Agnes Gabúľová, ortoped Brno

Ortoped Více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Detská nemocnice, Brno

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Agnes Gabúľová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den dva dny zpět jsem měla úraz a mám rupturu vazů v úrovni kotníku a nohy pod ním. Nohu mám v dlaze pod kolenem. Aplikují si každý den injekce inhixa 4000 IU na ředění krve. Dnes ráno jsem si všimla většího otoku na prstech a malicek je trošku necitlivy . Mám lépe zajít na kontrolu nebo se nemám obávat a otoky prstů jsouběžné .děkuji za odpověď

Dobry den, pokud je tam otok a snízena citlivost ,kontrola je nutná. Hezky den.

MUDr. Agnes Gabúľová

Dobrý den, je mi 19 jsem dívka a hraju fotbal. Měla jsem úraz s kolenem před 2 roky. Jsem po artroskopii,kde doktor nezjistil nic vážného jen zkroucený krizový vaz+odebrání nějaké blány. jinak vše Ok. Poté jsem měla furt potíže. Další doktor mi zjistil Dysplazii pately wiberg 3. Hraju aktivně fotbal nemám s kolenem problémy, ale při posilování ve výpadu mi před rokem poprvé vyskočila ceska, bylo to asi jen na 1 sekundu, ani to nějak nebolelo, jen to není příjemný. Koleno mi nenateklo a mužů fungovat normalne dal. Včera jsem opět dělala výpady a opět po roce mi ceska znovu vyskocila. Opět žádný otok nic, jako by se nic nestalo. Svaly mám naposilovane. Ale chci se zeptat, zda to mám nějak řešit popřípadě vyhnout se vypadům, , ale na operaci nechci jelikož normalne sportuju, ale je mi to nepříjemný, kdyz nemuzu poradně posilovat ve vypadech, kdy ta ceska zlobí. Zajímal by me Vás názor na věc. Dekuji za odpověď

Dobrý den ,

Pokud máte takéto potíže s čéškou a k tomu aktivně sportujete, je na místě to řešit. Ideální by bylo vidět rtg a min mít dobrou ortézu s vedením čéšky správně do žlábku. Samozřejmě, Def řešením je operace. Čéška se každým vyskocenim ničí, což může mít později následky. Rozhodnĕ doporučuji návštevu ortopeda. Hezký den.

• Bolesti šlach
  • Bolest nohou