Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na mikroskopickou konzervační a endodontickou terapii, adhezivní protetiku, parodontologii a úrazy zub...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Zubní kaz
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

K panu doktoru Šímovi chodím nejraději ze všech svých doktorů (a že jich mám opravdu hodně). Je velmi milý, přátelský a komunikativní. Vše vždy pěkně vysvětlí a provede precizní práci.
I prostředí kliniky je velice příjemné a profesionální. Doporučuji každému.

Šárka Špejrová

Skvělý lékař, který odvádí precizní práci. Příjemné prostředí v ordinaci. Konečně chodím k zubaři beze strachu :-).

Nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byl a už doufám nebudu muset měnit, chodíme celá rodina a vřele doporučuji všem přátelům, ty "ostatní" posílám na Arbesák...Naprosto precizní a profesionální přístup, nemám jedinou výhradu!

Připomenutí plánované návštěvy telefonicky dopředu, velmi příjemná recepční, čistá a velmi dobře vybavená ordinace, skvělý lidský přístup, vysvětlení zákroku krok po kroku, profesionalita. Není co vytknout, děkuji :-)

Nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla :) Bez strachu (kterého mě zbavil), bez bolesti, perfektní práce.

Nejlepší Pan zubař, co jsem poznala. Výborný profesionální přístup. Velice milý a komunikativní. Radost sedět u něj v křesle

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nejlepší zubař, kterého jsem kdy zažil. Profík. Bohužel momentálně mimo mé finanční možnosti. Rozhodně doporučuji alespoň kontrolu a porovnání oproti kontrole u stávajícího zubaře.

Pan doktor je profesional ve svém oboru a když porovnám s ostatními zubaři, které jsem navštívil, tak nejeden by mohl vrátit diplom. Příjemný, sympatický doktor, který s vámi po celou dobu komunikuje, že člověk zapomene, že je u zubaře. Můžu jedine doporučit.

Výborný a profesionální přístup pana doktora Šímy můžu jenom potvrdit. Vše srozumitelně vysvětlil a bezbolestně, s precizností mistra, ošetřil. Takže za sebe dávám pět hvězdiček!

Pan Doktor je opravdovým profesionálem svého oboru, nejenže jsem díky němu poznal kvalitní zubní péči ale je to zároveň i první zubař ke kterému se nebojím chodit. Perfektní profesionální výkon, přátelské přijemné vystupování, zkrátka nelze nic vytknout. Pana Doktora mohu jen a jen doporučit.

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

za poslední dobu se mi na předním zubu objevily takové bílé skvrnky. Nemyslím si, že by to byla např. předzvěst kazu, protože zub mi byl opravován. Ale začala jsem užívat doplňek stravy v podobě tablet, kde se vyskytuje hořčík, zinek a vápník a také nějakou novou bělící zubní pastu. Může něco z toho být příčinou tvorby skrvn? Popřípadě myslíte, že mohou zmizet či spíše ne?
Děkuji

Dobrého dne přeji. Křišťálovou kouli jsem zapomněl na posledním sympoziu stomatologického čarodějnictví, ale pokud se nejedná o kaz, tak jen bělící pasta zvýraznila strukturální charakteristiky zuby. Ale je to jen tip.

MDDr. Adam Šíma

Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Zkuste hledat i mimo Liberec. Do Prahy je to hodina po dálnici. Pořád rychlejší než pohotovost.

MDDr. Adam Šíma