Psychiatrie
Jeronýmova 778, Louny

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie Jiný

Potvrzuji negativní názor.Jde o lékaře,který nejeví absolutně zájem ,jak bylo již uvedeno jiným pacientem,nezájem o důvod,proč jste vyhledal pomoc,pouze kývá hlavou,neustále sleduje mobil nebo pc. .. předepíše spoustu léků. Při druhé návštěvě totéž,zájem pouze o to,zda jste bral léky.Absolutně si nevybavil důvod ,který Vás vedl k návštěvě lékaře.Strohý,nezájem,pouze psaní receptů. . Nedoporučuji

Umístění: Psychiatrie

Ambulantní ordinaci pana doktora Fádi Abiada navštěvuji již delší dobu, mohu jen vřele doporučit. Přes veškeré mé životní peripetie, které mne dostávali nahoru i dolů, jsem v této jediné ordinaci našla kvalitní a rychlou pomoc pana doktora. Zprvu mi chvíli trvalo, než jsem v sobě našla odvahu ''na sebe vše prásknout'' ... Todle musí člověk překonat a mě se to povedlo, neboť přístup pana doktora je velmi chápavý, přátelský, naslouchavý, vstřícný... Nyní se na ''naše schůzky'' těším jak na pokec s kamarádkou, které mohu říct vážně vše. Děkuji že Vás pane doktore mám, vážím si Vás jako lékaře i lidskou duši. Nesmím opomenout druhou ale velice důležitou osobu této ordinace, báječnou, pohotovou, milou, ochotnou a především usměvavou sestřičku. Děkuji že tu pro nás jste, že nám pomáháte vrátit se zpátky do normálního života. S pozdravem Vaše dříve neposlušná pacientka K.F.J.

Velice kvalitní cvokař...

Zklamal mě přístup a absolutní nezájem o jádro problému ... jediné co umí je sedět, kývat hlavou a tisknout recepty s klepkama :-( ... absolutně postrádá lidskost a schopnost vcítit se a porozumět. Bohužel nemá tu konkurenci, takže pro ty, kteří nemohou porovnávat s opravdu kvalitním specialistou v tomto oboru, bude tím nej... ale kdo hledá opravdu profi-přístup, ať hledá raději jinde...

Super

Co napsat o člověku, který vám zachrání život? Děkuju...

K panu doktorovi chodím už dlouho a jsem velmi spokojena. Byli doby, kdy mi bylo hodně těžko a pan doktor mi vždy pomohl. Děkuji mu za vše

Mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem, považuji ho za jednoho z nejlepších, o kterých vím.

moc velká spokojenost

Pomohl mi z toho nejhoršího, co si člověk umí představit. Jsem mu vděčný.