém. Absolvovala jsem 1 sezení a získala řadu cenných poznatků k zamyšlení se sama nad sebou. Přesně to jsem potřebovala. Děkuji.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Těší mne Jitko, že jsem Vám mohl být nápomocen vyslechnutím i radou a velmi Vám fandím, aby se podařilo Vaše trápení vyřešit a Vaše další cesta životem byla o to veselejší, šťastnější a naplněnější. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory Párová psychoterapie

Máme za sebou zatím 2 sezení, ale díky jeho profesionálnímu přístupu odcházíme z párové terapie vždy pocitově lépe. Moc si vážíme času, kdy se nám naplno věnuje. Aleku, zatím velké díky !!!

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Vladimíre. Vážím si vašich laskavých slov a těší mne, že Vám naše spolupráce pomáhá. Je mi ctí s Vámi pracovat. Držte se! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory partnerská psychoterapie

Pan psycholog Lačev je velký peofesionál. S partnerem jsme byli na první návštěvě a odnesli jsme si odtud spousty poznatků a nastalo i dost AHA momentů. Oceňuji přímočarost, věcnost a konstruktivní řešení. Už z první návštěvy jsme odešli s řešením situace. Měli jsme z toho docela obavy, ale jsme moc rádi, že jsme šli a mohu jen doporučit. Výborný přístup. Děkujeme

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Jsem rád, že Vám naše povídání bylo přínosné a pomohlo nahlédnout vzájemnou situaci zase z jiných úhlů. Doufám, že to Váš vztah pomůže posílit a že najdete vzájemnou harmonii. Ať se daří! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory individuální psychoterapie

Nemohu nic, než jen doporučit! Naprostá spokojenost.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Děkuji za milé doporučení. Samozřejmě mne velmi těší, když vidím klienty odcházet spokojené a se svým tématem nebo problémem vyřešeným nebo když vidí cestu k cíli. Doufám, že se Vám bude dařit i nadále. Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory Párová psychoterapie

Neměl jsme dosud s párovou terapií žádné zkušenosti, ale pokud by nějak podle mého měl vypadat, tak přesně takto.

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Dobrý den, Jakube, mám radost, že jsem Vám mohl pomoci se na Vaše vztahové problémy podívat jinak a doufám, že naše spolupráce bude i dlouhodobě prospěšná. Opatrujte se! Alek

Umístění: Office Park Nové Dvory psychoterapie

Od prvního sezení které proběhlo, mám důvěru. Vždy ochotně vysvětlí, pomůže a poradí. Při sezeních cítím individualitu. Za mě super, na lepšího psychoterapeuta jsem nemohla narazit. Děkuji za vše

Mgr. Alek Lačev, Ph.D.

Milá N., jsem rád, že jsou Vám naše povídání užitečná a těší mne Vaše hodnocení. Moc Vám držím palce, aby se Vám udělalo lépe a vyřešila jste svá životní trápení. Alek