Kutnohorská 49, Kolín
MUDr.Robert Adam, s.r.o., Rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Doslova varuji před tímto "lékařem". Je arogantní, zhrzený a naprosto nepochopitelným způsobem obviňuje všechny a všechno včetně pacienta, kterého vidí podruhé v životě! Osobně ho považuji za nebezpečného pro sebe i svoji rodinu! Co je nejhorší, tak zneužívá svého postavení lékaře, aby si neurvale vyhádal autoritu! S horším chováním jsem se nesetkal ani ve zdravotnictví ani v jiných oblastech života. Měl by být zbaven možnosti ošetřoval lidi.

Naprosto nejslabsi doktor, se kterym jsem se kdy potkala. Neprijemny uz ve dverich pomalu ani nepozdravi nenecha Vas domluvit, co mate za problem. Jeho vyraz bych jeste prekousla, ale to jak se s Vami bavi je neomluvitelelne.
Naopak sestricka je velmi pratelska, mila a upovidana :)

přesně jak se tu píše!doktor nadává pacientům jeho chování je nevhodné,vždy se bojim něco říct,aby se nerozčílil a nevynadal mi! prý,když mu "něco" podstrčíte,tak se chová jinak! ale vždy když mi něco bylo,tak mne hned někam poslal,každopádně po lidské stránce ho nedoporučuji!

Nepříjemný, lékař s arogantním chováním. Před mými zraky se zle utrhoval na maminku s malým dítětem. Prásknul dveřmi od od ordinace. Čekárna následně musela poslouchat nepříjemnou hádku s otcem, po které matka s dítětem po zhruba půl hodinovém čekání odešly bez ošetření a bez omluvy dotyčného lékaře a to vše jen z toho důvodu, že lékař má nevhodné otevírání dveří, které odcházející pacienti mají problém otevřít. Po této zkušenosti jsem se raději sebrala a odešla s tím, že si praktického lékaře vyhledám jinde. Zatím jsem se nesetkala s takto nevhodným chováním lékaře.