Najděte si lékaře a objednejte se

Vyhledávat mezi 49 000 doktory.

Online konzultace

Dbejte o své zdraví. Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

Najděte si lékaře

Vyberte si mezi 49 000 lékařů a specialistů. Přečtěte si názory ostatních pacientů.

Snadno si objednejte návštěvu

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Připomenutí o návštěvě

Sms zprávou a mailem vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Služba je poskytována zdarma

Náštěvu si na ZnamyLekar.cz objednáte zdarma.

Názory odborníků

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Petra Němčíková

Dobry den, je potreba doplnit dalsi vysetreni o jaky problem se jedna. Anamneza, fyzikalni vysetreni, odber krve vcetne krevniho obrazu a ultrazvuk bricha - ktery bud prokaze nebo vylouci zvetsenou… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Otakar Titman

chce to pořádné vyšetření neurologem, a vertebrologem. Doplnit CT event NMR a EEG vyš. Z toho by měl vyplynout další postup. dr Titman

Jan Zlatohlavý

Jan Zlatohlavý

Po půl roce na mě zapoměli a čekala jsem dalších 5 měsíců.Operace dlaně,kde mám bouli stejnou,navíc trochu necitlivou.Prostě ještě horší,bohužel.P.dr.je...

V.U.
Romana Antonínová

Romana Antonínová

Zkusenost je vic nez pozitivni s ohlednutim na dnesni snahu lidi jen vydelat s vynalozenim minimalni sily.

ZB
Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

Výborná péče o klienta, krásné prostředí a velmi empatický a příjemný přístup. Mohu jen a jen doporučit.

HK