Hlavní třída 1196/27a, Ostrava Poruba, Ostrava

Také jsme začali chodit k této paní doktorce a byla jsem velmi mile překvapená jejím přístupem a ochotou,to se dneska jen tak nevidí.Jsem ráda,že k ní chodíme,jsou obě dvě i sestřička úžasné,vždy ochotně pomůžou a poradí.Mohu jenom doporučit.

I já jsem ráda, že jsem na paní doktorku dostala doporučení. Jak paní doktorka tak i sestřička je moc příjemná a ochotná, chodíme k ní teprve 1/2 roku, ale vím, že můžu přijít i s maličkostí a paní doktorka mi vždy ochotně poradí a pomůže:0)

Musím paní doktorku jen doporučit. Zatím jsen naštěstí neměla s dětmi vážnější problémy, ale protože mám dvojčate, tak mi paní doktorka vyšla vždy vstříc, někdy nás vzala mimo ordinační dobu, abychom nemusely čekat. Paní doktorka je velmi milá, jako matka mám pocit, že ji neobtěžuji, když se chci na cokoli poptat, sestřička je úžasná, k dětem jsou moc hodné, což je velmi důležité.Kéž by bylo více takových ochotných lékařů.Eva

Zjistila jsem, že tady paní doktorka ještě není, což mne velmi překvapilo a hned jsem ji vložila... :)
Dítě je to nejdůležitější, co mám a jsem zatraceně ráda, že jsem náhodou dostala na paní doktorku doporučení. Její ochota a odbornost je pro mne velice důležitá. Nedávno jsme měli podezření, že by syn mohl mít boreliózu, klíště, které měl v puse, bylo infikované. Na webu o borelióze jsem byla od lidí s touto nemocí upozorněná, ať počítám s tím, že budu běhat po doktorech a doufat, že to někdo vůbec bude brát vážně. Paní doktorka Plisková hned zvedla telefon a zavolala kolegovi, zřejmě odborníkovi v tomto směru, a udělala přesně to, co se v takových případech doporučuje udělat a jsem jí za to dnes velmi velmi vděčná! Moc děkuji a také velmi milým a ochotným sestřičkám! :-)