MUDr. Agnes Adamová (Gabúľová)

Ortoped Více

Brno 1 adresa

Nejčastěji hledané služby

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedické konzultace

Paní doktorku Adamovou jsme navštívili po několika návštěvách jiných lékařů, kteří nám chtěli nožičky našeho 3 měsíce starého miminka zasádrovat, nebo “lépe” - vyhrožovali operací. Díky, že existují lidé, jako je paní doktorka, kteří mají otevřenou hlavu k novým metodám, vzdělávají se ve svém oboru a léčí bez drastických metod minulého století. S touto neskutečně milou lékařkou v léčbě úspěšně pokračujeme a blížíme se k cíli.:) Mohu jen doporučit.

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedické konzultace

K paní doktorce jsme byli přiřazení hned po narození syna po kontrole kyčlí kvůli diagnóze PEC. Paní doktorka nám vše velmi pečlivě vysvětlila a doporučila podpůrnou skupinu pro rodiče se stejnou diagnózou. Od sáder, po dlahy naprosto špičkový přístup paní doktorky je opravdu na 5*. Nad rámec je paní doktorka i mimo pracovní dobu ochotná konzultovat po e-mailu, což jsme velmi ocenili hlavně v období sádrování. S paní doktorkou se teď už tak často vídat nebudeme, protože už máme dlahy, a to nás stejně tak mrzí jako těší, protože paní doktorka je velmi hodný člověk na správném místě.

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedická chirurgie

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě, jsme rádi že jsme k ní mohli přejít na léčbu, řekla bych,že nám věnovala až nadstandardní péči i když nemusela,vše vysvětlila nad rámec možnosti i když jsme se zeptali vše krásně vysvětlila poradila, paní doktorka je skvělý hodný člověk na svém místě, dela pro pacienty co je v jejích silách takových je opravdu už velice málo od sádrování až po dlahy skvělá práce jsme opravdu rádi že se můžeme léčit u ní ,dobrý přístup k pacientům, jde vidět že svojí práci dělá ráda.Paní doktorku doporučuju .

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedická chirurgie

Paní doktorka je velmi empatická, ikdyž jsme šly s dcerkou dá se říct na banální zákrok-skákavý palec, tak mě mile překvapila, že nic nechce podcenit a že i toto bere vážně.
Dcerka si ji oblíbila a byla i dokonce smutná, že se už neuvidíme, ale nikdy neříkej nikdy...
Přejí paní doktorce mnoho úspěchů, jak profesních, tak osobních, konečně zase po dlouhé době správný člověk na tak důležitém místě, jako je dětská nemocnice

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedické konzultace

Paní doktorka Adamová je neskutečně milý a ochotný člověk. Díky nasazení správné léčby pomocí dlah UNFO dceři zachránila chodidla a v roce je v naprostém pořádku. Ostatní lékaři nabízeli pouze rehabilitace, které by rozhodně nestačily, vzhledem k tomu, že jsme ještě chodili na fyzioterapii, kde tejpování a pravidelné cvičení nestačilo. Jde vidět, že ji na pacientech záleží- často pracovala přesčas, mile odpoví, když se na něco zeptáte raději 2x, chce být i nadále v kontaktu a ujistit se, že i za rok bude v pořádku, dále pracuje na sociálních sítích, kde informuje rodiče o různých zdravotních problémech a možnostech léčby. Na děti je tak příjemná, že dceru, která nesnesla cizí lidi od 3. měsíců, si získala a návštěva vždy proběhla bez pláče.
Pokud hledáte ortopeda, tak mohu jen doporučit.
Moc Vám děkujeme:)

Umístění: Detská nemocnice, Brno Běžný termín

Pani doktorka je velmi laskavy a hodny clovek. Vse ochotne vysvetli a nemate obavy se zeptat i na zdanlive “hloupe otazky”. Pani doktorka pracuje i nad ramec svych povinnosti - zaklada fb skupiny, kde spojuje lidi se stejnym onemocnenim, aby si mohli predat zkusenosti, popr. pomucky. Je videt, ze ji prace bavi a naplnuje. Je to doktorka budocnosti. Dekujeme za ni.

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedická chirurgie

I přes plnou čekárnu paní doktorka vždy v ordinaci při léčbě prázdninového úrazu kolena našeho vnuka Maartena navodila příjemnou atmosféru, všechny zákroky byly doprovozeny podrobným výkladem a s maximální vstřícností. Vše bylo složitější z důvodu hendikepu vnuka (WS), paní doktorka si ale hned získala Maartenovu důvěru. Dodnes na paní doktorku Maarten vzpomíná. Vnuk perfektně doléčen, oceněno i experty v zahraničí, kde Maarten žije. Děkujeme. P.S.: Oceňujeme i následnou rehabilitaci ve FDN v Černých Polích.

Umístění: Detská nemocnice, Brno Jiný

Paní doktorka je neskutečně milá a ochotná. Má na srdci také dlouhodobý stav pacienta, kterým poskytuje nadstandartní péči. Měla jsem štěstí, že jsem při jednom ze svých zranění narazila právě na ni a od té doby mi již několikrát vyšla vstříc s termíny vyšetření a vždy u ní byl vidět zájem o můj zdravotní stav.

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedická chirurgie

Paní doktorka je obrovský profesionál. Akurátní, empatická. Po celou dobu se o moji 14 měsíční dceru skvostně starala i mimo svoji pracovní dobu se mnou byla v kontaktu. K pacientům přistupuje s pokorou, respektem i laskavostí. Pokud bude potřeba v budoucnu využít ortopedickou péči, vždy se s jistotou na paní doktorku obrátím.
Ještě jednou moc děkuji za vaši profesionalitu a lidskost.

Umístění: Detská nemocnice, Brno ortopedické konzultace

Páni Doktorka jé zlatíčko. Můj syn má Nejrofibromatoz, na Ukrajině mu dělaly 3 operace. A nožička se stejno ně zrostlá. Tady to udělali za jeden krát. Byl to velký zákrok. Ale mý jsme to zvládli. Je velice příjemná a dobrá.Celá nasa rodina moc moc děkuje naše p. Doktorce .