Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na mikroskopickou konzervační a endodontickou terapii, adhezivní protetiku, parodontologii a úrazy zub...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Zubní kaz
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice milý a umí uklidnit, což je u zubaře obzvláště důležité. Vyšetřuje pečlivě, ale zbytečně nezdržuje. Je vidět, že je ve svém oboru odborník, přestože je mladý (což je z mého pohledu také plus). Naprostá spokojenost..

Díky velké obavě ze zubařů jsem se jim vyhýbala přes šest let a už to bylo opravdu znát. Pana doktora jsem si vybrala dle místních recenzí a jsem naprosto spokojen. Je velmi milý a přátelský a když viděl, jaký mám strach, dokázal mě naprosto uklidnit a dovést moji pozornost někam úplně jinam (zda sardinky utvářejí houf nebo hejno :-) ).
Čeká nás dlouhá cesta ke zdravým zubům, ale již na druhou návštěvu se těším a obavy úplně vymizely. DOPORUČUJI.

Naprostá spokojenost. Zázemí, vystupování na té nejvyšší úrovní. Zákrok trval 1,5 hodiny, ale pan doktor byl stále milý a klidný. Něco co jsem nikdy a nikde nezažil. Moc děkuji a vřele doporučuji!!

Doktor Sima me zbavil strachu ze zubni ordinace, profesional a skvely clovek. Davam sest hvezd. stejne hodnotim i milou sestricku.

Profesionální přístup, moderní ordinace, příjemné prostředí, perfektní práce doktora i sestřičky obnovily moji důvěru v zubaře. Naprosto bezbolestné a dokonalé zákroky mě utvrdily v tom, že existují zubaři, kteří nejsou řezníci ale umělci.

Vynikající stomatolog, milý a zdvořilý člověk. Jeho profesionální i lidský přístup si zcela po právu zaslouží skvělá hodnocení, která jsou zde uvedena. Děkuji Jana

Výborný lékař, který svou profesionalitou a lidským přístupem skvěle zapada to prostředí kliniky. Jeho kvalitní ošetření mohu jen a jen doporučit!

Nemuzu rici spatneho slova.Prisel jsem se zubem ktery byl skoro na odpis,ale po perfektnim zakroku pana doktora a zrucne asistence sestricky jsem po hvili odchazel bez znamek bolesti a po celkove modelaci s novym zubem.Perfektni a profesionalni zakrok a i po par mesicich porad vypada jako by byl muj vlastni a bez znamek jakehokoliv zakroku.Dekuji!

Mohu doporučit, p.Dr.Šíma je zdvořilý, ochotný, vše vysvětlí, pracuje svědomitě a pečlivě. Klinika má pěkné prostředí, jsem velmi spokojená.

Vynikající stomatolog s perfektním přístupem. Skvělé moderní prostředí, milá sestra. Vřele doporučuji.

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

za poslední dobu se mi na předním zubu objevily takové bílé skvrnky. Nemyslím si, že by to byla např. předzvěst kazu, protože zub mi byl opravován. Ale začala jsem užívat doplňek stravy v podobě tablet, kde se vyskytuje hořčík, zinek a vápník a také nějakou novou bělící zubní pastu. Může něco z toho být příčinou tvorby skrvn? Popřípadě myslíte, že mohou zmizet či spíše ne?
Děkuji

Dobrého dne přeji. Křišťálovou kouli jsem zapomněl na posledním sympoziu stomatologického čarodějnictví, ale pokud se nejedná o kaz, tak jen bělící pasta zvýraznila strukturální charakteristiky zuby. Ale je to jen tip.

MDDr. Adam Šíma

Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Zkuste hledat i mimo Liberec. Do Prahy je to hodina po dálnici. Pořád rychlejší než pohotovost.

MDDr. Adam Šíma