MUDr.

Adriana Youngová

Praktický lékař, Internista

Kontaktní informace

• Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat..

• Zkušenosti a dovednosti

• Promovala jsem na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze Motole v roce 1996. Praxi jsem získala v nemocnici Kralupy N. Vltavou a v nemocnicích sv. Karla Boromejského pod Petřínem a Thomayerově nemocnici v Praze. V roce 2000 jsem atestovala z vnitřního lékařství, a v roce 2002 v oboru všeobecné lékařství. Působila jsem jako asistentka všeobecné praxe v Praze Karlíně u doc. Seiferta (2002-2009).

Od roku 2005 přednáším na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy na katedře všeobecného lékařství, a dále v rámci postgraduálních kurzů pro všeobecné lékaře.

Otevřela jsem ordinaci praktického lékaře 1.9.2010. Mé lékařské kolegyně v našem rostoucím týmu jsou:
      - MUDr. Dana Konfrštová
      - MUDr. Přemysl Nový
      - MUDr. Olga Šimovičová
      - MUDr. Hana Škodová
      - MUDr. Kristina Tůmová

Ordinuji v češtině, slovenštině a angličtině.

Registrujeme nové pacienty všech zdravotních pojišťoven. Pro on-line registraci zadejte prosím tuto adresu do webového prohlížeče: http://www.young.co.cz/registrace

Od začátku r. 2014 provozujeme systém on-line objednávání "OASYS". Systém umožňuje pacientům mj.:

* Objednat se kdykoliv, i mimo pracovní dobu
      * Změnit či zrušit stávající objednávku/y – bez ohledu na to, jak byly tvořeny
      * Získat dřívější termín na základě automatické nabídky OASYSu, stačí odpověď na SMSku
      * Obdržet připomínkovou zprávu před termínem objednávky (SMSkou nebo emailem)
      * Zrušit objednávku odpovědí na připomínkovou SMSku nebo přes webový prohlížeč
      * Obdržet připomenutí když máte nárok na preventivní prohlídku nebo je čas nechat se přeočkovat
      * Založit novou kartu – pro úplně nového pacienta
      * Založit nový účet OASYS – spárováním se stávající kartou, pak si můžete identifikační údaje upravit sám

Technické řešení jsme specifikovali sami a proto představuje zcela unikátní službu.

• všeobecný praktický lékař
    • vnitřní lékařství - interna

Services

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), 16000 Praha, hl. město Praha

Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz od 30 kč
    Zasílání opakovaných receptů emailem od 30 kč
    Telefonické konzultace
    Léčba akutních nemocí
    Pracovnělékařské prohlídky (např. vstupní prohlídka do zaměstnání)
    Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty
    Potvrzení o zdravotní způsobilosti k vydání zbrojního průkazu
    Crp (c-reaktivní protein)
    Inr (test srážlivosti krve)
    Test okultního krvácení, pro screening rakoviny tlustého střeva
    Testy pro diagnostiku hiv na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)
    Testy pro diagnostiku hepatitidy c bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)
    Odběr krve a moče pro laboratorní testy
    Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Nove pacienty

Good evening! I look for my father doctor who speak english! Do you take new pacient? How I can oder him to you? He have czech VZP insurance! Thank you,
    Adriana Youngová Praktický lékař, Internista Praha
    Dear Ms Berková, we have a waiting list to register with us which is currently about 4-5 months long. We also only register local patients. Please call reception during working hours if would like to put your father on the waiting list, you can find the number on our web pages. Kind regards Tim Young, Practice Manager

Hodnocení pacientů

• Vše na jedničku. Paní doktorka a celý tým jsou vždy dobře naladění. V hezky zařízené čekárně si moc nepočekáte, protože jste objednáni na čas a v ten čas taky jdete nařadu. Ve stejně příjemně zařízené ordinaci si pobydete déle, protože paní doktorka se opravdu zajímá o to, co vám je a jak vám nejlépe pomoci. Pokud chcete jen něco konzultovat bez návštěvy, ve vyhrazených hodinách můžete volat a opravdu se dovoláte. Dále oceňuji, že paní doktorku zajímá názor pacienta na jeho potíže a léčbu. A velmi jí děkuji za to, že přihlíží i k celkové situaci pacienta (pokud kvůli průjmu nemůžete na krok od WC a k tomu doma právě hlídáte malé děti, nemusíte se bát, že vás paní doktorka nechá na holičkách). Toto zařízení a paní doktorku rozhodně doporučuji!

• Dobrý den,v ordinaci paní doktorky Youngové jsem registrována téměř od začátku fungování.Jsem velmi spokojena s přístupem celého kolektivu,ať už mluvím o lékařích,nebo sestřičkách.Vždy jsou všichni milí a příjemní a to jak při telefonním hovoru,tak osobně.Ještě se mi nestalo,abych dlouho čekala na ošetření a to ani pokud jsem přišla akutně,bez objednání.Líbí se mi i to,že ordinace pracuje se studenty.Svůj komentář uzavřu pochvalou příjemného interieru.Paní doktorce Youngové i všem jejím spolupracovníkům přeji do budoucna,ať se daří.

• Určitě nesouhlasím s negativním hodnocením. Nechodím sice přímo k paní doktorce, ale do její ordinace a doposud jsem absolutně spokojený. Vše, co jsem kdy potřeboval, bylo vyřízené velice rychle a precizně, ordinace rozhodně nepřipomíná všelijaké ty z dávných dob přežívající čekárny s nepřehledným množstvím pacientů. Odtamdud jsem utekl (ačkoliv jsem si na kvalitu lékaře také nemohl stěžovat) jenomže čakat několik hodin v nevlídném a umolousaném prostředí s dalšími nervózními pacienty jsem opravdu už neměl sílu. Tady se mi individuální přístup a elegantní prostředí líbí.

• fajn doktorka,velmi ústretová,milá a príjemná a taktiež celý jej tým..rád tam chodím...Eduard Olekšák

• poctivá a zodpovědná, v neposlední řadě milá

• Paní doktorka je milá, vstřícná, naslouchá pacientům a bere je jako rovnocenné partnery. Skvělé a vždy výborně naladěné sestřičky.Hezky zařízená ordinace. Vřele doporučuji všem!!!

• ludsky pristup, pani doktorka nazera celkom triezvo na pouzivanie tabliet a nepredpisuje antibiotika pri kazdom zakaslani. velmi odporucam.
      konecne ordinacia, ktora neposobi ako keby tam ludia chodili umierat.
      sestricka je velmi prijemna a mila.

• Výborný přístup, krásná ordinace.

• Doporučuji na 300% a výše. První praktický lékař, u kterého jsem měla pocit, že se o pacienta upřímně zajímá, pozorně mu naslouchá a hledá co nejoptimálnější individuální řešení na jeho problémy.
      Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a snaží se navodit co nejpohodovější atmosféru, k čemuž notně přispívá i moderní design ordinace a čekárny.