Poskytuje komplexní zubní ošetření se zaměřením na mikroskopickou konzervační a endodontickou terapii, adhezivní protetiku, parodontologii a úrazy zub...

Léčené nemoci

• Zánět dásní
  • Zubní kaz
  • Paradentóza
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: jiné místo plánované ošetření kazu

Pan doktor mi ošetřoval dva kazy a dostavění zubů. A musím říct, paráda. Já mu tam dokonce na chvilku usnul. Opravdu velmi skvělý lékař. Budoucí paní doktorku, která mu asistovala, dokonce začal zkoušet. No vnímal jsem to, ale moc jsem si z toho neodnesl. Ale bylo to zábavné :) Opravdu perfektní lékař, mělo by jich být více.

Pan doktor se sestřičkou tvoří profesionální, milý, lidský a zábavný super tým. Kvalita pana doktora, sestřičky, vybavení kliniky a milé, vstřícné recepční je evidentní. Vše je vysvětleno, ukázáno a ošetřeno s maximální pečlivostí a precizností. Žádná bolest ani při zákroku, ani po odeznění anestézie. "Neodborný" zásah do zubů je většinou nevratný a proto si člověk za tyto služby rád zaplatí. Děkuji za tuto kliniku a zvlášť za ordinaci pana doktora Šímy. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Za mě vzor toho, jak by měl zubař vypadat. Absolutní profesionál a přitom neuvěřitelně milý a zábavný člověk, ví přesně, co dělá, a neustále něco povídá, díky čemuž nejenom vím, co mám čekat a co mi dělá, ale taky se zasměju (jak jen to s cizíma rukama v puse jde :D). Nikdy mě nic nebolelo, zuby mám jak perličky a veškerý strach ze zubařů, jímž jsem předtím trpěla, je od prvního setkání ten tam. Můj předchozí zubař byl proti němu řezník. Sestřička je taky vždycky skvělá, stejně jako slečna na recepci. Zprvu se mi k soukromému zubaři nechtělo kvůli penězům, ale stojí to za to.

Za me nejlepsi zubar co jsem kdy zazil. Pratelsky a zaroven profesionalni pristup. Pan Doktor vi co dela. Minule jsem 3 krat pri zakroku usnul. To hovori za vse :D

Dentální kliniku Jan Stuchlík jsem poprvé navštívil "nedobrovolně" , když mně na prohlídku objednala moje manželka. Dobrovolná návštěva u mně nepřicházela v úvahu, protože strach ze "zubařů" a všeho s tím spojené byl silnější než já. Dnes je to týden co jsem podstoupil zákrok u pana doktora Šímy v celkové narkóze. (Extrakce 8ček a 6tky). Pan doktor odvedl super práci, po zákroku do dnešního dne jsem nepotřeboval žádné prášky na bolest, ani jednou jsem neucítil bolest a všechno se rychle hojí. Určitě kliniku rád doporučím a neskutečně si vážím přístup pana doktora Šímy a celého personálu. Jsem moc rád, že jsem se dostal do jeho rukou a jsem mu vděčný za to, že postupně z mně dostává můj strach. Škoda, že je možné udělit jenom 5*, zasloužili by jste si mnohem víc...

Pan doktor Šíma je velmi milý, vtipný a šikovný. Všechno co dělá, zároveň popisuje, takže pacient přesně ví, co se zrovna děje a proč. Po zákroku vám ještě ukáže snímky pořízené v jeho průběhu, takže přesně vidíte jak byl zub opraven. Od té doby, co jsem začal pana doktora navštěvovat, zbavil jsem se strachu ze zubařů. Určitě mohu jen doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Šíma je velmi profesionální, komunikativní a šikovný zubař. Popisuje průběžně jednotlivé kroky ošetření a ochotně odpovídá na dotazy. V mém případě zachránil téměř rozpadlou stoličku, opravil drobný kaz na předním zubu (vůbec není poznat, že tam někdy nějaký kaz byl) a také vytrhl naprosto bezbolestně dvě horní osmičky. Kromě toho dokáže skvěle uklidnit vyděšené pacienty, kteří návštěvu zubaře odkládají celé léta. Vřele doporučuji se u něj zaregistrovat, dokud má volná místa:-)

Precizní, dokonalá práce, krásné a luxusní prostředí. Doktor ŠÍMA je sympatický mladý člověk s překvapujícími zkušenostmi. Má skvělý přístup k lidem... ( nepůsobil a nepůsobí na mě, že by práci odflákl !!!) Ba naopak.... Vše krásně a srozumitelně vysvětlí :-) Jeho pomocná sestra ( tmavé vlasy, výrazné brýle a dokonalý úsměv se zuby jako perly) Fajn člověk a člověk na správném místě !!!
Btw: Pan MDDr.Adam Šíma má taktéž zuby jako ze žurnálu :-) podívá se úplně každý, protože ty zuby a hlavně celý úsměv je vidět jako první a prezentuje celého člověka... na to se zapomíná .... !! člověk by si řekl ... " aby ne když je zubař " Bohužel né u většiny.... lékařů zubařů... :/
Já osobě Vám pane Šíma i sestře při asistenci moc a moc díky za vše !!! Odcházel jsem vážně spokojený ...nadále přeji hezký úsměv při práci, který vám tak svědčí a motivuje lidi mít také hezkých a zdravý chrup. Všem kteří chtějí kvalitní práci tuto kliniku doporučuji ....

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Precizny a profesionalny, vtipny, vyborna sestricka. Opravil mi zub, ktory sa mi teraz zda cely moj, snad aj vydrzi. Hudobny vkus mame velmi rozdielny, ale to sa da prepacit. Urcite odporucam.

Milý lékař. Vždy ochotný vše vysvětlit, ale i naslouchat. Umí to s dětmi, jde na ně pomalu a působí uklidňujícím dojmem. Krásná ordinace, hezké prostředí, milý personál. Mohu jen doporučit.

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

za poslední dobu se mi na předním zubu objevily takové bílé skvrnky. Nemyslím si, že by to byla např. předzvěst kazu, protože zub mi byl opravován. Ale začala jsem užívat doplňek stravy v podobě tablet, kde se vyskytuje hořčík, zinek a vápník a také nějakou novou bělící zubní pastu. Může něco z toho být příčinou tvorby skrvn? Popřípadě myslíte, že mohou zmizet či spíše ne?
Děkuji

Dobrého dne přeji. Křišťálovou kouli jsem zapomněl na posledním sympoziu stomatologického čarodějnictví, ale pokud se nejedná o kaz, tak jen bělící pasta zvýraznila strukturální charakteristiky zuby. Ale je to jen tip.

MDDr. Adam Šíma

Zdravím, nevíte o nějakém zubaři v Liberci, co by přijímal nové pacienty a nebo alespoň byl ochotný ošetřit člověka, který u něj není registrován.. Na pohotovosti člověk čeká několik hodin a stejně dřív zavřou než se na něj dostane řada...

Zkuste hledat i mimo Liberec. Do Prahy je to hodina po dálnici. Pořád rychlejší než pohotovost.

MDDr. Adam Šíma