Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Promovala jsem na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze Motole v roce 1996. Praxi jsem získala v nemocnici Kralupy N. Vltavou a v nemocnicích sv. Karla Boromejského pod Petř... Více

• Dobrý deň, a v prahe nemám praktického lekára. Nakoľko som pred pár dňami ochorel tak som dnes navštívil pohotovosť. Pani doktorka mi predpísala antibiotiká a odporučila vyhľadať praktika z dôvodu že ona mi nemôže napísať PN. CHcel by som sa preto opýtať či váš tým lekárov naberá nových pacientov, či… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Adriana Youngová

Dobrý den, od začátku března provozujeme čekací seznam na registraci, protože jsme už nedokázali zájemce registrovat průběžně. Mohl byste být registrován u nás až někdy v létě (odhadl bych červenec), pokud… Více

• privat visit

Good morning Mrs Doctor Adriana Youngová

I would like to ask, is any possibility to have private visit? I don't have yet public health insurance, could you tell me please how much are health survey for "potravinářský průkaz"

Thank you
    Joanna G

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Adriana Youngová

Hello Joanna, yes, you can make an appointment online for a complete initial examination as a private patient for 1000 CZK. For an additional 300 CZK you can have the "prukaz" issued as well.… Více

Adresy

• MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro)
    16000 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna

Služby

Unikátní systém internetového objednání na adrese https://oasys.young.co.cz od 30 kč
    Telefonické konzultace
    Pracovnělékařské prohlídky (např. vstupní prohlídka do zaměstnání)
    Potvrzení o zdravotní způsobilosti k vydání zbrojního průkazu
    Inr (test srážlivosti krve)
    Testy pro diagnostiku hiv na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)
    Odběr krve a moče pro laboratorní testy
    Zasílání opakovaných receptů emailem od 30 kč
    Léčba akutních nemocí
    Návštěvní službu v domácnosti pacientů pro imobilní pacienty
    Crp (c-reaktivní protein)
    Test okultního krvácení, pro screening rakoviny tlustého střeva
    Testy pro diagnostiku hepatitidy c bez nutnosti odběru krve - na počkání (nehrazené zdravotní pojišťovnou)
    Ošetření nepojištěných osob (hrazená péče)

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Promovala jsem na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze Motole v roce 1996. Praxi jsem získala v nemocnici Kralupy N. Vltavou a v nemocnicích sv. Karla Boromejského pod Petřínem a Thomayerově nemocnici v Praze. V roce 2000 jsem atestovala z vnitřního lékařství, a v roce 2002 v oboru všeobecné lékařství. Působila jsem jako asistentka všeobecné praxe v Praze Karlíně u doc. Seiferta (2002-2009).

Od roku 2005 přednáším na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy na katedře všeobecného lékařství, a dále v rámci postgraduálních kurzů pro všeobecné lékaře.

Otevřela jsem ordinaci praktického lékaře 1.9.2010. Mé lékařské kolegyně v našem rostoucím týmu jsou:
    - MUDr. Dana Konfrštová
    - MUDr. Přemysl Nový
    - MUDr. Olga Šimovičová
    - MUDr. Hana Škodová
    - MUDr. Kristina Tůmová

Ordinuji v češtině, slovenštině a angličtině.

Registrujeme nové pacienty všech zdravotních pojišťoven. Pro on-line registraci zadejte prosím tuto adresu do webového prohlížeče: http://www.young.co.cz/registrace

Od začátku r. 2014 provozujeme systém on-line objednávání "OASYS". Systém umožňuje pacientům mj.:

* Objednat se kdykoliv, i mimo pracovní dobu
    * Změnit či zrušit stávající objednávku/y – bez ohledu na to, jak byly tvořeny
    * Získat dřívější termín na základě automatické nabídky OASYSu, stačí odpověď na SMSku
    * Obdržet připomínkovou zprávu před termínem objednávky (SMSkou nebo emailem)
    * Zrušit objednávku odpovědí na připomínkovou SMSku nebo přes webový prohlížeč
    * Obdržet připomenutí když máte nárok na preventivní prohlídku nebo je čas nechat se přeočkovat
    * Založit novou kartu – pro úplně nového pacienta
    * Založit nový účet OASYS – spárováním se stávající kartou, pak si můžete identifikační údaje upravit sám

Technické řešení jsme specifikovali sami a proto představuje zcela unikátní službu.

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Hodnocení pacientů:

• Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat..

• Vše na jedničku. Paní doktorka a celý tým jsou vždy dobře naladění. V hezky zařízené čekárně si moc nepočekáte, protože jste objednáni na čas a v ten čas taky jdete nařadu. Ve stejně příjemně zařízené ordinaci si pobydete déle, protože paní doktorka se opravdu zajímá o to, co vám je a jak vám nejlépe pomoci. Pokud chcete jen něco konzultovat bez návštěvy, ve vyhrazených hodinách můžete volat a opravdu se dovoláte. Dále oceňuji, že paní doktorku zajímá názor pacienta na jeho potíže a léčbu. A velmi jí děkuji za to, že přihlíží i k celkové situaci pacienta (pokud kvůli průjmu nemůžete na krok od WC a k tomu doma právě hlídáte malé děti, nemusíte se bát, že vás paní doktorka nechá na holičkách). Toto zařízení a paní doktorku rozhodně doporučuji!

• Dobrý den,v ordinaci paní doktorky Youngové jsem registrována téměř od začátku fungování.Jsem velmi spokojena s přístupem celého kolektivu,ať už mluvím o lékařích,nebo sestřičkách.Vždy jsou všichni milí a příjemní a to jak při telefonním hovoru,tak osobně.Ještě se mi nestalo,abych dlouho čekala na ošetření a to ani pokud jsem přišla akutně,bez objednání.Líbí se mi i to,že ordinace pracuje se studenty.Svůj komentář uzavřu pochvalou příjemného interieru.Paní doktorce Youngové i všem jejím spolupracovníkům přeji do budoucna,ať se daří.

• Určitě nesouhlasím s negativním hodnocením. Nechodím sice přímo k paní doktorce, ale do její ordinace a doposud jsem absolutně spokojený. Vše, co jsem kdy potřeboval, bylo vyřízené velice rychle a precizně, ordinace rozhodně nepřipomíná všelijaké ty z dávných dob přežívající čekárny s nepřehledným množstvím pacientů. Odtamdud jsem utekl (ačkoliv jsem si na kvalitu lékaře také nemohl stěžovat) jenomže čakat několik hodin v nevlídném a umolousaném prostředí s dalšími nervózními pacienty jsem opravdu už neměl sílu. Tady se mi individuální přístup a elegantní prostředí líbí.

• fajn doktorka,velmi ústretová,milá a príjemná a taktiež celý jej tým..rád tam chodím...Eduard Olekšák

• poctivá a zodpovědná, v neposlední řadě milá

• Paní doktorka je milá, vstřícná, naslouchá pacientům a bere je jako rovnocenné partnery. Skvělé a vždy výborně naladěné sestřičky.Hezky zařízená ordinace. Vřele doporučuji všem!!!

• ludsky pristup, pani doktorka nazera celkom triezvo na pouzivanie tabliet a nepredpisuje antibiotika pri kazdom zakaslani. velmi odporucam.
    konecne ordinacia, ktora neposobi ako keby tam ludia chodili umierat.
    sestricka je velmi prijemna a mila.

• Výborný přístup, krásná ordinace.

• Doporučuji na 300% a výše. První praktický lékař, u kterého jsem měla pocit, že se o pacienta upřímně zajímá, pozorně mu naslouchá a hledá co nejoptimálnější individuální řešení na jeho problémy.
    Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a snaží se navodit co nejpohodovější atmosféru, k čemuž notně přispívá i moderní design ordinace a čekárny.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online